Skocz do zawartości

Black Friday


Krzysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i koledzy, w listopadzie budżet znowu nie odpocznie ;) 23 listopada zaczyna się "czorny piątek", więc zakładam temat żeby wrzucać tu ciekawe oferty. Mam na myśli większe rabaty niż wysyłka gratis, itp. Na razie tylko są zapowiedzi że będą oferty, tylko zobaczymy jakie (marzy mi się aby były jak za oceanem....)

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Luxire szykuje przeceny na ten tydzień. Za SF:

Cytat

Some PM's asking about the Thanksgiving sale, if we would have one.

Yes, we are working on having a sale and a big one is being planned. Lot of items from VBC, Drago, EThomas, Dugdale for $99, Grandi shirts @ $119, launching new chinos, similar to Brisbane Moss at $89.99, many Luxire items at deep discounts - shirts from $49.99, pants from $69.99

We are planning to have a 4 hour flash sale on Thursday, a different 4-hour sale on Friday and some major discounts right through Monday.
For start time etc, we will be sending out emails, announcing on the site with banners and timers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eduardo napisał:

Poszetka 2 + 1, ograniczenia są(garnitury, buty i coś jeszcze, można sprawdzić na stronie), ale jakby ktoś chciał zakupić koszule to z chęcią piszę się na jedną. Przy zakupie 3 sztuk, cena za 1 wychodzi ok 200 zł.

Ciekawe czy @poszetka.com będzie miała coś na piątek? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, eduardo napisał:

Poszetka 2 + 1, ograniczenia są(garnitury, buty i coś jeszcze, można sprawdzić na stronie), ale jakby ktoś chciał zakupić koszule to z chęcią piszę się na jedną. Przy zakupie 3 sztuk, cena za 1 wychodzi ok 200 zł.

Jak na razie przy koszulach nie działa promocja na 2+1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, eduardo napisał:

Może jeszcze nie działa? Czy tak czy siak jak ktoś się zdecyduje to ja z chęcią dopisuję się na 1 koszulę.

 

50 minut temu, Kierzyk napisał:

Jak na razie przy koszulach nie działa promocja na 2+1. 

działa, dodałem wczoraj 3 szt. i na jedną zmieniła się cena na 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Velahrn changed the title to Black Friday

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.