Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Tez uważam zestaw za przesadzony i absolutnie mi się nie podoba, sprawia wrażenie wrzuconego na siłę raczej przez niezaznajomionego z klasyczną modą gościa. Jakbym zobaczył to na ulicy to byłbym pewien, że to ktoś początkujący który myśli, że mocniejsze wyróżnienie równa się lepszemu zestawieniu. 

Ale skoro Tobie się podoba to jak najbardziej noś. Widać, że odczuwasz negatywne zdania kolegów wyżej jako bezpośredni atak, który musisz m odeprzeć. To nie na tym polega. To co masz na sobie to kakofonia i wedle wszelkich „wyroczni” błąd błędem pogania, ale jak to Ci odpowiada i nie dasz sobie przemówić to bądź pewien swojego stanowiska. Ale nie na zasadzie, że jest „dobrze a Wy się nie znacie”, tylko na tej zasadzie, że masz świadomość zestawu nieudanego wedle zarówno ludzi jak i pisanych czy niepisanych zasad, ale taki właśnie Ci się podoba.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samą koszulę (z zapiętymi wyłogami) można bez problemu pogodzić z szarym wełniakiem normalnej szerokości (8,5cm<). Krawat ze zdjęcia sam w sobie całkiem ładny, ale szerokość śmieszna. ;)

W moim odczuciu rzecz nazywana krawatem zaczyna się od 8,5cm szerokości, a sam preferuję te o szerokości ~10cm. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważałem komentarzy kolegów za atak bo jestem przekonany, że to forum służy wymianie poglądów użytkowników. Trudno w dzisiejszych czasach nie znać sie na prawidłach męskiej elegancji ale faktem jest, że krawcem z wykształcenia nie jestem 🙂 nie odbieram kolegom racji, uważam tylko, że kierują się przede wszystkim wspomnianymi wyżej bezwzględnymi regułami które według mnie warto znać i wykorzystywać (być może modyfikować) do własnych potrzeb. W Twoim komentarzu wyczuwam faktycznie irytację. Myślę, że zupełnie zbędną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal licho już w to połączenie. Według mnie jest tragiczne i nie trzeba być konserwatystą w dziedzinie męskiej elegancji, aby uważać, że wygląda to po prostu słabo.

Jednak mógłbyś mieć więcej szacunku dla forumowiczów i nie zamieszczać zdjęć koszuli, którą co dopiero wyjąłeś z prania tłumacząc, że jeszcze nie doczekałeś się żelazka. Litości.

Równie dobrze mógłbyś zamieścić zdjęcia zafajdanych butów w pokrewnym temacie i rzec, że nie doczekałeś się jeszcze wycieraczki.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NieMy napisał:

Liczę, że nowy moderator będzie stanowczo reagował na takie zdjęcia...

Aha, plus za zapięte pasy.

 

Jeśli moderator usunie zdjęcie to proszę bardzo. Poprawie się, ale z tego co można zauważyć nie jestem tutaj jedyną osobą, której zdjęcie polega na tym, że widać koszulę i krawat. 

PS: bezpieczeństwo to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, faber napisał:

 

Jeśli moderator usunie zdjęcie to proszę bardzo. Poprawie się, ale z tego co można zauważyć nie jestem tutaj jedyną osobą, której zdjęcie polega na tym, że widać koszulę i krawat. 

 

Dlatego szukany jest nowy moderator aby z tym skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.