Skocz do zawartości

Jak powinny wyglądać optymalne klasyczne sneakersy dla forumowiczów?


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to co pojawia się w wątku coraz bardziej odchodzimy od klasycznej męskiej elegancji. Ale chciałbym zapytać czy projekt jeszcze istnieje/upadł czy może mamy czekać z niecierpliwością, gdyż niedługo pojawi się produkt? Jest jeszcze ciepło i przyznam, że gdyby pojawiły się brązowe sneakersy z ładnej skóry i w estetycznej czystej formie to pewnie niejedna osoba mogłaby być zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt nie upadł. Wręcz przeciwnie :) 
Chciałbym, ale niestety, nie mogę jeszcze udostępnić zdjęć tego co udało się już wykreować :( 
Nie mogę również podać jeszcze konkretnych dat. Jeżeli słoneczna pogoda jest tu wyznacznikiem to obawiam się, że w tym momencie nie ma co na nas czekać. Nauczeni doświadczeniem od dawana już staramy się nie działać pod presją czasu. 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saphir.pl napisał:

Projekt nie upadł. Wręcz przeciwnie :) 
Chciałbym, ale niestety, nie mogę jeszcze udostępnić zdjęć tego co udało się już wykreować :( 
Nie mogę również podać jeszcze konkretnych dat. Jeżeli słoneczna pogoda jest tu wyznacznikiem to obawiam się, że w tym momencie nie ma co na nas czekać. Nauczeni doświadczeniem od dawana już staramy się nie działać pod presją czasu. 

Trzymam kciuki, ja z kolei chętnie kupię coś na wiosnę :)

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Wybaczcie Panowie, ale nie będę opowiadał o szczegółach, bo nie porzucamy tego projektu, a zawieszamy, także bardzo proszę nie "wyciągać" mi tu detali  :) :)  W drodze wyjątku - te spody oczywiście znamy, były testowane na etapie "samplowania". A skoro znalazły się w elitarnej grupie spodów, które nie zostały odrzucone na wcześniejszych etapach, może o nich świadczyć całkiem dobrze :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Że pojawią się u nas Sneakersy w tym roku, jest szansa, ale jeszcze nie pewność. Nie potrafię i nie mogę podać żadnej daty. Nie mogę też pokazać żadnych zdjęć, a chciałbym :(  No i na pewno nie będzie to niestety pełen plan, jaki był założony. COVID-19 dał i cały czas daje czadu niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
3 godziny temu, john220 napisał:

Dzisiaj znalezione, Carlos Santos dla Herringa. Idealne sneakersy dla mnie, może odrobinę mniej szczegółów na cholewce bym sobie życzył, ale to drobiazg.

https://www.herringshoes.co.uk/herring/goodwood_rubber-soled-trainers/tan-calf

 

Popatrz w Klasycznych Butach, tam też mają sneakersy od CSa, nawet chyba z czystszą cholewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.