Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

Może zamiast szukać nowego moderatora lepiej stworzyć jakiś regulamin określający pożądaną zawartość zdjęć? 😉 a osobiście uważam, że usuwanie zdjęć dla tego, że nie widać na nich jakiejś określonej ilości elementów nie jest konieczne. Skoro forum ma charakter otwarty i ma jakiś cel edukacyjny to może wystarczyła by miła opinia moderatora (lub innych kolegów) z nakierowaniem użytkownika na to jakie zdjęcia wnoszą coś więcej do tego tematu.

@faber ja krawat zawsze wyciągam spod pasa, wtedy się nie naciąga i węzeł zostaje tam gdzie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minuty temu, DolceGusto napisał:

Może zamiast szukać nowego moderatora lepiej stworzyć jakiś regulamin określający pożądaną zawartość zdjęć? 😉 a osobiście uważam, że usuwanie zdjęć dla tego, że nie widać na nich jakiejś określonej ilości elementów nie jest konieczne.

Ja uważam, że wrzucanie zdjęć na których głównym elementem jest pas bezpieczeństwa nie jest dobrym pomysłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, DolceGusto napisał:

 Skoro forum ma charakter otwarty i ma jakiś cel edukacyjny to może wystarczyła by miła opinia moderatora (lub innych kolegów) z nakierowaniem użytkownika na to jakie zdjęcia wnoszą coś więcej do tego tematu.

 

To jest kolejny, z setki argumentów przemawiający na korzyść Xkozła jako moderatora. Kto inny potrafiłby wyrazić miłą opinię, pytam kto?

#Xkozioł2018 #MuremzaXkozłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy użytkownik forum ma bloga i nie każdy potrafi zrobić zdjęcie tak, żeby ładnie wyeksponować to na czym mu zależy. Myślę, że kolega @faber wrzucając to zdjęcia nie pomyślał: "No! Ale kozacki ten mój pas bezpieczeństwa! Niech każdy go zobaczy!" 😉 

A jeśli chodzi o kandydaturę @xkoziol to nie mam przecież nic przeciwko 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2018 o 08:48, DolceGusto napisał:

Nie każdy użytkownik forum ma bloga i nie każdy potrafi zrobić zdjęcie tak, żeby ładnie wyeksponować to na czym mu zależy. Myślę, że kolega @faber wrzucając to zdjęcia nie pomyślał: "No! Ale kozacki ten mój pas bezpieczeństwa! Niech każdy go zobaczy!" 😉 

A jeśli chodzi o kandydaturę @xkoziol to nie mam przecież nic przeciwko 😉 

Tak właśnie było. Myślałem, że użytkownicy najpierw spojrzą na krawat w lisy czy dosyć duży button-down, ale nie wszystko da się przewidzieć. 

Upomnienie od @xkoziol jako moderatora uważałbym za coś niezwykłego, też jestem za jego kandydaturą :D 

 

 

W dniu 5.03.2018 o 09:00, ciasteczkowy napisał:

Czy powinno się dobierać pas bezpieczeństwa do krawata czy na odwrót?

Tym razem pas dobrany był do pasków na skarpetkach. Myślisz, że to dobry pomysł ? 

 

20 godzin temu, Blondas napisał:

Ja tam mam pasy wymienne. Po co się ograniczać do jednego krawata? A jak nie mam krawata, to bez pasów.

Po co wymieniać pasy? Lepiej wymieniać samochody :D 

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że już powoli czas zapakować do pokrowca moją kamelową Monty- budrysówkę. Dzisiaj pewnie ostatnia okazja, bo wiosna idzie (ponoć :)). Pobiła popularnością ulubioną kurtkę Barboura (też taka wariacja na temat: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1453-co-mam-dziś-casualowego-na-sobie/?do=findComment&comment=244852 ), choć do roboty jej raczej nie zakładam::

5aae878220e73_budrys1.thumb.jpg.48dbfaa10a2303c8a422e9fec681d2be.jpg5aae87876efc1_budrys2.thumb.jpg.36773aee4526f402b7f68757698712f1.jpg5aae878c1e178_budrysas.thumb.jpg.c5f69d68af008ed3e8a283f50566fad4.jpg

 

 

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.