Skocz do zawartości

Spinki i inna biżuteria męska w / po pracy, jak dobierać


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

tumblr_msy81hNa581qkzgwco1_1280.jpg

 

 

Pomijając reklamę producenta sprzętu wędkarskiego (i rowerowego ;-) próbuję sobie wyobrazić efekt -- wśród polskich odbiorców produktu -- przerobienia ogniwka łańcuchowego od producenta o zgrabnej nazwie SRAM ;-)

 

(Ale przyznam, że mi się nawet podoba.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Ale czyje? Te Remy czy mechanizmy zegarkowe w moim poście?

 

Te spinki z wnętrz wintydżowych zegarków zrobiła moja znajoma, która tworzy biżuterię z materiałów naturalnych/recyclingowych. Jakby ktoś był zainteresowany kupnem to służę kontaktem, cena jest poniżej 100 zł/para

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te spinki z mechanizmów nie przekonują. Ostre krawędzie, łatwo zaczepić o rękaw marynarki, kurtki, płaszcza itp. Wizualnie też szaleństwa nie ma. Inna półka, ale kiedyś Macaroni pokazał fajne z zegarkami

rt_mechanical_watch_cufflinks_skeleton.j

 

 

 

Uważam, że o ile spinki do mankietów ze starych mechanizmów od zegarków mają fajny casualowy styl ( sam takie posiadam ale nie zakładam ich inaczej niż do luźnej marynarki....)

to te przedstawione przez Ciebie to wg mnie istny koszmar.

 

Małe plastikowe zegareczki z plastikowym mechanizmem i bateryjką ( bo to kwarcowe działające zegarki IMO )

 

Zaprzeczenie wszystkich dobrych cech zegarka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinki z mechanizmów zncznie lepiej prezentują sie na żywo w mankiecie koszuli (mam jedną parę)

 niż na zdjęciach, które wkleił Paero.

 

Damiance, ciekaw jestem jaka jest cena tych spinek z fragmentami skór, które wkleiłeś.

 

Te spinki nie były wyprodukowane w Polsce ani w Polsce oferowane, według mojej wiedzy.

Pierwsze są ze srebra, drugie ze złota. Podejrzewam, że cena jest kosmiczna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli Dalvey to solidna firma a reszta nie wiadomo...

To może inaczej, jakie znacie jeszcze godne polecenia firmy, które produkują spinki w przedziale cenowym 200-1000.

 

EDIT - najlepiej dostępne w Polsce:)

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekret - świetne spinki bespoke w dolnej części tego przedziału cenowego robi nasz prezes, czyli damiance, który bardzo etycznie w powyższym poście zarekomendował wyrób (też bardzo dobry) innego producenta. Ja nie mam udziałów w spółce Damiana, za to jako zadowolony użytkownik trzech par jego spinek gorąco polecam jego wyroby.

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.