Jump to content
The-Bigwig

Co mam dziś casualowego na sobie

Recommended Posts

2 godziny temu, pablocito napisał:

Spodnie nie tyle , za krótkie co może za szerokie na dole nogawki, jak na taką długość? Zwęź do 17, 18 cm i będą ok. Ładny kolorystycznie zestaw, choć brązowe buty byłyby moim zdaniem lepsze. Marynarka nie razi. Do każualu jest w porządku welur mnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zgadzam się, nawet po zwężeniu nogawki będą za krótkie (chyba, że spodnie były planowane na Pitti Uomo).

• Upvote 4

Zgadzam się. Ponadto, wg mnie marynarki są również o rozmiar za krótkie (w obu zestawach z tej strony).

W dniu 11.11.2019 o 18:26, Tanatos70 napisał:

Marynarka IMO bardzo fajna i dobrze na Tobie leży. Nie razi mnie jej "krótkość".

Ale już spodnie niestety tak. Szkoda bo jak na poprzednich zdjęciach mają ładne, żywe kolory.

Podsumowując temat spodni:) Żółte właśnie są wydłużane, a krótkość rdzawo-pomarańczowych to bardziej efekt ich zbyt mocnego podciągnięcia i "wymiętolenia". Normalne "wiszą" tak, iż nogawka dochodzi do buta. Postanowiłem jednak je delikatnie zwęzić i powinno być ok:).

• Like 1

Tym razem marynarka na pewno nie za krótka... być może nawet dla niektórych za długa?...

casual-4.thumb.jpg.ac96227ecb2a2fff0ca8d90ee540286f.jpg

SuSu / Profuomo / Bytom / jakieś jeansy / Berwick

• Like 6
  • Upvote 3

Tym razem marynarka na pewno nie za krótka... być może nawet dla niektórych za długa?...

casual-4.thumb.jpg.ac96227ecb2a2fff0ca8d90ee540286f.jpg

SuSu / Profuomo / Bytom / jakieś jeansy / Berwick

Długość marynarki dobra, ale guzik trochę za wysoko moim zdaniem. Spodnie znowu podciągnąłeś, czy to ich realna długość?

• Upvote 1

Guzik jak to w SuSu. Raz Long ma guzik niżej, a raz tak samo ja Regular. To akurat ten drugi przypadek... Nie zawsze "niższy" guzik się sprawdza. Czasem wywołuje efekt sukienki.

Spodnie - nie pamiętam:) Chyba są tak długie/krótkie i już nic z nimi zrobić się nie da... Lepiej wyglądają z butami za kostkę:) Mały plus: nogawka jest raczej wąska.

56 minut temu, Aras napisał:

Guzik jak to w SuSu. Raz Long ma guzik niżej, a raz tak samo ja Regular. To akurat ten drugi przypadek... Nie zawsze "niższy" guzik się sprawdza. Czasem wywołuje efekt sukienki.

Spodnie - nie pamiętam:) Chyba są tak długie/krótkie i już nic z nimi zrobić się nie da... Lepiej wyglądają z butami za kostkę:) Mały plus: nogawka jest raczej wąska.

Powiedz, że prezentowane długości spodni (przy, za każdym razem fajnej górze) to jakaś zabawa z nami, prowokacja...

• Like 2
  • Upvote 1

3 hours ago, xkoziol said:

Powiedz, że prezentowane długości spodni (przy, za każdym razem fajnej górze) to jakaś zabawa z nami, prowokacja...

Rozgryzłeś mnie! To szeroko zakrojona akcja dywersyjna mająca na celu przykrycie wątku z super fajnymi skarpetkami Beny23.

A na serio.

Skarpetki Beny23 są świetne.
Za krótkie spodnie wydłużam.
Przy fotografowaniu innych będę 10 razy sprawdzał, czy nie są za bardzo podciągnięte lub czy nie robię jakiegoś wykroku który je podnosi.

Z drugiej strony wyznaję zasadę: lepiej 1 cm za krótkie niż 5 cm za długie. Nic mnie tak nie irytuję, jak harmonika na butach...
Mam też takie wrażenie, po lekturze dziesiątków zdjęć z tego forum, że spora część kolegów nosi spodnie o podobnej długości do moich jeansów (nie mylić ze sztruksami) a jedynie ujęcie (nachylenie i wysokość aparatu) powoduje maskowanie faktycznej długości spodni.
Nie zmienia to faktu, że gdybym mógł, to bym te jeansy wydłużył odrobinę. 

Obiecuję poprawę.

• Like 3
  • Upvote 3

14 minut temu, Najmniejszy napisał:

Fajna koszula, podzielisz się jej źródłem?

MTM od Luxire.

W dniu 25.06.2018 o 18:55, Wodzu napisał:

Część mojego najnowszego zamówienia - koszula z tego materiału: https://luxire.com/products/gov-linen-cornflower-blue-wide-stripes-541415_bt#/ 

...

@Wodzu bardzo fajny zestaw ;) Chodzi za mną flanela z takimi kieszeniami. 

No nie pasuje mi ta M65 do kamizelki i krawata (już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą), ale po Twoim nowym płaszczu możesz ubrać co chcesz. To był look roku. Nota bene krawat, kaszkiet, rękawiczki i buty pięknie harmonizują. Spodnie i kamizelka tez.

• Upvote 1

7 godzin temu, pablocito napisał:

No nie pasuje mi ta M65 do kamizelki i krawata (już tu kiedyś było podobne połączenie i zakończyło się karczemną awanturą)

Myślę, że tamta awantura byłaby o wiele łagodniejsza w przebiegu gdyby zestaw trafił tutaj, a nie do CMDNS. 

• Like 1

7 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Nie no, klasyka 😉:

Różnica jest taka, że - jak Kolega dobrze pamięta - wówczas nosiło się to, co akurat było...😉

• Like 1
  • Upvote 1