Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

@Saphir - w takim razie wstrzymujemy Yanko do twojej decyzji - ja tym czsem zakladam temat o Meermin

@Whitesnake - pomylilem sie - Meermin robi Balmorals na Rui ale juz wyslalem zapytanie o hiro 

 

@Aron  - ja przy twoim rozmiarze bralbym 7 ale jak slusznie zauwazyl mosze, istotna tez jest szerokosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainetersowani Meermin Balmoral Boots - w celu zebrania chetnych i realizacji zamowienia zalozylem oddzielny watek  - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/2859-meermin-balmoral-boots/

 

@Whitesnake, bondepart, adamus, Zajac Poziomka - jezeli nadal jestescie zainteresowani zamowieniem bardzo prosze o potwierdzenie decyzji w nowym watku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Saphir - w takim razie wstrzymujemy Yanko do twojej decyzji - ja tym czsem zakladam temat o Meermin

@Whitesnake - pomylilem sie - Meermin robi Balmorals na Rui ale juz wyslalem zapytanie o hiro

@Aron - ja przy twoim rozmiarze bralbym 7 ale jak slusznie zauwazyl mosze, istotna tez jest szerokosc

Rui, jak bedzie MTO, to tez może byc. Kształtem nawet ładniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, którzy cieszycie się już Meerminami - możecie doradzić jak wypada rozmiarówka? Mam stopę długości 26 cm i niecałe 10 cm szerokości, a interesują mnie tamtejsze double monki dokładnie te  http://www.meermin.es/ficha_articulo.php?id=3966. Kopyto Hiro będzie dobre? W dodatku co sądzicie o grubości podeszwy? Na zdjęciach prezentuje się jako dosyć gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JDC:

Mam stopę długości 26 cm i szerokości około 9,5 cm, rozmiar 7 jest dla mnie ok. Przy stopie o 0,5 cm szerszej już poważnie rozważyłbym rozmiar 7,5. Nie wiem jak w monkach, ale mam ten model http://meermin.es/articulo.php?idArt=4288 i gumowa podeszwa jest prawie dwa razy grubsza niż skórzana. Zamieszczam zdjęcie z porównaniem skórzanej i gumowej podeszwy w meerminach na kopycie Hiro. Zdjęcie robione na szybko tabletem, nie jest ładne ale myślę że dobrze pokazuje różnicę w grubości podeszwy.

 

i7kVO3pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona, jak nowa strona, ale jest tez nowy sposób zamawiania grupowego MTO. Z punktu widzenia biznesowego, genialny sposób na obniżenie kosztów produkcji i na zwiększenie sprzedaży. Jestem pod wrażeniem! Czy jakiś inny producent obuwia stosował dotychczas crowdsourcing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy ktos z Was mial juz na nogach nowe kopyto Park? Z tego co wyczytalem, to jest jest to zupelnie nowa konstrukcja, jednak dosyc mocno zblizona do Olfe, z tym ze troche wyzsza przy podbiciu. W moim przypadku to jest to, czego szukam:) Jesli ktos juz mial do czynienia z tym kopytem i jest w stanie porownanc do Hiro, lub Olfe, to bede wdzieczny. 

 

Swoja droga - w MTO jest taki bucik - http://meermin.es/grupoMTO.php?idGrupo=39 Moze ktos z Wawy by reflektowal? Mozna by podzielic koszty wysylki, ewentualnie jesli zglosiloby sie wiecej osob, to mozna by powalczyc o jakis rabat. Jakby co to piszcie prosze na priv. 

 

Powyzsze buty zamowione - w grudniu relacja:)

 

Pozdrawiam:) 

Edytowane przez Marek1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

Dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji o rozmiarach, jakości wykonania i serwisie.

 

Jakieś półtora tygodnia temu zamówiłem buty, na następny dzień dostałem osobisty mail z odpowiedzią na moje pytanie (z racji historii ze zwrotami i jakością, dopytywałem się o trochę szczegółów) oraz oszacowanym czasem realizacji. Najwidoczniej mieli mój rozmiar na stanie, bo dziś buty przyjechały do Krakowa. Zanim zostały wysłane, prosiłem o sprawdzenie ich stanu, zaznaczając, że zależy mi na czasie i wolę, aby zrobiono nowe bez wad, aniżeli musiałbym wysyłać do nich zwrot. Komunikacja była bardzo sympatyczna i odpowiedzi przychodziły szybko. Więc to na pewno muszę zaliczyć na plus.

 

Jeśli chodzi o jakość wykonania, to wszelkie poruszone tu kwestie zostały przez mnie sprawdzone, niemalże pod lupą. Wszystko bez zarzutu. Więc również w tym miejscu muszę stwierdzić, że było warto.

 

W kwestii rozmiaru pewnie wypowiedzieć będę się mógł po dwóch lub trzech założeniach. Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm z dość wysokim podbiciem. Zgodnie z sugestiami wybrałem rozmiar 8,5. Obecnie moim zdaniem są idealne, ani za ciasne, ani za duże.

 

Podsumowując, dziękuję bardzo wszystkim za rady i sugestie. W moim przypadku historia ułożyła się bardzo szczęśliwie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie,

 

kupił Pan buty o 0,6 cm dłuższe od jednej stopy i 0,3 cm dłuższe od prawej stopy. W związku z tym pytanie do Pana:

 

na której stopie but w rozmiarze 8,5 lepiej leży? Chodzi mi o to, że moje stopy mają długość 26,5cm, i cały czas się zastanawiam, czy wybrać rozmiar 6,5 czy 7. W tym pierwszym przypadku but byłby dłuższy od stopy właśnie o 0,3 cm, nie wiem czy to przypadkiem nie za mało.

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stopy o wymiarach 28,2/10,2 cm i 27,9/10,1 cm z dość wysokim podbiciem. Zgodnie z sugestiami wybrałem rozmiar 8,5. Obecnie moim zdaniem są idealne, ani za ciasne, ani za duże.

 

xkoziol - zmierzyłem raz jeszcze i wychodzi równo 26cm. W takim razie jestem przekonany, że 8,5 to zdecydowanie za dużo. Wychodzi 2,5 cm więcej niż długość stopy bez skarpetki. Zakładając nawet nieco grubszą skarpetkę (dajmy na to, wełnianą, jesienną) mam 26,2 cm. Niech stopa będzie lekko opuchnięta, zmęczona, bo w zasadzie codziennie tańczę po 5-6h i stopy mi puchną ze zmęczenia to jest maksymalnie 264mm. Noszę europejskie 40, czasami nawet 39, dlatego wydaje mi się, że albo 6,5 albo 7. :?   Teraz już sam nie wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
ja mam dł. stopy 27 cm i w przypadku Hiro idealny jest rozmiar 8. Nigdy nie mierzyłem rozmiaru 7.5, jednak zakładam, że na długość buty byłyby OK, gorzej z szerokością. W przypadku stopy  26 cm ramówiłbym rozm. 7.

 

EDIT: istotny faktor to tęgość stopy i kopyta, o czy przekonałem się już kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.