Skocz do zawartości

Co mam dziś na głowie - CMDNG


Gość Vislav

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Od kliku dni testuję kolejny nabytek od Sterkowskiego - kaszkiet a`la Peaky Blinders, jodełka z Harris Tweedu.

Cokolwiek specyficzny look, bardzo mocno retro (przywodzi mi na myśl widziane ostatnio zdjęcie Fryderyka Jarossego w podobnym naleśniku, tylko letnim :)) ale mi się podoba - naleśnik zostaje u mnie. 

 

Sterkowski.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapkę mam dopiero od piątku, więc ciężko mi jeszcze oceniać, ale  co do kształtu i rozmiaru daszka to wydaje się być ok.

Jest dobrej szerokości, nie sprawia wrażenia zbyt dużego. Jest delikatnie wygięty w łuk - na oko słabiej niż np. w kaszkietach z ich oferty (no i na pewno nie jest to tak wyraźny łuk jak w Stetsonie mrV), ale to na pewno nie jest płaska "deska", jak w kolarce, którą też mam. 

Nie wiem, jak z trwałością gięcia - nie próbowałem, aktualny fason mi wystarcza absolutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ota ja i mój pierwszy kapelusz. Duplex w kolorze 8428. Serdecznie dziękuję @waski za porady i pomoc w wyborze. Zamierzam go nosić głównie w zestawieniu z płaszczem. Nosi się bardzo dobrze, z początku wydawało mi się że jest nieco ciasny, ale okazało się, że zbyt mocno go naciągnąłem. Przepraszam za jakość zdjęć. Chętnie wysłucham wszelkich uwag, szczególnie w kwestii formowania. Pozdrawiam. Janusz.

IMG_20180305_111051.jpg

IMG_20180305_110215.jpg

IMG_20180305_111837.jpg

IMG_20180305_111058.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamW napisał:

Panowie, poradnia stylistyczna. Jak to wyglada? Pomijam kwestie wyprofilowania ronda.

IMG_20180307_090907.jpg

Myślę że bardzo schludnie. Dobre zestawienie kolorystyczne. W kwestii wyprofilowania nie wypowiem się, ponieważ sam się uczę. Masz pociągłą twarz, więc myślę, że wysoka główka Ci pasuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.