Skocz do zawartości

Producenci, marki butów: Meermin


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarly do mnie dzisiaj dlugo oczekiwane Meerminy, czarne oxfordy na kopycie Hiro w rozmiarze 10,5. Na dlugosc buty sa ok, po zasznurowaniu przyszwa schodzi sie idealnie, natomiast sa zdecydowanie za waskie w miejscu za duzym palcem. Bardzo prosze bardziej doswiadczonych kolegow o pomoc. Powinienem je wymienic na wiekszy rozmiar, czy w ogóle zrezygnowac z tego kopyta? Dodam jeszcze, ze Loake Chester na kopycie 024 w rozmiarze 10,5 F sa na mnie idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto 024 F Loake jest dla mnie rowniez idealne - rozmiar 42. Gdy po raz pierwszy przymierzyelm Meerminy zamszowe (kopyto Hiro, rozm 42), zaczalem sie zastanawiac czy nie oddac butow. Postanowilem jednak wykorzystac sposob, kt sie sprawdzil w przypadku innej pary butow - na noc wlozylem duze prawidlo 42 i pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nalezy odeslac buty do Meermina? Mozna poczta, czy trzeba fedexem? Dobrze rozumiem z informacji na ich stronie, ze trzeba je odeslac kurierem?

"When sending items for return or exchange, they should be made through our email: info@meermin.es and should be sent by the same courier at the address indicated below:"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nalezy odeslac buty do Meermina? Mozna poczta, czy trzeba fedexem? Dobrze rozumiem z informacji na ich stronie, ze trzeba je odeslac kurierem?

"When sending items for return or exchange, they should be made through our email: info@meermin.es and should be sent by the same courier at the address indicated below:"

 

Odsyłałem Pocztą Polską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam licowe tassel loafers, teraz chcę kupić ten sam model ale w zamszu.

Moje pytanie do Panów brzmi: czy zamszowe tassel loafers należy brać rozmiar pół numeru mniejszy od typowego rozmiaru, żeby wyeliminować problemy z rozejściem się butów i ewentualnym zsuwaniu się buta ze stopy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam licowe tassel loafers, teraz chcę kupić ten sam model ale w zamszu.

Moje pytanie do Panów brzmi: czy zamszowe tassel loafers należy brać rozmiar pół numeru mniejszy od typowego rozmiaru, żeby wyeliminować problemy z rozejściem się butów i ewentualnym zsuwaniu się buta ze stopy?

Dobre pytanie ale nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.Wszystko zależy jak zostały wykonane loafersy,użytkuje w tech chwili 2 pary zamszowych i po prawie roku czasu sytuacja wygląda diametralnie różnie z każdą z tych par butów.Loafersy E,Green na pewno zwiększyły swój rozmiar o pół więc zmuszony jestem stosować wkładkę natomiast druga para E.Bonafe trzyma dokładnie ten sam rozmiar pomimo nawet stosowania specjalnej pianki do zmiękczenia zamszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie do tych, którzy maja już jakieś doswiadczenia z Meermin: szukam butów możliwie szerokich w palcach tzn z uwagi na moje problemy z nimi potrzebuje nieco więcej miejsca w tej czesci stopy. Czy np. model Ama nie jest zbyt wąski? A moze to jest kwestia zakupu większego rozmiaru? 

 

Bede wdzieczny za pomoc!

 

Pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam pytanie do tych, którzy maja już jakieś doswiadczenia z Meermin: szukam butów możliwie szerokich w palcach tzn z uwagi na moje problemy z nimi potrzebuje nieco więcej miejsca w tej czesci stopy. Czy np. model Ama nie jest zbyt wąski? A moze to jest kwestia zakupu większego rozmiaru? 

 

Bede wdzieczny za pomoc!

 

Pozdrawia

Polecam przeczytać cały temat Meermin od początku. Np. kiedyś (23 Cze 2012) Immune pisał: 

 

Ama jest ciasna przy małym palcu, zdecydowanie bardziej niż Hiro.

 

Trudno coś doradzać jeżeli masz jak piszesz "problem z palcami". Zamów coś na kopycie ben, rui lub terry, spróbuj, najwyżej odeślesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie ale nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi.Wszystko zależy jak zostały wykonane loafersy,użytkuje w tech chwili 2 pary zamszowych i po prawie roku czasu sytuacja wygląda diametralnie różnie z każdą z tych par butów.Loafersy E,Green na pewno zwiększyły swój rozmiar o pół więc zmuszony jestem stosować wkładkę natomiast druga para E.Bonafe trzyma dokładnie ten sam rozmiar pomimo nawet stosowania specjalnej pianki do zmiękczenia zamszu.

 

Dziękuję za odpowiedź. Moje kolejne pytanie brzmi: czy zamsz Meermin jest "rozciągliwy"? Proszę o odpowiedź użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zwracał buty do Meermina? Moja paczka dotarła do nich 4 lutego. Od tamtej pory ani nie przelali pieniędzy ani nie odpowiedzieli na maile. Ta opieszałość to u nich standard? Ile zazwyczaj czeka się na zwrot (bo jak widać deklaracja zamieszczona na ich stronie nie znajduje zastosowania w rzeczywistości)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieszałość .... 4 tydzień biegnie już od złożenia przeze mnie zamówienia (2 luty) i od tej pory nic. Przynajmniej co jakiś czas powinni przysłać maila w stylu : nie zapomnieliśmy o Tobie, nie zapomnij o nas :)

No tak, ale przy zamówieniu sytuacja jest trochę inna niż przy zwrocie. Jeśli nie ma na stanie zamówionego przez Ciebie modelu w zamówionym rozmiarze, to Meermin produkuje wskazaną parę obuwia i dlatego tyle to trwa. Taką mają politykę "nie trzymania w magazynach całości oferty pokazanej na stronie www".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.