Skocz do zawartości

Skarpety (skarpetki), podkolanówki - dyskusje i porady


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Czy ktoś miał styczność z produktami włoskiej marki Red?

 

Ich podkolanówki mają świetne wzory, a cena zachęcająca (aktualnie ok. 55 zł).

http://www.soxshop.it/en/17-long

Miałem swego czasu skarpetki tej firmy,stali wybawalcy Pitti Uomo, ceny około 18euro za pare oczywiscie wszystko zależy od skałdu przędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 months later...

Kupiłem ostatnio do przetestowania skarpety Falke. Chciałem się przekonać co jest niezwykłego w skarpetach za 50 zł :)

 

Po odwróceniu na lewą stronę widoczne są jakieś sterczące nitki (zdjęcie). Nie chodzi mi o te jaśniejsze po prawej stronie zdjęcia (wyszycie rozmiaru na nazwy modelu), tylko o te ciemne. Nie spodziewałem się. Czy to jest normalne i w ogóle o co chodzi, bo w tym miejscu nie ma żadnego szwu. Czy Falke to Waszym zdaniem produkty z trochę wyższej półki, czy tylko polska cena daje takie wrażenie?

post-5751-0-71904500-1459937488_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem niedawno z konwentu miłośników fantastyki Pyrkon i taką uroczą pamiątkę przywiozłem (miłośnicy klasycznego horroru wiedzą co  i jak):

 

post-8290-0-03817700-1460493261_thumb.jp

 

Projektuje je polska firma, szyte są w Polsce, skład to 90%+ bawełna plus elastan. Trochę dużo nitek w środku, no ale może jeszcze dopracują. Dałem im namiary na forum, może poproszą admina o zgodę na wątek w dziale firmowym.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na http://www.viccel.com/- 30% do końca kwietnia. Przy dziesięciu najdroższa gratis, ale chyba nie działa im licznik na stronie bo zapłaciłem za pełne 10, ale napisałem w mailu, że spodziewam się w związku z tym 11 gratis. Dam znać co i jak.

 

btw ktoś się spotkał z marką Alfredo Gonzales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ja kupuję stacjonarnie i różnią się trochę: zamiast bamboo yarn mają rozmiar napisany.

Gatta jest obecna w wielu miejscach, pewnie jakieś blisko Ciebie się znajdzie. Stąd myślę, że łatwiej będzie zbadać to stacjonarnie. Tym bardziej, że na stronie jakoś słabo z rozmiarami jest.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.