Skocz do zawartości

Wyprzedaże


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

zaki jestes moze posiadaczem wyrobow OP? ostatnio widzialem kilka na przecenie i to w dosc ciekawych klasycznych kolorach i wzorach, ale nie bylem pewien jakosci.

Pozdrawiam,

dsc.

Tak i jestem zadowolony. Użytkuję jedną od zeszłego roku, a we wtorek kupiłem dwie nowe na lato. 99 zł to dobra, uczciwa cena, choć w Irlandii zapłaciłem 20 euro, również w TK Maxx. Mają świetne klasyczne wzory i kolory polówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas odmetkowywania koszulek polo Original Penguin z TK Maxx: ich cena 280 zł, nasza 99 zl. Odklejam polską cenę, a pod nią RRP 55 GBP, our price 19.99

Odnośnie bokserek ted baker podobnie Ich cena 77 pln, nasza cena 39.99 pln. RRP 15 gbp our price 7.99 gbp.

Dostajemy towar, który się nie sprzedał w UK, a do tego dodatkowo 10% droższy!! Heh. A gdzie nasz poziom życia do poziomu UK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kurs funta ostatnio bardzo spadł, a przyjmując że metkowanie odbywało się np. dwa miesiące temu, ceny w zasadzie się zgadzają. Co do stwierdzenia, że towar w polskim TKMaxx to wszystko co nie sprzedało się w UK to zgadzam się z nim, ale to chyba oczywiste. W Polsce wystarczy rzucić promocję na schab bez kości i już ludzie zwalniają się z pracy, żeby kupić dodatkowe 5 kg do zamrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kurs funta ostatnio bardzo spadł, a przyjmując że metkowanie odbywało się np. dwa miesiące temu, ceny w zasadzie się zgadzają. Co do stwierdzenia, że towar w polskim TKMaxx to wszystko co nie sprzedało się w UK to zgadzam się z nim, ale to chyba oczywiste. W Polsce wystarczy rzucić promocję na schab bez kości i już ludzie zwalniają się z pracy, żeby kupić dodatkowe 5 kg do zamrożenia.

Ja dlatego korzystam z brytyjskiej strony, aby sprawdzić co jest, albo co może być u nas. Szkoda tylko, że z wyposażeniem wnętrz już tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.