Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Koledzy byli na wczorajszej nocy wyprzedaży w P&K ? Ja odwiedziłem galerię krakowską,a wrażenia mieszame wyniosłem.Świetnie,że takie imprezy są,potwierdza to tłum przybyłych.Merytorycznie jednak gorzej.Obniżki skromne,a rozmiarówka już przebrana.Na okrasę miła atmosfera,napoje bez i nisko

alkoholowe,czekoladki,urocze hostessy i didżej na każdym piętrze (wolałbym kwartet smyczkowy :D ).A gorąco było okropnie !

Konkluzja:lepiej i taniej w Berlinie.Tyle,że dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedziłem P&C w godzinach 17-19, po czym wyszedłem z 3 koszulami i żona coś też sobie nabyła.

Zniżki z nocy wyprzedaży oczywiście zostały mi doliczone :)

No i nie przedzierałem się przez tłumy.

Szkoda, że dzień wcześniej nie poszedłem, bo np. koszule Laurenta i JOOP'a w rozmiarze 41 slim fit były mocno przebrane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Odnośnie Vistuli i Wólczanki to tak patrzę, że mają następujący system:

przełom maj/czerwiec : - 30%

końcówka czerwca : - 50%

pewnie w lipcu : - 70%

Także warto jeszcze poczekać te dwa, może trzy tygodnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Vistuli i Wólczanki to tak patrzę, że mają następujący system:

przełom maj/czerwiec : - 30%

końcówka czerwca : - 50%

pewnie w lipcu : - 70%

Także warto jeszcze poczekać te dwa, może trzy tygodnie ;)

tak tylko że wówczas pewnie już nie będzie interesujących nas rozmiarów. Ja wolę dodać te 30 zł i zakupić koszule w dobrym rozmiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Odnośnie Vistuli i Wólczanki to tak patrzę, że mają następujący system:

przełom maj/czerwiec : - 30%

końcówka czerwca : - 50%

pewnie w lipcu : - 70%

Także warto jeszcze poczekać te dwa, może trzy tygodnie ;)

tak tylko że wówczas pewnie już nie będzie interesujących nas rozmiarów. Ja wolę dodać te 30 zł i zakupić koszule w dobrym rozmiarze :)

To niekoniecznie, bo np. oferta sklepów internetowych jest uzupełniana. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TKMaxx w Czeladzi:

- ładne lniane marynarki Cardina (jasny beż, mięciutkie, ale z podszewką na całości) rozm. 48 i 50 -249zł,

- trochę niebieskich/navy marynarek z bawełny (głównie Feraud),

- świetne navy chinosy Feraud (sam jedne nabyłem) -99zł,

- mnóstwo beżowych lekkich kurtek oraz trenczy (te głównie Bugatti, są również jakieś z windstoperem),

- trochę przecenionych swetrów -tylko wełna, bawełna, bez kaszmiru -różne style i kolory,

- sporo dżinsów T. Hilfigera (klasyczny krój)- bodajże 199zł,

- sporo szortów,

- na butach kompletne dno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskim outlecie Royal Collection przy Marszałkowskiej niektóre koszule 100% bawełna two ply w kratki w fantastycznych cenach 14-18zł za sztukę (głównie własne marki RC i kołnierzyki od 43).

Oprócz tego inne koszule i spodnie taniej o 30-50%, trochę jesienno-zimowych marynarek, dwie piękne czerwone (prawie bordowe/bull red) marynarki - jedna z nich sztruksowa (dla mnie za małe - rozm 50) i b. ładne czerwone sztruksy, ciekawe krawaty (także tkane) i z jedwabiu wyglądającego na shantung. I bardzo dużo przecenionych koszulek polo i szortów.

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawskim outlecie Royal Collection przy Marszałkowskiej niektóre koszule 100% bawełna two ply w kratki w fantastycznych cenach 14-18zł za sztukę (głównie własne marki RC i kołnierzyki od 43).

Oprócz tego inne koszule i spodnie taniej o 30-50%, trochę jesienno-zimowych marynarek, dwie piękne czerwone (prawie bordowe/bull red) marynarki - jedna z nich sztruksowa (dla mnie za małe - rozm 50) i b. ładne czerwone sztruksy, ciekawe krawaty (także tkane) i z jedwabiu wyglądającego na shantung. I bardzo dużo przecenionych koszulek polo i szortów.

Pozdr,

wojvv

W krakowie podobnie... dziś zakupiłem kilka koszul i knicik za naprawdę śmieszne pieniądze :)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje w Krakowie jest tylko jeden RC (w plazie)

Knity były w cenach (50-140). Jednak muszę Cię zmartwić - wykupiłem już wszytskie sztuki, które mieli (nawet te które plątały się po zakurzonym magazynie). :D

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje w Krakowie jest tylko jeden RC (w plazie)

Knity były w cenach (50-140). Jednak muszę Cię zmartwić - wykupiłem już wszytskie sztuki, które mieli (nawet te które plątały się po zakurzonym magazynie). :D

Pozdrawiam,

o nieee... moze jeszcze jednak sie cos zawieruszylo. koszule mam nadzieje jakies zostawiles? RC sie juz tylko w plaźmie ostał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.