Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nereusz

To prawda, z tą wyprzedażą 70% to trochę ściema, bo przecenili mocniej dosłownie kilka rzeczy w porównaniu do wyprzedaży -50%, ale cóż każdy robi jak mu wygodniej ;)

PS: Polówki są np. w bardzo dobrej cenie, po 49zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczyłem w przerwie do Marks&Spencer przy Marszałkowskiej. Efekty:

- marynarka dość jasny granat (wełna +10% kaszmiru, prawdziwe dziurki na mankietach) - 359 złotych (pierwotnie 1200)

- spodnie do tejże marynarki, ten sam skład - 199 zł

- chino białe bawełna - 64 zł

- chino coś pomiędzy beżem a szarym - 46 zł

na szybko zmierzyłem tylko marynarkę (ładnie wytaliowana), resztą pomierzę w domu, można zwrócić w ciągu 30 dni. Jeszcze trochę tego było, choć sporo spodni i marynarek całkiem albo częściowo sztucznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonekasz

Płaszcz naprawdę elegancki. Widziałem ostatnio podobne w H&M . Bodajże też przecenione. W M&S z kolekcji Autograph był podobny kolor. Ja akurat wziąłem wtedy czarny. Tyle, że jednorzędowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaż m.in. butów w Royal Collection, przeceny 50% i 70%. Okazja do zakupu butów typu driving mocs za ok. 130 zł (zamsz, różne kolory), marki własne RC. Poza tym wyprzedaże innych rzeczy, na razie - w porównaniu do zeszego roku - poziom średni (30-50%, co zważywszy na pierwsze ceny wzięte z kosmosu nie jest szczególnie atrakcyjne), chyba trzeba jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczonym RC (w Arkadii, w Galmocie podobno też) dobre ceny na garnitury od Oscara J. - pierwotne ceny (ok. 2300 złotych) na pół. Widziałem m. in. fajny granatowy w drobny biały tenis, dwurzędowy, białe guziki (do tego niestety - jak dla mnie - białe łaty na łokciach).

Na marginesie z innej strony - ładne co do wzoru, ale stanowczo za małe i jednostronne poszetki Strellson - 119 złotych :shock:

Ponadto w sklepach Lascala (też Arkadia i Galmot) mocne przeceny na krawatach jedwabnych - ceny już od 25 złotych (przy zakupie dwóch - 40 złotych). Jako człowiek słabej woli skusiłem się :) :

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczonym RC (w Arkadii, w Galmocie podobno też) dobre ceny na garnitury od Oscara J. - pierwotne ceny (ok. 2300 złotych) na pół. Widziałem m. in. fajny granatowy w drobny biały tenis, dwurzędowy, białe guziki (do tego niestety - jak dla mnie - białe łaty na łokciach).

Na marginesie z innej strony - ładne co do wzoru, ale stanowczo za małe i jednostronne poszetki Strellson - 119 złotych :shock:

Ponadto w sklepach Lascala (też Arkadia i Galmot) mocne przeceny na krawatach jedwabnych - ceny już od 25 złotych (przy zakupie dwóch - 40 złotych). Jako człowiek słabej woli skusiłem się :) :

Dołączona grafika

Odprujesz łaty (nie zostanie ślad) wymienisz guziki i masz piękny dwurzędowy klasyk, dokładnie taki sam jak ja.

Pozdr Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczonym RC (w Arkadii, w Galmocie podobno też) dobre ceny na garnitury od Oscara J. - pierwotne ceny (ok. 2300 złotych) na pół. Widziałem m. in. fajny granatowy w drobny biały tenis, dwurzędowy, białe guziki (do tego niestety - jak dla mnie - białe łaty na łokciach).

Na marginesie z innej strony - ładne co do wzoru, ale stanowczo za małe i jednostronne poszetki Strellson - 119 złotych :shock:

Ponadto w sklepach Lascala (też Arkadia i Galmot) mocne przeceny na krawatach jedwabnych - ceny już od 25 złotych (przy zakupie dwóch - 40 złotych). Jako człowiek słabej woli skusiłem się :) :

Dołączona grafika

Czy napewno 100% jedwab 8-) . Ta firma chyba dwa lata temu miała inna nazwę. Musieli ją zmienić jak wyszło, ze sprzedawała krawaty jedwabne a to zwykła mikro... była. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam "lnianych" spodni z Zary. Jutro będę musiał się wybrać do ich łódzkiego sklepu, gdyż spodnie pękły mi na tyłku, nie w szwie, ale materiał się porwał. Wyrzuciłem paragon już, więc będę się musiał trochę pewnie wykłócać o to, że wywieszka "reklamacja tylk za okazaniem paragonu" nie ma podstaw prawnych.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Żeby nie było offtopa zbytniego dodam, że spodenki kupiłem w Zarze na wyprzedaży, a żenującą informacją jest to, że obniżka była ze 149 na 129 zł, a pod naklejką z pierwszą ceną była cena w euro - 25,95, czyli na nasze około 104 zł. Parodia.

Z tego co wiem, to len powinien być materiałem wytrzymałym, a nie niszczyć się po półtora miesiąca niezbyt intensywnego noszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.