Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już skrócę spodnie to pochwalę się w świetle dziennym. Cały zestaw wygląda imponująco, zresztą wełna jest też ciekawa.

 

Byłem w salonie w Hamburgu, opisałem przebieg wizyty paręnaście postów temu.  Przymierzałem wtedy krój Lazio i teraz troszkę przypadkiem, zdecydowałem się kupić ten model w 46. Chciałem York, ale na szczęscie nie mieli i ostatecznie uważam, że wybrałem lepiej.

 

Właśnie dlatego polecam wszystkim osobistą wizytę w którymkolwiek salonie. Koszt biletu lotniczego nie jest duży (ja byłem przy okazji autem), a można się `ustawić` z rozmiarem na kilka zakupów, nie ma czynnika loterii. Teraz zbieram na letni lniany garnitur :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba wybiorę na Litwę w przyszłym roku, będzie okazja zwiedzić w końcu "nasze" Wilno i przywieźć z niego pamiątkę od SS :)

 

Jedź, nie pożałujesz. Ja (jeśli nie przytyję) to nie wrócę do polskich marek jeśli chodzi o garniaki. To moja subiektywna opinia, ale tam mam rzeczy ładniejsze i ciągle w tej samej cenie. SS, podobnie jak Yanko mnie kupiło. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem z mojej wizyty w salonie w Hamburgu, butów bym nie kupował. Są one owszem, ładne, z całkiem niezłej skóry i w klasycznej stylistyce, jednak w tej cenie brałbym bardziej coś z shoepassion.pl. SS ma głównie szycie butów typu blake, rzadziej GYW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy, bardzo kuszący niebieski Lazio, którego chciałbym nabyć, ale size advisor nie domaga.

Zanim się z nimi skontaktuję telefonicznie, to pragnę się dopytać czy to taki slim/slim ala H&M, czy raczej w kierunku klasycznie, acz nowocześnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ten: http://eu.suitsupply.com/en_PL/new_arrivals/lazio-blue-plain/P3966.html?start=4&cgid=New_Arrivals  ?

 

Lazio jest bardziej nowocześnie i klasycznie - wysmukla sylwetkę ale nie czuję się jak w komunijnym :D

York jest bardziej "opięty" 

Tak ten ;) jak dotrę do domu to się ponownie pomierzę i do nich zadzwonię, bo jak mi ostatnio zasugerowali 48 to o mało nie padłem -> marynarki miewam głównie 52-54.

No i mam wrażenie, że rozmiary spodni do Lazio są też ciut zaniżone ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten ;) jak dotrę do domu to się ponownie pomierzę i do nich zadzwonię, bo jak mi ostatnio zasugerowali 48 to o mało nie padłem -> marynarki miewam głównie 52-54.

No i mam wrażenie, że rozmiary spodni do Lazio są też ciut zaniżone ;(

 

 

Boję się świąt :)

 

Ja tez 52 ale size advisor polecił 50 i leży idealnie! zawsze możesz odmienić - obecnie w salonie mam 7 trumienek - jutro odsyłam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktos garnitur

http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-blue-plain/P3781.html?start=1&cgid=Suits&prefv3=Wool&prefn1=basicDessinSuits&start=0&prefn2=color&prefn3=material&prefv2=Blue&sz=89&srule=PriceAsc&prefv1=Plain

 

i moglby mi zrobic jego zdjecie w swietle dziennym? nie chodzi mi o zakladanie go, tylko o samo zdjecie ukazujace kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.