Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dokładnie o czymś takim pomyślałem kiedy przeczytałem, że do chiosów absolutnie nie pasuje ta marynarka, poszukam. Dekompletowanie garnituru to chyba dość popularny zabieg, raczej nie z gatunku tych karygodnych. Chyba, że się mylę. Druga sprawa, czy jest to robione umiejętnie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o czymś takim pomyślałem kiedy przeczytałem, że do chiosów absolutnie nie pasuje ta marynarka, poszukam. Dekompletowanie garnituru to chyba dość popularny zabieg, raczej nie z gatunku tych karygodnych. Chyba, że się mylę. Druga sprawa, czy jest to robione umiejętnie czy nie.

To, że jakiś zabieg jest popularny, nie znaczy, że nie jest karygodny. Dekompletowanie garnituru w zasadzie nigdy się nie uda, chyba że mówimy o nieformalnym garniturze (z tweedu, z marynarką z nakładanymi kieszeniami, kontrastowymi guzikami etc.), a ten jest dość rzadkim zjawiskiem. Marynarka "pożyczona" z granatowego garnituru tylko od biedy może udawać blazer w zestawie klubowym. Więcej na ten temat: http://www.permanentstyle.co.uk/2013/10/how-to-wear-separate-jackets-and-trousers.html

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@proceleusmatyk - załamania na rękawach mogą wynikać z rąk włożonych do kieszeni i noszenia torby na ramieniu, choć przyznaję na zdjęciu wyszło to wyjątkowo okropnie

 

@Petrikauer - dzięki za link, wiele przydatnych informacji, choć przyznam, że nawet po waszych opiniach gdy patrzę na zdjęcie to nie widzę zgrzytu w tym połączeniu, aczkolwiek argumenty przekonały mnie na tyle, że pewnie nie zdecyduję się ponownie na takie połączenie

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, rękawy są w porządku. Ale troskliwy producent zadbał o to, żeby żaden noszący nie był niemodny i zostawił zasklepione dwie dziurki na guziki. A to prowokuje do pójścia jeszcze o krok dalej i zrobienia tego, co ja tutaj. Podwinięcie prezentuje się fajnie podczas marszu, ale np. przy stole lub w takiej pozycji jak na zdjęciu wygląda ciut głupio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.