Skocz do zawartości

Jak powinny wyglądać optymalne klasyczne sneakersy dla forumowiczów?


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Krzysiek_W napisał:

@saphir.pl takie jak poniżej, tylko w zielonym zamszu :wub:

 

Nie znasz się- wyżej było napisane, że wyglądają jak ortopedyczne :) Mi bardzo podoba się ten model, zarówno w zamszu jak i w jasnym brązie. Uważam, że taka grubsza podeszwa wygląda zdecydowanie lepiej niż cieńsza. @saphir.pl, będzie problem. Trzeba będzie wyprodukować z 10 modeli, żeby zadowolić forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamW napisał:

Nie znasz się- wyżej było napisane, że wyglądają jak ortopedyczne :) Mi bardzo podoba się ten model, zarówno w zamszu jak i w jasnym brązie. Uważam, że taka grubsza podeszwa wygląda zdecydowanie lepiej niż cieńsza. @saphir.pl, będzie problem. Trzeba będzie wyprodukować z 10 modeli, żeby zadowolić forumowiczów.

widziałem na żywo ten model w zeszłym tygodniu i po raz pierwszy buty tego typu zrobiły na mnie wrażenie i wywołały pragnienie posiadania.

 

A może niezależnie do saphir załatwi, zrobilibyśmy jakieś grupowe zamówienie tych Olimpii od JFP? na pewno by się kilka osób zebrało, więc cenę można by było zbić w dół. zaznaczam od razu że nie stać mnie na poświęcenie czasu na organizację zamówienia grupowego.

EDIT: napisałem do Justina, dam znać jakby to mogło wygladać - zakładam że każda zadeklarowana u mnie osoba dostanie jednorazowy unikalny kod rabatowy na ten konkretny model i wtedy bezpośrednio do niego pójdzie wymarzona para Olympii :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_W, Justin odpowiada w przeciągu kilku minut w swoim wątku na SF, wiec można by skoordynować wysiłki najpierw tu na forum z ew. listą chętnych, a później wysłać mu po prostu zbiorcze zamówienie.

Ja mogę się podjąć kontaktu z JFP, natomiast z racji miejsca zamieszkania nie mogę ogarnąć kwestii wysyłki i dostaw, wiec tu muszę się zdać na kogoś innego.

Poza tym, nawet na jego stronie widnieje akcja: "Buy 2 pairs of Olympia's and save 20%! Buy 3 pairs of Olympia's and save 30%!" Jestem ciekaw co udałoby się uzyskać z 10 parami. Widze, ze modele "sale" są na poziomie 87GBP, wiec to jest pewnie jego minimum.

Ja jestem chętny na całe białe :)

EDIT: właśnie widzę, ze wiele rozmiarów bazuje na pre-orderze i czeka się 3-5 miesiące na dostawę - trochę lipa dostać białe kicksy na jesień ;)

@saphir.pl, to jak będzie z tymi snickersami od Ciebie ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamW napisał:

Nie znasz się- wyżej było napisane, że wyglądają jak ortopedyczne :) Mi bardzo podoba się ten model, zarówno w zamszu jak i w jasnym brązie. Uważam, że taka grubsza podeszwa wygląda zdecydowanie lepiej niż cieńsza. @saphir.pl, będzie problem. Trzeba będzie wyprodukować z 10 modeli, żeby zadowolić forumowiczów.

W trochę innym wymiarze, ale już podobne historie przerabialiśmy :) Nie zadowolimy wszystkich niestety :) 

 

16 minut temu, Żorż Ponimirski napisał:

@saphir.pl, to jak będzie z tymi snickersami od Ciebie ?? :D

Niestety, u nas również nic nie da się szybko. Jesteśmy właśnie po kilku spotkaniach roboczych z pracą na pierwszym samplu. By wykonać to co chcemy i nie wspomagać się chińszczyzną, potrzebujemy dodatkowych maszyn. Inwestycje ruszyły, jest wiele koncepcji. My oczywiście pchamy swoje, nasz producent ciągnie w trochę innym kierunku. Może uda się pójść dwutorowo, ale co z tego wyjdzie? Czas pokaże. Nie jest to Panowie robota na gotowcach, lecz tworzenie zupełnie nowego projektu, a właściwie dwóch. Za dużo nie mogę na razie zdradzać. Jeżeli pójdzie dobrze to optymistycznie zakładam końcówkę roku. Także oczywiście nie obrażę się, jeżeli z tego wątku wyniknie massdrop i wykupicie sobie na dniach całą Olympię od Justina ;) To bardzo fajny facet! Niech ma :) Ja od swojej strony bardzo dziękuję za wszystkie sugestie i jeżeli ktoś będzie miał coś do dodania, oczywiście pozostawiam oczy szeroko otwarte! Jeżeli projekt zakończy się sukcesem na pewno odwdzięczę się stosowną akcją dla forumowiczów na starcie! Pilnujcie mnie zatem, bo w moim wieku już pamięć coraz częściej zawodzi ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie - zderzyły się 2 koncepcje. Ja (podobnie jak większość tutaj) jestem zwolennikiem niewymyślania koła na nowo, więc pcham koncepcję minimalistyczną czyli obie opcje, które z resztą znaleźć możemy również w popularnych markach, ale z minimalną ilością ozdobników, skórzanym wnętrzem i zdecydowanie lepszymi materiałami oraz wykończeniem. Wolę w tym przypadku na starcie 2 dobre i pewne modele w większej ilości opcji/skór niż szeroką kolekcję z eksperymentami. Moi oponenci chcą trochę kombinować. Moim zdaniem niepotrzebnie, ale mogę się przecież mylić :) Tak czy inaczej, na razie pracowaliśmy na cholewkach i praca ta nie została skończona. Trwa walka o dobre spody, co łatwe wcale nie jest oraz brakujące mechanizmy w parku maszynowym. Ale jakby co, to nic nie mówiłem dobra? ;) 

  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.