Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Carmina


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki arsen :)

 

 

zw1920 - zwykle Carmina stosuje niepełną podeszwę tego typu (w glanku jest normalnie widoczna skóra), a tutaj zapewne było to konkretne zamówienie serii butów dla Zvartjes van 1883, stąd inna (pełna) niż zwykle. Nie mam pojęcia jakie to kopyto, czubki zaokrąglone, ale bez przesady, but smukły. Zdjęcie poglądowe:

 

ycRXVfo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Carmina ma nową stronę www. Chyba jeszcze w trakcie dopracowywania szczegółów, bo niektórym butom brakuje zdjęć.

 

Na plus widzę dwie rzeczy. Dodali duże rozmiary 13-15 nawet. Chyba nowe modele.

Chyba szykują się na wzór meermina na MTO Groups. Ciekawe jak bardzo powalające będą ceny, bo..

 

na minus jest to, że chyba ponieśli ceny wszystkiego. Np jedne string loafersy na które się zapatrywałem, z około 300 euro poszły w gorę do 371 euro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie strona ciekawsza, jeśli chodzi o prezentację butów. Więcej dodano modeli, które można było do tej pory zakupić w sklepach stacjonarnych. Ceny do góry - cena modeli z 340 euro do 371, ale w zamian koszt wysyłki - zero euro. Napisano, że wysyłka gratis od zakupu za 180 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w sklepie Carmina w Barcelonie. Buty fantastyczne (choć zdarzały się pary które np. Herring oznaczylby jako seconds-plamki,smugi, ślady kleju itp.) ale rozmiary niestety przebrane tak samo jak i na stronie internetowej. W moim rozmiarze (7 UK) były ze 4 pary. W efekcie niestety nic nie kupiłem. Damskich w rozmiarze 4 dla mojej drugiej połówki też praktycznie nie było. Ceny 340 euro za męskie, 315 za damskie. Mokasyny bodajże za 220, skóry egzotyczne za około 400. Cordovan też był. Ogólnie buty sprawiają wrażenie wartych swojej ceny, ale mimo szczerych chęci nie miałem czego kupić :(

Edycja: spojrzałem na tę nową stronę Carminy, faktycznie pojawiło się więcej modeli, ale nie ma też sporej ilości dostępnych stacjonarnie, np. przepięknych 3 dziurkowych czekoladowych derby. Wyglądają bardzo podobnie do butów prezentowanych przez Whitesnake'a https://forum.butwbutonierce.pl/topic/510-jakie-buty-mam-dzi%C5%9B-na-sobie/page-143#entry163355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc trochę offtopic, ale może kojarzycie gdzieś u innego producenta buty w podobnym kolorze zamszu jak te Carminy?

 

http://www.carminashoemaker.com/mens-oxford-shoes/lace-up-captoe-suede-80201

 

Niestety, smukłe kopyta Carminy z tej serii są kompletnie nie dla mnie, a jak zobaczyłem te buty, to zachorowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.