Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Radek, widać tylko kawałek twarzy i to pod kątem więc ciężko stwierdzić ;)

Marynarka jest raczej brązowa czy zielona? Bo na zdjęciach kolory się różnią. Wąskie klapy nie rażą, brak butonierki to szczegół, ogółem in plus. Ja bym dorzucił poszetkę w jakiś wesoły wzór i nie podwijał spodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szczupły więc z klapami nie ma tragedii :) Brak butonierki to raczej mały problem. Nie noszę muchy, ale któryś z muchastych kolegów może się wypowiedzieć czy nie jest za duża w stosunku do twarzy. Nie podwijałbym spodni. Zestaw bardzo na plus. 

Dzięki za opinię, mucha faktycznie może być trochę za duża, spodnie normalnie dotykają cholewki butów, tutaj chodziło mi o ukazanie skarpetek.

 

Ingvar - marynarka jest raczej brązowa, mniej więcej dokłanie jak na drugim zdjęciu, co do poszetki, brakuje mi jeszcze takiej, która pasowałaby do tego zestawu kolorystycznie.

 

edit - nie chciałem tworzyć posta pod postem

Edytowane przez CharleZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starszy jestem,mam słabą pamięć.Ledwo pamiętam wczorajszy dzień,wiec proszę mi przypomnieć kogo obraziłem trzy miesiące temu.

 

Kolega sugeruje, że cały naród ale ja też już niemłody... nie kumam, w każdym razie od całego narodu mnie możesz odjąć :)

 

Zerknąłem na historię postów LordaSolara i okazało się, że ostatnim, jaki popełnił przed wczorajszym, jest wyraz niezadowolenia wypowiedzią Stylemana w Dzień Dobry TVN. Domagał się w nim przeprosin i zadośćuczynienia w imieniu swoim i narodu. I się już pewnie trochę niecierpliwi.

 

 

A co do mojego zdjęcia - to nie tylko spodnie sprawiają takie wrażenie, to też moje ciało ;) Chyba powinienem zrezygnować z noszenia samej kamizelki i to jeszcze mocno dopasowanej. 

Konflikt faktur na żywo jest mniej rażący niż na zdjęciu, ale chyba macie rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszula na nie, za duże te prostokąty i prezentuje się to jakoś tak... rustykalnie.

 

A żeby już nie pisać posta pod postem, to tutaj mój wczorajszy strój:

 

post-4522-0-71985700-1394482483_thumb.jp

 

Kratka jest zielono-błękitna, jakby były wątpliwości
 

post-4522-0-46198800-1394482487_thumb.jp

 

post-4522-0-47207100-1394482493_thumb.jp

 

Nie byłem pewien czy już łapię się do CMDNS czy to jeszcze casual, bo zestaw koordynowany z chinosami więc asekuracyjnie wrzucam tutaj.

 

Edit: Zmniejszyłem zdjęcia. Nie spojrzałem przed wrzuceniem w podgląd stąd takie to monstrualne wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

attachicon.gif1.jpg

 

attachicon.gif2.jpg

 

Na nogach klasyczne, beżowe chino. Kolory swetra i spodni w rzeczywistości wyraźnie się różnią. Kwestia za szerokiej nogawki/za wąskiej łydki to wina perspektywy.

 

Pozdrawiam.

 

Jak dla mnie bardzo fajnie, zwłaszcza za zgranie wykończenia sweterka ze skarpetkami.

Znów duży plus za wpinkę, nie pasuje mi jedynie jej umiejscowienie, więc łap mały minusik  ;)

Aha prośba, postaraj się robić zdjęcia całej sylwetki, będzie można mieć lepszy pogląd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.