Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Kappahl na 3 Stawach ma bardzo fajne kamizelki tweedowe za 49zł. Do tego podobne spodnie.

W Fashion House w Sosnowcu w salonie Vistuli bardzo fajne granatowe marynarki Lantiera za 349zł (2 szlice, 100% wełna, rozpinane mankiety, ciekawa faktura materiału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą promocją wólczanki dotyczącą zakupu 3 krawatów ? Czy ona oznacza że kupując 3 dowolne krawaty zapłacę za nie łącznie 99 zł czy że kupując 3 dowolne krawaty zaplacę za każdy z nich po 99 zł ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą promocją wólczanki dotyczącą zakupu 3 krawatów ? Czy ona oznacza że kupując 3 dowolne krawaty zapłacę za nie łącznie 99 zł czy że kupując 3 dowolne krawaty zaplacę za każdy z nich po 99 zł ?

pozdro

Tak, 3 dowolne krawaty za łącznie jedyne 99zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi że krawat lambert którego jednostkowa cena wynosi 150 zł bedzie za 33 zl ?

Jakoś mi się nie chce w to wierzyć :)

Możliwe, że zrobiłem coś źle, ale wybrałem trzy krawaty (płatność przelewem, wysyłka gratis) - do zapłaty: ponad 340 zł. Zobaczyłem sumę i wyrzuciłem rzeczy z koszyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Tutaj są wyjaśnione wątpliwości:

http://www.wolczanka.com.pl/data/includ ... _99_90.pdf

mnie za bardzo to nic nie wyjaśnia. Niby przy wyborze przesyłki za pobraniem, rabat ma dopiero zostać naliczony ale dalej jakoś w to nie wierze :twisted:

Wydaje mi się, że dalsze informacje w zakresie tej promocji są zbędne, a w kwestiach wiary to raczej nie pomogę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są wyjaśnione wątpliwości:

http://www.wolczanka.com.pl/data/includ ... _99_90.pdf

mnie za bardzo to nic nie wyjaśnia. Niby przy wyborze przesyłki za pobraniem, rabat ma dopiero zostać naliczony ale dalej jakoś w to nie wierze :twisted:

Wydaje mi się, że dalsze informacje w zakresie tej promocji są zbędne, a w kwestiach wiary to raczej nie pomogę :lol:

Wiem wiem ale jak dla mnie to ta oferta jest sformułowana dwuznacznie. Boje się tego żeby nie być wprowadzonym w błąd. Choć z drugiej strony jest to umowa zawarta na odległość a więc zgodnie z ustawą o ochronie konkurencji i konsumentów mam 10 dni na odstąpienie bez podania przyczyny wiec może warto zaryzykować aby mieć za 33zł krawat warty 150 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Dla mnie największym problemem tej promocji jest to, że nie znalazłem tam ani jednego interesującego krawata. :) W dodatku jedwab inny niż ten użyty do produkcji krawatów Lambert to jakaś pomyłka.

O co chodzi z tym jedwabiem? Chodzi o jakaś sytuację gdzie krawat Lambert nie jest w rzeczywistości krawatem Lambert? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło mi o to, że moim zdaniem jedynie linia krawatów Lambert (mam podobne zdanie w stosunku do koszul Wólczanki) to dobry wybór w przypadku tej firmy. Opinia jest o tyle subiektywna, że jakiś czas temu (2-3 lata) kupiłem po raz pierwszy i ostatni w życiu kilka krawatów w Wólczance i jedynie 2 z linii Lambert nadawały się do dalszego użytku po kilku założeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nereusz

Nie, chodziło mi o to, że moim zdaniem jedynie linia krawatów Lambert (mam podobne zdanie w stosunku do koszul Wólczanki) to dobry wybór w przypadku tej firmy. Opinia jest o tyle subiektywna, że jakiś czas temu (2-3 lata) kupiłem po raz pierwszy i ostatni w życiu kilka krawatów w Wólczance i jedynie 2 z linii Lambert nadawały się do dalszego użytku po kilku założeniach.

Aha, ja zrozumiałem Twój wpis tak jakby tylko nie-Lamberty były w promocji. Natomiast jest ich trochę, a czy ciekawe, czy nie oczywiście rzecz względna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj za 33 zł jakiś się napewno wybierze :)

Właśnie w ten sposób działa ta promocja. Nie potrzebujesz lub fatalna jakość, ale to przecież tylko 33 zł. ;)

wiem ale za 33 zł to ja płace na pizze na telefon a pizze zjem a krawat zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj za 33 zł jakiś się napewno wybierze :)

Właśnie w ten sposób działa ta promocja. Nie potrzebujesz lub fatalna jakość, ale to przecież tylko 33 zł. ;)

wiem ale za 33 zł to ja płace na pizze na telefon a pizze zjem a krawat zostanie :)

Krawat fatalnej jakosci mozna wyrzucic, a pizze mozna zjesc ;)

Lepiej sie rozejrzec za czyms lepszym jesli masz 100pln na krawat. Poszukaj w necie, moze znajdz cos u Sam Hober, załóż watek w dziale kupie/sprzedam i na pewno kilka osob sie skusi - przesyłka wyjdzie tanio, a bedziesz miał doskonały krawat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj za 33 zł jakiś się napewno wybierze :)

Właśnie w ten sposób działa ta promocja. Nie potrzebujesz lub fatalna jakość, ale to przecież tylko 33 zł. ;)

wiem ale za 33 zł to ja płace na pizze na telefon a pizze zjem a krawat zostanie :)

Krawat fatalnej jakosci mozna wyrzucic, a pizze mozna zjesc ;).

W końcu nawet krawat można zjeść :lol: na tym polega w końcu promocja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.