Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominajcie, że to zamówienie z przedpłatą 100% przy zerowym ryzyku. Meermin nie produkuje nawet pełnej rozmiarówki, jeśli nie obejmowały jej złożone zamówienia. Jestem pewien, że zarabiają na nich więcej niż gdyby miały kosztować ponad 2 tyś bez crowdsourcingu. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena cordovanu od Meermina bardzo atrakcyjna, to fakt, ale dlaczego znowu aż tak podejrzana? Przecież Yanki w cordovanie w projekcie forumowym kosztowały 1760 zł, a tu dochodził jeszcze polski dystrybutor, który co naturalne za swoją pracę też musiał zarobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemnobrązowe zamszowe loafersy w standardzie na gumie. W chwili obecnej na mtogroups jest również wersja na skórzanej podeszwie.

 

post-3491-0-96832000-1417277783_thumb.jp

 

Tym razem zamówiłem w swoim typowym rozmiarze 9.

 

Na początku roku pytałem czy zamszowe tassel loafers należy brać rozmiar pół numeru mniejszy... Niestety przekonałem sie na własnej nodze, że nie. Kupiłem jasnobrązowe 8,5 UK, po zalożeniu, w mieszkaniu rozmiar buta wydawał się właściwy, jednak z dala od domu buty dały mi w kość  ;) Miałem nadzieję, że rozejdą się ale mimo zastosowania pianki do zmiękczania zamszu buty trzymają ten sam rozmiar, tak więc leżą w kącie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem mail od Meermina, ze moje trzewiki są już gotowe do wysyłki. Po 36 dniach od złożenia zamówienia, heh. W tym czasie zdążyłem w zeszły piątek zamówić na patine.pl trzewiki Yanko, które w cenie promocyjnej kosztują tyle samo co Meerminy i już wczoraj, po 4 dniach od złożenia zamówienia do mnie dotarły. Taka mała różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak jest z finalizacją transakcji i płatnością u nich. Złożyłem zamówienie dostałem info, że jest gotowe tylko nie bardzo wiem jak mogę zapłacić. Na ich stronie, po założeniu konta nie ma żadnego check outu a na maile jak zwykle nie odpowiadają. Jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ich męczyć mailami i w końcu odpiszą. Opcje są trzy: karta kredytowa, przelew i PayPal. Choć może być problem, jeśli chce się przy składaniu zamówienia ustawić inny adres dla dostawy i płatnika. Ich system zmienia zwykle oba na raz. A jeśli potem okaże się, ze adres płatnika nie zgadza się z danymi karty, płatność odrzuca. Możliwości zmiany pózniej nie ma i oni tez nie wiedza jak to zrobić. Takie małe doświadczenia przy drugim zamówieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilkomir:

Na pewno dostałeś info o tym, że zamówienie jest gotowe a nie o tym, że zostało przyjęte? Pierwszy mail od Meermina jest tylko o przyjęciu zamówienia. Kolejny, razem z linkiem do dokonania płatności wysyłają, gdy mają już buty gotowe do wysyłki (jeżeli w momencie składania zamówienia mają buty u siebie w magazynie, to wysyłają najpóźniej po kilku dniach od złożenia zamówienia, a jeżeli nie mają.... to buty muszą najpierw zrobić, ja teraz czekałem 36 dni).  

Swoją drogą - wczoraj w końcu kurier przyjechał z moimi trzewikami (dark brown lama calf boots). Są super! Skóra jest trochę grubsza i sztywniejsza niż w trzewikach Yanko, przez co nie są tak wygodne od pierwszego założenia, ale na tę chwilę nie ma się do czego w tych butach przyczepić, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Przy stopie 26 cm oxfordy w rozmiarze 7 na Hiro są bardzo mocno dopasowane,  dlatego trzewiki wziąłem 7,5 i to był dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzewiki Yanko w szerokości G oraz kilka par oxfordów i jedne trzewiki Meermina na Hiro i w mojej opinii Yanki są sporo obszerniejsze. Oxfordy na Hiro, rozmiar 7 są bardzo mocno dopasowane, praktycznie na styk, trzewiki Yanko są o wiele luźniejsze, nie wiem nawet czy nie bardziej niż trzewiki Meermina rozmiar 7,5. Na Twoim miejscu bardziej celowałbym w Hiro w rozmiarze 10,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.