Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, tentomek napisał:

Dzięki, nie znałem. 
 

Każda przesyłka u nich kosztuje 50zl?

 

Zwroty są za darmo? Przy zwróceniu całego zamówienia zwracają też koszt przesyłki?

Nie mam zielonego pojęcia, wiem tylko że można znaleźć u nich stare kolekcje w jakichś egzotycznych rozmiarach jak 102 czy 45 (koszule). Mają też polska wersję strony i aplikacji mobilnej a sam sklep jest w 100% legitny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ostatnio 2 outletowe marynarki Sienna rozmiar 42 i 44. Różnica między nimi kolosalna. 42 była za wąska w talii i za krótka. 44 natomiast była sporo za duża. W praktyce było to rozmiar 46. Za szeroka w barkach, klatce, za luźne rękawy, dłuższa o 4cm od rozmiaru 42.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dragonek napisał:

Zamówiłem ostatnio 2 outletowe marynarki Sienna rozmiar 42 i 44. Różnica między nimi kolosalna. 42 była za wąska w talii i za krótka. 44 natomiast była sporo za duża. W praktyce było to rozmiar 46. Za szeroka w barkach, klatce, za luźne rękawy, dłuższa o 4cm od rozmiaru 42.

Bo do outletu mogą trafić również rzeczy, które były wielokrotnie odsyłane przez kupujących. A działo się tak, bo konkretny egzemplarz nie trzymał rozmiarówki; metki wskazywały jeden rozmiar, a rzeczywistość inny. I nie znaczy to (generalnie), że różnica w długości marynarek susu, to 4 cm/rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2023 o 09:15, michasacuer napisał:

Nie mam zielonego pojęcia, wiem tylko że można znaleźć u nich stare kolekcje w jakichś egzotycznych rozmiarach jak 102 czy 45 (koszule). 

Pytanie co jest egzotycznego w rozmiarze 102 (rozumiem, że chodzi o marynarkę, spodnie lub garnitur)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest po prostu 50/52 tyle, że pod wysoki wzrost. Takie rozmiary szyje praktycznie każda sieciówka która specjalizuje się w modzie eleganckiej dla mężczyzn. Fakt, że nie wszystkie ubrania są w takim rozmiarze dostępne, ale nie jest to nic niezwykłego.

Do tego jeśli komuś podobają się jakieś spodnie w rozmiarze 50 ale mają za niski stan albo są trochę za wąskie w łydkach to większości przypadków wystarczy kupić 102 i odpowiednio skrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Otrium, to filtry w tym sklepie dla SuSu działają fatalnie. Szukam rzeczy pod wysoki wzrost czyli np. 106 albo 42L/43L (koszule) i nie wyszukuje wszystkich dostępnych artykułów. Mam podejrzenie, że w takich przypadkach wyszukuje jak jest dostępna więcej niż jedna sztuka, ale nie jestem pewien, bo takich rozmiarów za dużo nie ma.

Co do rozmiarów koszul to co oznacza 7 przy rozmiarze np. 40-7, 41-7, 42-7 itd.? Obecnie w oficjalnym sklepie SuSu nie ma chyba takich rozmiarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tryhp3 napisał:

Jeżeli chodzi o Otrium, to filtry w tym sklepie dla SuSu działają fatalnie. Szukam rzeczy pod wysoki wzrost czyli np. 106 albo 42L/43L (koszule) i nie wyszukuje wszystkich dostępnych artykułów. Mam podejrzenie, że w takich przypadkach wyszukuje jak jest dostępna więcej niż jedna sztuka, ale nie jestem pewien, bo takich rozmiarów za dużo nie ma.

Co do rozmiarów koszul to co oznacza 7 przy rozmiarze np. 40-7, 41-7, 42-7 itd.? Obecnie w oficjalnym sklepie SuSu nie ma chyba takich rozmiarów. 

To są longi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, tryhp3 napisał:

Ale to jest po prostu 50/52 tyle, że pod wysoki wzrost. Takie rozmiary szyje praktycznie każda sieciówka która specjalizuje się w modzie eleganckiej dla mężczyzn. Fakt, że nie wszystkie ubrania są w takim rozmiarze dostępne, ale nie jest to nic niezwykłego.

Do tego jeśli komuś podobają się jakieś spodnie w rozmiarze 50 ale mają za niski stan albo są trochę za wąskie w łydkach to większości przypadków wystarczy kupić 102 i odpowiednio skrócić.

Dokładnie, baza pod moje spodnie custom made z wysokim stanem  jest rozmiar 110 mimo tego, że normalnie noszę 52/54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem spore zamówienie koszul, marynarek i garniturów SuSu na Otrium - po zastosowaniu rabatu na pierwsze zamówienie ceny są bardzo atrakcyjne. Mam nadzieję, że będą leżeć dobrze, bo potrzebuję wołów roboczych. Postaram się wrzucić zdjęcia tego co przyjdzie i dać feedback co do stanu przedmiotów (kiedyś w outlecie marynarki często były mocno zniekształcone i zabrudzone, zobaczymy jak będzie tutaj).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, me.spoke said:

Zrobiłem spore zamówienie koszul, marynarek i garniturów SuSu na Otrium - po zastosowaniu rabatu na pierwsze zamówienie ceny są bardzo atrakcyjne. Mam nadzieję, że będą leżeć dobrze, bo potrzebuję wołów roboczych. Postaram się wrzucić zdjęcia tego co przyjdzie i dać feedback co do stanu przedmiotów (kiedyś w outlecie marynarki często były mocno zniekształcone i zabrudzone, zobaczymy jak będzie tutaj).

U mnie wszystko ok. Towar wyglądał jak nowy (no może oprócz jednego polo gdzie były poplamione rękawy), zapakowany w folie otrium. Dostawa 80zl. W pudle etykieta do zwrotu dhl. Od kwoty zwrotu pobierają 33zl za koszt przesyłki (chociaż w mailu jest mowa o 30). Na pewno jeszcze coś zamówię chociaż nie wiem kiedy dodadzą coś nowego z asortymentu suitsupply 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, rzeczy przyszły w nienagannym stanie. Zostawiłem dwie marynarki, jedną z granatowego hopsacku od E. Thomas i drugą dwurzędową z zapięciem 6x1 z lnu Leomaster (gruby materiał, jak na len wybitnie niegniotliwy). Dodatkowo 5 koszul z tkanin Monti, Albini i Thomas Mason oraz bialy golf z warkoczowym splotem z mieszanki wełny i kaszmiru. Całość z dostawami wyszła mnie 2000 zł.

Co do rozbieżności w rozmiarówce to rzeczywiście rękawy i długość całkowita w innych rzeczach były krótsze o 2 cm, a talia bardziej wcięta. Odesłałem przez to dwie marynarki. Nie miałbym jednak do nikogo pretensji, to są bardzo różne serie produktów wypuszczanych na przestrzeni ładnych kilku lat. Trzeba zamówić, przymierzyć i ewentualnie odesłać. Przy tych cenach nikt stratny nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 00:05, me.spoke napisał:

Zrobiłem spore zamówienie koszul, marynarek i garniturów SuSu na Otrium - po zastosowaniu rabatu na pierwsze zamówienie ceny są bardzo atrakcyjne.

Kod WELCOME15 zdaje się działać także przy kolejnych, w razie czego 10% od tych zaoszczędzonych 15% proszę przelewać na moje konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.