Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Yanko


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@elvvis moim skromnym zdaniem rozwarcie przyszwy to kwestia estetyczna, ja bym mógł się z tym pogodzić. U Ciebie (przynajmniej na tych zdjęciach) problemem jest to, że stopa na szerokość rozsadza but - wypływa trochę po bokach podeszwy. U @White Haven tego nie widzę. Mimo że u Niego przyszwa jeszcze szerzej się rozchodzi to but i tak wydaje się lepiej dopasowany niż u Ciebie. Zamsz się trochę bardziej rozciąga niż skóra licowa (przynajmniej ja tak miałem), więc dobór kopyta w przypadkach gdy jest "na styk" w jedną lub druga stronę, jest trudniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusje dotyczące dopasowania potrafią ciągnąć się latami, bo to co jednemu nie przeszkadza, drugiego razi, a priorytety bywają skrajnie różne :)

Ale z innej beczki! Kombinujemy tu sobie małe "conieco", no i ciekaw jestem na co Wy byście postawili :)

Wysokie double monki.

  1. Na jakie kopyta stawiacie?
  2. Jakie skóry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Mam pytanie dotyczące dwóch modeli na kopycie 915, a mianowicie 272 i 433. Jedyna różnica między nimi to ilość dziurek. Czy według was jest szansa, że (przy moim wyższym podbiciu) dzięki 6 dziurkom w modelu 433 przyszwy / obłożyny będą się lepiej schodzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdublował mi się post , to już go wykorzystam . 

Skoro tak układa mi się kopyto 961 na nodze ,a jego obwód to 255 mm (czyli w sumie maksimum przy rozmiarze 9/), to wszystkie brogsy i oxfordy od Yanko będą tak wyglądać na mojej stopie w rejonie przyszwy ? Chyba , że źle to rozumiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sprezzat napisał:

Jak wygląda uzupełnianie sprzedanych rozmiarów, czy jak zostały ostatnie rozmiary butów to jest szansa, że zostaną uzupełnione? Czy po prostu model zniknie z oferty..

Jeśli to zależy od modelu to interesuje mnie model 666, loafersy w kolorach granatowym i brązowym.

piszesz @ na sklep@patine.pl i oni Ci to zamawiają

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elvvis napisał:

Chyba taki mój urok że przyszwa sie nie zejdzie . Na nogach  kopyto 961 rozmiar 9/. Leżą super , nic póki co nie ciśnie i długość okej, dobrze to wygląda ? 

 

 

 

 

Zejdzie się na tyle, że nie będziesz żałował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam nowe https://patine.pl/yanko-552-cuero.html i nie jest różowo.

Numer 7.5 - dość wygodny ale za to pięta ciut luźna (nie spada ale np palca spokojnie za piętę wsunę). Buty sznurowane/zapinane brał brał bym właśnie 7.5. 

Numer 7 - pięta trzyma się bardzo dobrze ale ciśnie na palce (skrajne palce - przy szybszym chodzeniu bardzo odczuwalne; uginająca się skóra robi dodatkowy nacisk). 

 

Po dniu z 7 myślę, że powinienem jednak był wybrać 7.5 i ew. radzić sobie w jakiś sposób z nietrzymaniem pięty ale może jestem w błędzie i da radę dopasować do palców w 7 ? (np z użyciem https://multirenowacja.pl/rozciagacz-zmiekczacz-do-skory-butow-spray-150ml.html)

 

Miał ktoś doświadczenia z yanko w temacie rozciągania przedniej części buta?

 

(7 oddać raczej już się nie będzie dało do patine po jednym dniu użytkowania choć zapytam - może biorą po odjęciu kosztu dniowego "zużycia")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, arekx napisał:

Nie - patrz https://patine.pl/category/outlet (nie znam granicy jaką sobie wyznaczają). Zresztą to mały problem jak nie da się zwrócić.

 

Problem leży w tym jak najlepiej dopasować do mojej nogi.

Powtórzę - Ty tak na serio? Przecież granica jest tam wyraźnie opisana, chyba, że używanie jest dla Ciebie synonimem przymierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.