Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre ich ubrania solo mi się nawet podobają, natomiast dobrane są w takie zestawy, że używam zwykle jednego słowa na określenie kogoś tak ubranego na ulicy (nie powinienem się tym chwalić, ale cóż...).

celebryta? eeech, pewnie nie :D

mi się czasami nasuwa gigolo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van Graaf, Złote Tarasy, Warszawa

Duuża wyprzedaż (przede wszystkim koszul) wszelkich marek. Przeceny z 200 zł aż do 50 zł. Marki: m.in.: Ralph Lauren, Eterna, Andrew James, Peter Fitch, Mc Earl. Przy okazji możecie coś powiedzieć o jakości produktów ww. firm. Może być PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ci los, poluję na tą koszulę Lamberta od dłuższego czasu: http://www.wolczanka.com.pl/product-pol ... uziki.html, ale mam 185 cm wzrostu, a więc zostaje mi rozmiar 188-194 koszuli, a nie ma na ten wzrost kołnierzyka w przedziale 43-45. I do tego taka atrakcyjna cena... . Macie jakieś pomysły? Bo jak do jutra niczego nie wymyślę to zakupię pomimo mniejszego kołnierzyka, bo na wzrost 185, koszula na wysokość 176/182 nie ma racji bytu, nawet z dobrym kołnierzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ci los, poluję na tą koszulę Lamberta od dłuższego czasu: http://www.wolczanka.com.pl/product-pol ... uziki.html, ale mam 185 cm wzrostu, a więc zostaje mi rozmiar 188-194 koszuli, a nie ma na ten wzrost kołnierzyka w przedziale 43-45. I do tego taka atrakcyjna cena... . Macie jakieś pomysły? Bo jak do jutra niczego nie wymyślę to zakupię pomimo mniejszego kołnierzyka, bo na wzrost 185, koszula na wysokość 176/182 nie ma racji bytu, nawet z dobrym kołnierzem.

Nosze koszule z za malym kolnierzykiem, ale wtedy gdy nie mam zamiaru go zapinac. Zapinanie kolnierza za malego o kilka rozmiarów moze byc karkołomne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Masz ci los, poluję na tą koszulę Lamberta od dłuższego czasu: http://www.wolczanka.com.pl/product-pol ... uziki.html, ale mam 185 cm wzrostu, a więc zostaje mi rozmiar 188-194 koszuli, a nie ma na ten wzrost kołnierzyka w przedziale 43-45. I do tego taka atrakcyjna cena... . Macie jakieś pomysły? Bo jak do jutra niczego nie wymyślę to zakupię pomimo mniejszego kołnierzyka, bo na wzrost 185, koszula na wysokość 176/182 nie ma racji bytu, nawet z dobrym kołnierzem.

Świetny wybór, mam taką koszulę i polecam, naprawdę bardzo porządny materiał ;) A odnośnie kołnierzyka, to nie bardzo rozumiem, przecież rozmiar kołnierzyka wpływa na wielkość całej koszuli, więc nie wiem jak chcesz brać kołnierzyk 41, zamiast 43-45? :? To już prędzej weź na wzrost 176-182 z pasującym kołnierzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonach Rage Age (przynajmniej w Starym Browarze) dla posiadaczy karty stałego klienta przecena całej kolekcji o 50% :)

cześć,

mam na oku garnitur z salonu Rage Age w Starym Browarze, ale powstrzymuje mnie cena. Z 50% zniżką wygląda to już jednak znacznie lepiej - może ktoś byłby na tyle uprzejmy i użyczyłby swojej zniżki? proszę o odpowiedź na PM. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonach Rage Age (przynajmniej w Starym Browarze) dla posiadaczy karty stałego klienta przecena całej kolekcji o 50% :)

cześć,

mam na oku garnitur z salonu Rage Age w Starym Browarze, ale powstrzymuje mnie cena. Z 50% zniżką wygląda to już jednak znacznie lepiej - może ktoś byłby na tyle uprzejmy i użyczyłby swojej zniżki? proszę o odpowiedź na PM. Dzięki.

Ja mam kartę w rage.ale jestem z wwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.