Skocz do zawartości

Zrób to sam


Krzysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Dziękuję za miłe słowa 🙂 Pięć i pół cala (~14cm), to taka standardowa wysokość z połowy XX wieku, ale to wrażenie potęguje wąskie upięcie - z rypsem 40-50mm będzie bardziej "współcześnie". Potnik kupiłem gotowy, ale musiałem dociąć do rozmiaru. W moim odczuciu, brak podszewki nie wpływa na komfort :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 15.08.2013 o 20:07, paparazzo napisał:

Szanowni Koledzy,

 

po dłużej lekturze forum BwB oraz wpisie MV dotyczącym bransoletek trafiłem na stronę KJP. Końcową cenę tj. cena KJP + dostawa, podatek oraz cło uznałem za niewartą zamówienia i postanowiłem wykonać coś zbliżonego kolorystycznie.

 

Projekt typu: Multivendor :) Każdy fragment pochodzi od innego dostawcy. Coś przyszło z Włoch, inny półprodukt z norwegii, pozostałe z PL.

 

Z nieukrywaną przyjemnością i pokładami wrodzonej skromności przedstawiam efekt pracy mojej i mojej narzeczonej.

To pierwsze wydanie. Krzywe i niedokładne. Pod koniec okazało się, że kilku półproduktów zwyczajnie zabrakło. Kolejne wersje z pewnością będą lepiej dopracowane.

 

post-2483-0-19760300-1376589895_thumb.jp

 

Na męskim nadgarstku:

post-2483-0-38424400-1376589898_thumb.jp

 

Na kobiecej dłoni:

post-2483-0-22815600-1376589902_thumb.jp

 

 

 

 

Witaj, sam chciałbym spróbować zrobić taką, bądź podobną bransoletkę. Zastanawiam się tylko z jakiego sznurka korzystasz? Czy to jest po prostu zwykły jak na przykład ten: sznurek bawełniany czy może jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2013 o 20:07, paparazzo napisał:

Szanowni Koledzy,

 

po dłużej lekturze forum BwB oraz wpisie MV dotyczącym bransoletek trafiłem na stronę KJP. Końcową cenę tj. cena KJP + dostawa, podatek oraz cło uznałem za niewartą zamówienia i postanowiłem wykonać coś zbliżonego kolorystycznie.

 

Projekt typu: Multivendor :) Każdy fragment pochodzi od innego dostawcy. Coś przyszło z Włoch, inny półprodukt z norwegii, pozostałe z PL.

 

Z nieukrywaną przyjemnością i pokładami wrodzonej skromności przedstawiam efekt pracy mojej i mojej narzeczonej.

To pierwsze wydanie. Krzywe i niedokładne. Pod koniec okazało się, że kilku półproduktów zwyczajnie zabrakło. Kolejne wersje z pewnością będą lepiej dopracowane.

 

post-2483-0-19760300-1376589895_thumb.jp

 

Na męskim nadgarstku:

post-2483-0-38424400-1376589898_thumb.jp

 

Na kobiecej dłoni:

post-2483-0-22815600-1376589902_thumb.jp

 

 

 

 

Witaj, sam chciałbym spróbować zrobić taką, bądź podobną bransoletkę. Zastanawiam się tylko z jakiego sznurka korzystasz? Czy to jest po prostu zwykły jak na przykład ten: sznurek bawełniany czy może jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accaliant nawiązując do Twojego posta mimo iż nie jestem autorem bransoletki - przemyśl temat zastosowania paracordu, microcordu lub nanocordu. Na necie co prawda znajdziesz bransoletki robione w stylistyce raczej militarnej ale nie widzę problemu zrobić innej :) W ramach ciekawostki taki nanocord (najchudszy z 3 wymienionych) wytrzymuje udźwig w granicach 15-18kg :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

co zrobić jak chcesz mieć zielony zegarek, a takich nie ma? no to po kolei:

1. idziesz do sklepu, kupujesz zegarek którego koperta jest wykonana z brązu

IMG_20190116_120538.jpg

2. idziesz do biedronki po ocet

3. wieczorem chowasz się przed domownikami bo pkt 2 dość mocno pachnie i zabawiasz się chemią

4. idziesz spać na całą noc

5. rano podekscytowany idziesz do tajnego laboratorium zobaczyć wynik reakcji chemicznej

6. zielony. :)

IMG_20190120_114309.thumb.jpg.ab2cf83599356a3b2306f20d3ba23afd.jpg

7. słuchasz głosów krytyki :mrgreen:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.