Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram przedmówców, zmienić marynarkę (lub skrócić tą), zmienić koszulę (+ odpiąć guzik lub dać krawat), zmienić gatki na bardziej dopasowane do sylwetki, zmienić buty oraz zmienić tło samojebki i będzie git malinowo  :)  

ps. scio me nihil scire

 

 

Haha, innymi słowy: zmień wszystko, a będzie dobrze ;) Dzięki za rady.

 

Dobra, to Panowie:

 

1) o ile skrócić marynarkę?

2) co do spodni... hmm. bez krawca ciężko będzie, bo dobrać cokolwiek na moją sylwetkę łatwo nie jest.. 102 w pasie przy 177cmm, jeszcze żeby uda się mieściły(albo nie pływały, jak w tych)... Pokombinujemy.

 

Ach, i jeszcze pytanie co do butów, co Ci w nich nie pasuje, Federalles ? Na poprzednim zdjęciu kolory sprane, bo wysokie ISO, wiec może tutaj wypadają lepiej: ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b0a4ad663dea5a0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja to widzę tak:

1) Marynarki nie da się skrócić bez zmiany jej proporcji więc poprostu daj sobie z nią spokój.

2) Co do koszuli to ostatni guzik odpięty plus to że wg mnie w relacji marynarka/koszula musi być parę koloro-tonów odcienia różnicy - ja mam bardzo prostą zasadę, koszula biała/błekitna ew drobna jasna krateczka i jesteś w stanie założyć do niej w zasadzie marynarkę w każdym kolorze, i wcześniej wspomniany wymóg jest spełniony.

3) Spodnie rzeczywiście zbyt wiszą, ale tak jak powiedziałeś to sprawa ciężkich do ogarnięcia wymiarów, aczkolwiek myślę musisz poprostu bardziej przyłożyć się do szukania. :) J

4) Buty Bugatti, ale niepotrzebnie przesadzili z tymi szwami i skórzanym kawałkiem z logo, ale relatywnie z całego zestawu to chyba one najbardziej dają radę - nogawka zasłoni te gorsze części buta i mamy prawie ze klasycze chukka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marynarka nie wygląda źle, a jej długość z tego zdjęcia ciężko ocenić (zrobione z góry, co skraca nogi). Zrób sobie zdjęcie całej sylwetki z oddalenia i z poziomu bioder i wtedy oceń długość. Najgorzej wg mnie wyglądają spodnie, może grubszy materiał (dżins, flanela, jeśli lubisz) będzie się układał lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pafcio0 - kolorowo kolorowo i jak dla mnie aż zbyt kolorowo. W tym przypadku od przybytku głowa jednak boli. Ale wielki plus za koszule w moja ulubiona kratkę w ulubionym kolorze. :DStyleman - zestaw bardzo fajnie dobrany. Nie jestem pewien jedynie tych New Balanców, bo z tego co pamiętam to pierwszy zestaw z tego typu butami który u Ciebie widzę, aczkolwiek nawet z nimi jest to wszystko spójne. Gdzieś ten element hipsterstwa w tym zestawieniu dzięki tym butom bez wątpienia jest, ale jest on pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.