Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo sprytnie pokazałeś zdjęcie bez spodni ;)

To, co widzę na górze jest super (choć nie pasuje do tego działu). Jednak spodnie i kurtka - nope. Nie trzymam się kurczowo zakazu łączenia elementów garniturowych z czymkolwiek innym, ale tutaj zestawienie z dżinsami wybitnie nie gra. Na pewno wiedziałeś, że strój będzie kontrowersyjny - ja za obie połowy osobno daję wysoką notę, ale za całość 2=. Niemniej, jestem ciekaw, co sądzi reszta.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka totalnie z innej bajki, a do tego za krótka. Poza tym marynarka trochę się marszczy... Natomiast reszta jest bardzo ok - oczywiście jak na casual. Przecież nie chodzi o to żeby zaprezentować tutaj "idealny zestaw na każdą okazję" (bo takiego nie ma). Akurat taki zestaw (pozbawionych w/w wad), w tym miejscu (zaułek św. Tomasza w Krakowie??), w tych warunkach atmosferycznych jakie mieliśmy 7.04 i w nieformalnej sytuacji (bo do teatru to kolega chyba się wtedy nie wybierał) wydaje mi się być bardzo trafionym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sprytnie pokazałeś zdjęcie bez spodni ;)

To, co widzę na górze jest super (choć nie pasuje do tego działu). Jednak spodnie i kurtka - nope. Nie trzymam się kurczowo zakazu łączenia elementów garniturowych z czymkolwiek innym, ale tutaj zestawienie z dżinsami wybitnie nie gra. Na pewno wiedziałeś, że strój będzie kontrowersyjny - ja za obie połowy osobno daję wysoką notę, ale za całość 2=. Niemniej, jestem ciekaw, co sądzi reszta.

 

Taki to juz ja ;) Byłem ciekaw jak to zagra z perspektywy zdjęć i musze przyznać, że efekt jest ciekawy, ale chyba nie o taka ciekawość mi chodziło. Mam w planach podmianę dżinsów na szare wełniane spodnie z dość sporym mankietem, więc w najbliższym czasie będzie mozna się spodziewac podejścia numer dwa :)

 

 

Kurtka totalnie z innej bajki, a do tego za krótka. Poza tym marynarka trochę się marszczy... Natomiast reszta jest bardzo ok - oczywiście jak na casual. Przecież nie chodzi o to żeby zaprezentować tutaj "idealny zestaw na każdą okazję" (bo takiego nie ma). Akurat taki zestaw (pozbawionych w/w wad), w tym miejscu (zaułek św. Tomasza w Krakowie??), w tych warunkach atmosferycznych jakie mieliśmy 7.04 i w nieformalnej sytuacji (bo do teatru to kolega chyba się wtedy nie wybierał) wydaje mi się być bardzo trafionym wyborem.

 

Lokalizacja trafiona :) Kurtka faktycznie do tej marynarki, która nota bene charakteryzuje sie angielską długością, jest nieco krótka, pozostałe moje marynarki spokojnie się pod nia chiwają. Marszczenie niestety jest wynikiem jej nieco zbyt dużej objętości w ramionach, jak na razie jednak mam sporo bardziej pilnych wydatków aniżeli jej przerobienie. Dzięki wielkie za rzeczową opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.