Skocz do zawartości

Licytacja dla Darka - startujemy! [Embassy of Elegance]


Krzysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Koleżanki Koledzy,

startujemy z serią licytacji na trochę inny cel. Niedawno nasz forumowy kolega Skalpel (Mistrz rzeźbienia w skórze, Geniusz szycia toreb) miał wypadek - jego samochód uderzył w drzewo, a następnie się zapalił. Jakimś cudem ktoś obok przejeżdżał i dwóch chłopaków wyjęło go z samochodu. Jeśli by tego nie zrobili, spaliłby się żywcem… Nie będę Wam pokazywał jak wyglądał jego samochód, bo widziałem zdjęcia, ale był to straszny widok. Wszystko stało się 100m od jego domu (dla uzmysłowienia dramaturgii, 30sek. po jego wyciągnięciu z samochodu, silnik wybuchł).

Mam nadzieję że mi wybaczycie że nie napiszę dokładnie, ponieważ prosił mnie abym nie pisał szczegółów,  ale stan nie jest zbyt ciekawy. Aktualnie jest po operacji rekonstrukcji kilku kości i czeka na wynik - za kilka tygodni będzie wszystko jasne. Na pewno przez 4 tygodnie będzie tylko leżał, a potem będzie jasne co dalej. Najprawdopodobniej będzie chodził o kulach, bądź będzie miał nową laskę (taką drewnianą ;), bo jego żona jest bardzo fajna :)).

Ponieważ trochę jeszcze czasu minie nim dojdzie do siebie, postanowiłem na PW zorganizować zbiórkę wśród pewnej grupy forumowiczów.  Do tej pory udało się zebrać już ponad 6600zł!, a do tego jeszcze kilka firm znanych z forum tj:@Embassy of Elegance@saphir.pl@4inHand@arsen@poszetka.com@Pepo również zdecydowało o przekazaniu różnego rodzaju fantów na licytację na ten sam cel. Bardzo Wam dziękuję!!!

Wobec powyższego, startujemy z pierwszą licytacją na której można wylicytować krawat ufundowany przez @Embassy of Elegancezgodnie z regulaminem poniżej.

Każda kolejna licytacja zapowiada się bardzo ciekawie, bo będą bardzo wartościowe fanty - jednak pamiętajmy o nadrzędnym celu: Wspomóc Darka w postawieniu go na własne nogi.

 

 

Regulamin licytacji charytatywnej "pomoc dla Darka"

 

Użyte terminy

Beneficjent: Darek Niestrój
Dostawa Przedmiotu Licytacji: dostawa Przedmiotu Licytacji na adres w Polsce (wskazany Sponsorowi przez Wygrywającego) za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej lub paczkomatu Inpost, w zależności od wyboru dokonanego przez Wygrywającego.
Minimalna Kwota Postąpienia: 10 PLN
Organizator: stowarzyszenie But w Butonierce - Bespoke Social Club
Przedmiot Licytacji: krawat o konstrukcji 6-fold, szyty na indywidualne zamówienie. Do wyboru: szerokość, długość, wypełnienie, rodzaj tkaniny, (wybór parametrów / tkaniny z zakładki Bespoke https://embassyofelegance.com/pl/c/KRAWATY/96
Przedstawiciel Organizatora: @Krzysiek_W
Sponsor: Embassy of Elegance Magdalena Kapuścińska https://embassyofelegance.com/
Uczestnik: osoba zarejestrowana na forum "But w Butonierce", biorąca udział w licytacji
Wygrywający: Uczestnik, który do Zakończenia Licytacji zadeklarował najwyższą kwotę za Przedmiot Licytacji
Zakończenie Licytacji: 02.12.2018, do końca dnia (24:00), według wskazań zegara na forum.

ZASADY

  1. Sponsor / Uczestnik / Beneficjent akceptuje niniejszy regulamin i zobowiązuje się do przestrzegania jego zapisów.
  2. Uczestnik bierze udział w licytacji we własnym imieniu.
  3. Uczestnik może podbijać kwotę za Przedmiot Licytacji o kwotę nie mniejszą niż wynosi Minimalna Kwota Postąpienia.
  4. Licytacja startuje od kwoty 1 PLN. Obowiązuje Minimalna Kwota Postąpienia.
  5. Wygrywający, w ciągu 24 godzin od Zakończenia Licytacji, powiadamia Przedstawiciela Organizatora (forumową wiadomością PW) o adresie email na który ma odbywać się dalsza komunikacja Organizatora i Sponsora z Wygrywającym. [W przypadku braku w/w powiadomienia Organizator może: a) wskazać nowego Wygrywającego (kolejną osobę, która zadeklarowała najwyższa kwotę) lub b ) zakończyć licytację bez wskazania nowego Wygrywającego, co zostanie uzgodnione przez Organizatora ze Sponsorem].
  6. Organizator przekazuje niezwłocznie Wygrywającemu numer rachunku bankowego Beneficjenta wraz z wytycznymi dotyczącymi wykonania przelewu (tytuł przelewu).
  7. Wygrywający, w ciągu 48 godzin od otrzymania numeru rachunku Beneficjenta, powiadamia Organizatora o wykonaniu przelewu. [W przypadku braku w/w powiadomienia Organizator może: a) wskazać nowego Wygrywającego (kolejną osobę, która zadeklarowała najwyższa kwotę) lub b ) zakończyć licytację bez wskazania nowego Wygrywającego, co zostanie uzgodnione przez Organizatora ze Sponsorem].
  8. Organizator informuje niezwłocznie Beneficjenta o wysokości kwoty jaka wpłynie na jego rachunek bankowy w związku z licytacją. Komunikacja odbywa się emailowo.
  9. Beneficjent informuje niezwłocznie Organizatora o otrzymaniu kwoty przelewu.
  10. Organizator Informuje niezwłocznie Sponsora, który uzgadnia z Wygrywającym szczegóły dotyczące Dostawy Przedmiotu Licytacji.
  • Like 5
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mały off-top. Nie będę szukał czy było, ale w takiej sytuacji jak ta opisana w pierwszym poście warto obejrzeć i zastanowić się ilu jeszcze takich pasjonatów mamy w naszym kraju. Może podczas słuchania o tym jak Darek opowiada o swojej pasji, niejeden licytator powiększy sumę.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....nie wiem co powiedzieć.... Dopiero teraz odkryłem ten wątek i mi jednoczenie strasznie miło, jak i również czuję się zawstydzony. Serdecznie Wam DZIĘKUJĘ, że tak licznie mnie dopingujecie i jesteście tak hojni! @el-biczel niech się dobrze nosi!

Ps. przy następnych licytacjach proszę o zablokowanie mi do nich dostępu. Nie chcę jeszcze trafić na kardiologię! Ortopedia mi w zupełności wystarczy ;)

Pozdro z Raciborza!

giphy1.gif

  • Like 7
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Skalpel napisał:

Panowie.....nie wiem co powiedzieć.... Dopiero teraz odkryłem ten wątek i mi jednoczenie strasznie miło, jak i również czuję się zawstydzony. Serdecznie Wam DZIĘKUJĘ, że tak licznie mnie dopingujecie i jesteście tak hojni! @el-biczel niech się dobrze nosi!

Ps. przy następnych licytacjach proszę o zablokowanie mi do nich dostępu. Nie chcę jeszcze trafić na kardiologię! Ortopedia mi w zupełności wystarczy ;)

Pozdro z Raciborza!

giphy1.gif

 

nie zaglądaj w ten dział po prostu :P

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.