paparazzo Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 16 Sierpnia 2013 Wykonywałem z myślą o sobie i najbliższych ale jeśli byłoby zainteresowanie, czemu nie Cytuj
Skalpel Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Godz. 22:00, synek w końcu zasnął, a tata schodzi do garażu. Po trzech dniach widać efekty w postaci jak niżej. 2,2mm jucht garbowany roślinnie z polskiej garbarni dzięki uprzejmości Pani Elwiry ze sklepu Orso Nero, dawniej Panda2. Jest kilka rzeczy do których bym sie przyczepił ale w przyszłości bym juz ich na pewno uniknął. 7 Cytuj
eye_lip Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Wyszło super, gratulacje. Cytuj
Simao Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Szanowni Koledzy, po dłużej lekturze forum BwB oraz wpisie MV dotyczącym bransoletek trafiłem na stronę KJP. Końcową cenę tj. cena KJP + dostawa, podatek oraz cło uznałem za niewartą zamówienia i postanowiłem wykonać coś zbliżonego kolorystycznie. Projekt typu: Multivendor Każdy fragment pochodzi od innego dostawcy. Coś przyszło z Włoch, inny półprodukt z norwegii, pozostałe z PL. Z nieukrywaną przyjemnością i pokładami wrodzonej skromności przedstawiam efekt pracy mojej i mojej narzeczonej. To pierwsze wydanie. Krzywe i niedokładne. Pod koniec okazało się, że kilku półproduktów zwyczajnie zabrakło. Kolejne wersje z pewnością będą lepiej dopracowane. b0001.JPG Na męskim nadgarstku: b0002.JPG Na kobiecej dłoni: b0004.JPG A czy mógłby ktoś przybliżyć, gdzie mógłbym znaleźć do zakupienia różnego rodzaju sznurki, sznury do takich bransoletek ? Cytuj
paparazzo Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 @Skalpel - wyglada znakomicie - gratulacje. @Simao - mozesz szukac w internetowych sklepach z półproduktami do tworzenia biżuterii ale zdecydowanie lepiej jeśli rozejrzysz się w swojej okolicy po dobrze zaopatrzonych pasmanteriach. Cytuj
The-Bigwig Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Skalpel, fajnie Ci to wyszło. Na razie wygląda na "brand-new" (nie dziwota), ale z czasem będzie jeszcze ładniejsza. Widzę tutaj pole na fajną patynę. Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Autor Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Skalpel, jeśli to Twój debiut to masz talent! Cytuj
White Haven Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 I to duży. Jeżeli kiedykolwiek zdecydowałbym się na aktówkę to wybrałbym właśnie coś takiego. Cytuj
pirat Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 ... tata schodzi do garażu. Po trzech dniach ... To prawie jak w tym dowcipie: Jaś pali trawkę w toalecie. Zaciąga się raz - światło gaśnie. Zaciąga się drugi raz - światło się zapala. Po kilku machach słyszy pukanie do drzwi: - Co ty robisz w tej łazience synku? - Myję zęby, mamusiu. - Cztery dni? 1 Cytuj
Skalpel Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Panowie, dziękuję Wam bardzo za tak miłe słowa! Można by powiedzeić, że teczkowo - aktówkowy debiut i owszem. Do tej pory zrobiłem kilka bifoldów i parę pokrowców na telefon, następnie porwałem się na taki projekt jak widzicie. Po tym kiedy pojawiłem się z tym w pracy od razu dostałem 2 zamówienia. Mam nadzieję, że nie będzie dużym nietaktem jeżeli powiem, że gdyby ktoś chciałby coś takiego lub podobnego to spokojnie może pisać. Akurat teraz "siedzę" nad torebką dla żony. Tu pierwowzór : http://www.pierotucci.com/bags/toscanella_women/Toscanella_Leather_Shopping_Bag_mini_1812.htm środek (mizdrę) zażyczyła sobie w kolorze fioletowym, jestem na półmetku.... 2 Cytuj
