Jump to content

Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki


Recommended Posts

Posted

@mr. V

 

doceniam Twoją pracę w nazwijmy to edukacji podstawowej. Do dyskusji włączyłem się tylko przy okazji określenia "śmieszne" artykuły na temat Pitti. Z tematem tak nośnym jak mój pierwszy garnitur w Na Temat.pl to lekka przesada: 23 komentarze z tego większość pozamerytoryczna. Zajrzałem na Twój wpis o Pitti 84 na blogu 68 komentarzy, Szarmant - 9, a Macaroni Tomato - jeden zdublowany (!), więc jesteś zdecydowanie najbardziej opiniotwórczy, a forum to nic innego jak grupa dyskusyjna hobbystów.

 

To chyba naturalne, że Mr. V ma największą oglądalność. Jego blog jest po prostu o czym innym - modzie męskiej. Podczas gdy Macaroni, a zwłaszcza Szarmant, zajmują się stricte męską elegancją. Zatem, nic dziwnego, że Michał ma dużo większe grono czytelników - na buty sportowe czy kurtkę husky może pozwolić sobie dużo więcej osób niż garnitur od Kamińskiego...

Posted

Na Diora, Versace i Valentino tez nie stać praktycznie żadnej statystycznej Polki, a jednak to między innymi to właśnie te firmy kształtują kierunki rozwoju trendów modowych w najbliższych latach, co ma również przelozenie na asortyment sieciowek. Jak pokazuje przykład blogow, których grupa docelowa sa kobiety - z tego właśnie względu monitoruje się i opisuje świat high fashion i haute couture, chociaż na naszym własnym podwórku króluje. Zara i Massimo Dutti.

Posted

Krotki film zrealizowany przez moich znajomych z Florencji o Pitti

 

 

I jeszcze jeden film                                                                                                                                                       

  • Upvote 1
Posted

każualowe zestawienia wiosenne burberry w wesołej gamie kolorów:

 

 

Ciekawe propozycje dla hmm... efebów (?). Czy dla mężczyzn też coś mają?

 

Pozdr,

 

wojvv

Posted

a teraz na poważnie - chester barrie z savile row na wiosne 2014 proponuje ciekawe materiał

Materiał ostatniej marynarki wygląda okropnie; chyba, że do kompletu jest jeszcze golarka ;)

Posted

Ciekawe propozycje dla hmm... efebów (?). Czy dla mężczyzn też coś mają?

 

Pozdr,

 

wojvv

 

 

Efebów - masz na myśli chłystków, którzy jeszcze nigdy w kość nie dostali?  :D 

Mam sentyment do tej firmy z czasów kiedy robili płaszcze dla normalnych ludzi za normalne pieniądze.

Spodziewam się, że era kurtek "nie zakrywających tyłka" wkrótce się skończy i powrócą płaszcze prawidłowej długości. W ostatniej kolekcji jest kilka pierwiosnków.

 

post-123-0-71418900-1372358832_thumb.jpg

Posted

Materiał ostatniej marynarki wygląda okropnie; chyba, że do kompletu jest jeszcze golarka ;)

 

to wszystko nawiązuje do modnej filozofii rozwoju zrównoważonego, surowych (nie przetwarzanych) materiałów, recyklingu, efektu vintage itd  :P

Posted

Efebów - masz na myśli chłystków, którzy jeszcze nigdy w kość nie dostali?  :D 

Mam sentyment do tej firmy z czasów kiedy robili płaszcze dla normalnych ludzi za normalne pieniądze.

Spodziewam się, że era kurtek "nie zakrywających tyłka" wkrótce się skończy i powrócą płaszcze prawidłowej długości. W ostatniej kolekcji jest kilka pierwiosnków (...)

 

Powiedzmy, że chodzi o efebów w znaczenu antycznym ;-)

Płaszcze z Twojego drugiego posta reprezentują klasykę tej marki, jednak dziwnie wyglądają na ginekogenicznych chłopcach-wieszakach.

 

Pozdr,

 

wojvv

Posted

Powiedzmy, że chodzi o efebów w znaczenu antycznym ;-)

Płaszcze z Twojego drugiego posta reprezentują klasykę tej marki, jednak dziwnie wyglądają na ginekogenicznych chłopcach-wieszakach.

 

Pozdr,

 

wojvv

 

Proporcje typowo damskie - wąskie ramiona, szerokie biodra.

Gdzie ci mężczyźni....?

Posted

"Zwiększanie penetracji marki w określonej grupie docelowej".

30latków i starszych już mają, a z badań rynku widocznie wyszło, że młodsza grupa coraz bardziej interesuje się modą i wydaje na nią coraz więcej pieniędzy. W związku z tym jest (albo będzie) dobrym profit pool'em nawet dla oferty super premium (nie tylko H&N, Zara, itp.).

Przy okazji odmłodzi się nieco wizerunek marki.

Posted

"Zwiększanie penetracji marki w określonej grupie docelowej".

30latków i starszych już mają, a z badań rynku widocznie wyszło, że młodsza grupa coraz bardziej interesuje się modą i wydaje na nią coraz więcej pieniędzy. W związku z tym jest (albo będzie) dobrym profit pool'em nawet dla oferty super premium (nie tylko H&N, Zara, itp.).

Przy okazji odmłodzi się nieco wizerunek marki.

 

 

dobrze powiedziane. :) 

jeszcze nie tak dawno ich modele byli nieco inni.

 

post-123-0-96391800-1372484734_thumb.jpg

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.