Skocz do zawartości

Black Friday


Krzysiek_W

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kyle napisał:

Zasadniczo @DeanM ma rację, komunikacja w Bergu jest taka, że oferta promocyjna obejmuje modele wycofane, ale są wyjątki - z tego co widzę Swansea są na stronie C&J w głównej kolekcji. Pani w Bergu mówiła też, że przecenione są Radstock, ale w tym kontekście pokazywała mi oxfordy na gumowej podeszwie, a na stronie C&J są teraz chyba tylko na skórzanej. Oprócz tego zniżka obejmuje czarne derby plain toe, jakieś lakierki, któryś model chelsea, coś tam chyba jeszcze. Niestety popularne modele jak płetwy (przepraszam posiadaczy Tetbury :-) ) są w regularnej cenie. Ale pamiętam w zeszłym roku, że na BF w ogóle nie było żadnej zniżki, a chyba tydzień później pojawiła się zniżka 30% na wszystkie modele, więc warto pytać.

Czy orientujesz się, czy jest też możliwość kupna C&J butów online czy trzeba zaiwaniać do fizycznego salonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kyle napisał:

Ale pamiętam w zeszłym roku, że na BF w ogóle nie było żadnej zniżki, a chyba tydzień później pojawiła się zniżka 30% na wszystkie modele, więc warto pytać.

Tak tydzień po Black Friday, ale tylko z tego powodu, że zaczynał się lockdown. Nie sądzę żeby w tym roku sytuacja miała się powtórzyć (z wyprzedażą, nie z lockdownem), ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ten BF latoś. Ceny praktycznie takie jakie dostanę po  negocjacji mailowej. Dwa dni temu zakupiłem jedynie buty w Cobbler Union, ale to był zakup impulsywny. Chyba dopadła mnie nerwica natręctw objawiająca się zakupoholizmem. Zaczynam poważnie myśleć o pomocy specjalisty? Pisze serio 
Panowie, czy Któryś z Was zmaga / zmagal  się z opisanym problemem? Jeśli ktoś ma odwagę na PW cos napisać …….. 

 

ps W moim odczuciu wszystkich bije Poszetka ze swoim 2 plus 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czarrek napisał:

Słaby ten BF latoś. Ceny praktycznie takie jakie dostanę po  negocjacji mailowej. Dwa dni temu zakupiłem jedynie buty w Cobbler Union, ale to był zakup impulsywny. Chyba dopadła mnie nerwica natręctw objawiająca się zakupoholizmem. Zaczynam poważnie myśleć o pomocy specjalisty? Pisze serio 
Panowie, czy Któryś z Was zmaga / zmagal  się z opisanym problemem? Jeśli ktoś ma odwagę na PW cos napisać …….. 

 

ps W moim odczuciu wszystkich bije Poszetka ze swoim 2 plus 1

Czarku, wg mnie „promocja” Poszetki 2+1 mocno naciągana. Przynajmniej w przypadku tych kurtek, które przed BF były o minimum 200 zł tańsze…

https://www.poszetka.com/product-pol-6475-Granatowy-field-jacket.html

https://www.poszetka.com/product-pol-6076-Urban-jacket.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, h8r3d napisał:

Na skąpcu można też sprawdzić historię ceny danego produktu.

https://napogloves.pl
-50
% na rękawiczki.

Nie wiem jak z jakością, bo jeszcze nie przyszły.

Ja mam dwie pary. Jedne zimówki i jedne samochodówki. Pierwsze mają dwa lata a drugie rok i nic sie złego nie dzieje a i powłoka działą. Bałęm się ze w zimowych wytrze się ocieplina kaszmirowa ale nic takiego się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 00:12, artski napisał:

Ja mam dwie pary. Jedne zimówki i jedne samochodówki. Pierwsze mają dwa lata a drugie rok i nic sie złego nie dzieje a i powłoka działą. Bałęm się ze w zimowych wytrze się ocieplina kaszmirowa ale nic takiego się nie stało.

Faktycznie, odebrałem je w niedzielę i nie ma tragedii. Skóra dość cienka, intensywnie pachną i raczej nie są na duże mrozy, ale za tą cenę udany zakup. Te z wnętrzem z mikrowłókien są cieplejsze niż kaszmirowe i co ciekawe otrzymałem je wraz z metką "harris tweed", a spodziewałem się jedynie podobnego wzoru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.