wyvern Opublikowano 19 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Listopada 2013 Nie bardzo jest się czym chwalić, ale to pierwsza w życiu próba, więc satysfakcja jest 1 Cytuj
eye_lip Opublikowano 19 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Listopada 2013 No i fajnie, długo obszywałeś? Cytuj
wyvern Opublikowano 19 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Listopada 2013 Nie wiem w sumie, nie liczyłem czasu. Wczoraj wieczorem "dorywczo" przed TV i dzisiaj w pracy grając z kumplem na kompie tak samo. Szacunkowo może ze 2h ciągłej pracy. Cytuj
waski Opublikowano 19 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Listopada 2013 Całkiem ładnie, gratuluję Cytuj
Misza Opublikowano 19 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 19 Listopada 2013 Pudelko przeniesione . http://forum.butwbutonierce.pl/topic/588-pude%C5%82ka-itp-na-kosmetyki-do-pielegnacji-but%C3%B3w/page-2?hl=+pude%C5%82ka%20+itp%20+kosmetyki%20+pielegnacji%20+but%C3%B3w Cytuj
arche Opublikowano 20 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 20 Listopada 2013 [ciach!] dzisiaj w pracy grając z kumplem na kompie tak samo [ciach] Ciekawa działalność gospodarcza. 2 Cytuj
wyvern Opublikowano 21 Listopada 2013 Zgłoś Opublikowano 21 Listopada 2013 Ech, taka branża, że przez pół dnia klienci pojawiają się sporadycznie... Cytuj
Krzysiek_W Opublikowano 14 Marca 2014 Autor Zgłoś Opublikowano 14 Marca 2014 Ponieważ moja żonka aktualnie relaksuje się "szydełkując", wykonała dla mnie taką oto poszetkę. Jak ją oceniacie (poszetkę oczywiście)? wzór w kolejnej będzie zmieniony na cieńszy, ale generalnie wygląda dość ciekawie w brustaszy zbliżenia na misterność wzoru i obszycia Oczywiście jeśli ktoś chciałby taką posiadać to nie ma z tym problemu 1 Cytuj
Ernestson Opublikowano 14 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 14 Marca 2014 Wyrazy uznania dla żony. Imponująca praca. Niestety, moim zdaniem, jako poszetka wygląda słabo. Cytuj
P.K Opublikowano 14 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 14 Marca 2014 @Krzysiek_W Moim zdaniem na zdjęciu wygląda jak byś włożył skarpetę do brutaszy, ale może na żywo wygląda znośnie. Raczej jestem na nie. Cytuj
White Haven Opublikowano 14 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 14 Marca 2014 Zdecydowanie cieńszy. A dla żony gratulację za włożony wysiłek - przy okazji jeszcze raz dziękuję za czapkę - dobrze sprawdza się już drugi sezon Cytuj
Ingvar Opublikowano 15 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2014 Oryginalny pomysł ale tak luźny wzór nie wygląda zbyt dobrze w poszetce. Cytuj
wojvv Opublikowano 15 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2014 Ponieważ moja żonka aktualnie relaksuje się "szydełkując", wykonała dla mnie taką oto poszetkę. Jak ją oceniacie (poszetkę oczywiście)? wzór w kolejnej będzie zmieniony na cieńszy, ale generalnie wygląda dość ciekawie (...) Oczywiście jeśli ktoś chciałby taką posiadać to nie ma z tym problemu Sam przedmiot wykonany pięknie i bardzo równo. Gratulacje dla Małżonki! Niestety podobnie jak "przedpiszcy" nie potrafię sobie wyobrazić dla niego zastowania jako poszetki. Może po przeróbce (zszyciu) mógłby z tego powstać np. futerał na telefon albo okulary? Ale knit wykonany w taki sposób z cieńszej, jedwabnej nici byłby fantastyczny. Znamy Cię jako człowieka czynu, więc przypuszczam, ze niedługo będziemy mogli podziwiać taki krawat Pozdr, wojvv Cytuj
maciato Opublikowano 15 Marca 2014 Zgłoś Opublikowano 15 Marca 2014 Bardzo fajnie by wyglądała bawełniana poszetka z takim wykończeniem np.: w innym kolorze. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.