Jump to content
Fingor

Piwa dla dżentelmena

Recommended Posts

Guest DonCorleone

Prosze się nie obrazić ale jeśli Pan nie będzie dobrze ubrany a piwo nie będzie w kuflu to tak.

Prosze się nie obrazić ale jeśli Pan nie będzie dobrze ubrany a piwo nie będzie w kuflu to tak.

Nie obrażam się, tylko ciekawy sposób znalazł Pan by się nam przedstawić i z nami zapoznać.

... i jeszcze jedno:

nie jestem fanem malinek ;) Ja z kolei wieczór zaczynam od:

tak, wiem że to nie jest piwo ;)

post-494-13658922202385_thumb.jpg

Guest DonCorleone

Nie obrażam się, tylko ciekawy sposób znalazł Pan by się nam przedstawić i z nami zapoznać.

Niestety na forum nie ma kategori "Przywitaj się!". Gdyby była lepiej bym się zaprezentował.

Guest DonCorleone

Ja za piwem nie przepadam. Kojarzy mi się z Kiepskimi i pijaczkami na wieśniackich imprezach.

Bardzo chciałbym wybrać się do Włoch ale rodzice wolą jachać na nasze polskie góry. Ale za pare lat wyprowadzam się do Toskani, gdzieś niedaleko Florencji.

:lol::lol::lol:

Co to ma spólnego z tematem? Co w tym takiego śmiesznego?

Ja za piwem nie przepadam. Kojarzy mi się z Kiepskimi i pijaczkami na wieśniackich imprezach.

Bardzo chciałbym wybrać się do Włoch ale rodzice wolą jachać na nasze polskie góry. Ale za pare lat wyprowadzam się do Toskani, gdzieś niedaleko Florencji.

:lol::lol::lol:

Co to ma spólnego z tematem? Co w tym takiego śmiesznego?

Jeździ się w góry, nie na góry ;)

Guest DonCorleone

Przepraszam za błędy. Poprawiłem. Nie jestem poetą więc nie umiem się jakoś specjalnie wysłowić. A xkoziol tylko czeka aby komuś dokopać i się z niego pośmiać.

Przepraszam za błędy. Poprawiłem. Nie jestem poetą więc nie umiem się jakoś specjalnie wysłowić. A xkoziol tylko czeka aby komuś dokopać i się z niego pośmiać.

Przestań się już mazać. Na początek proponuję żebyś przez parę dni lepiej poznał forum i panujące tu zwyczaje. Nikt się nie będzie z Ciebie nabijał o ile sam się o to nie postarasz (a muszę przyznać że początek miałeś pod tym względem niezwykle udany).

Tak na marginesie, Twój wiek naprawdę nie ma tu nic do rzeczy. Nasz drogi Doktor jest równie młody a wszyscy szanują go ze względu na imponującą wiedzę i rozsądne posty.

+

i umiarkowanie.

Dziś kolejne jabłuszko. Znowu w tym temacie gdyż jest to do pewnego stopnia substytut piwa (jak dla mnie) a poza tym angielski czyli wiadomo bardziej dżentelmeński i lepszy :D

post-494-13658922209585_thumb.jpg

Guest DonCorleone

Przestań się już mazać. Na początek proponuję żebyś przez parę dni lepiej poznał forum i panujące tu zwyczaje. Nikt się nie będzie z Ciebie nabijał o ile sam się o to nie postarasz (a muszę przyznać że początek miałeś pod tym względem niezwykle udany).

Tak na marginesie, Twój wiek naprawdę nie ma tu nic do rzeczy. Nasz drogi Doktor jest równie młody a wszyscy szanują go ze względu na imponującą wiedzę i rozsądne posty.

Koleś sam na mnie wyjechał. Zamiast spokojnie wyjaśnić co mu nie pasuje to się ciska i naśmiewa.

A co do piwa to nie może mi się z niczym kojarzyć? Na przykład apaszka kojarzy mi się z cowboy'ami i to nikogo też nie razi.

@hunter skąd skołowałeś takie cacko? Pinta to moim zdaniem NAJLEPSZY polski browar nie mainstreamowy. Polecam z Pinty również Psze Koźlaka. Miodzio....

post-2204-13658922209924_thumb.jpg

Znalezienie Imperium graniczy z cudem a Viva la Wita po tylu dobrych rekomendacjach mam nadzieję zagości niedługo i umnie : )

A z tym faktycznie może być problem, ale nie ma co krakać na zapas, a w najgorszym wypadku pocieszę się którymś z Ciechanów :-)

EDIT

I faktycznie wszystkich nie mieli - póki co kupiłem "dobry wieczór", "atak chmielu" i "dymy marcowe". Pozostałe mają mieć do piątku

Cena trochę wysoka (6-7 zł za butelkę) - przy moim dziennym spożyciu z torbami pójdę ;-)

Właśnie "załatwiłem" sobie kilka butelek Pinty :) Jako, że w mojej najbliższej okolicy piwa rzeczonego browaru nie uświadczę jutro przyjedzie specjalnie dla mnie z odległego o 80 km grodu :)