Skocz do zawartości

Klubowe pogawędki


mbs

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, BrotherM napisał:

To jak temat o niczym, to zastanowiło mnie takie zjawisko na fb. Piszę bardziej dla zabicia nudy, ale a nuż może ktoś się podzieli przekonywującymi refleksjami.

 

Otóż, raz na jakiś czas dostaję zaproszenia do grona znajomych (przeważnie kobiety) od zupełnie nieznanych mi osób. A że w praktyce nie mam akceptować takich przypadków, to w miarę możliwości lustruję profile, a nuż może ktoś mi z głowy wypadł? Ale jak widzę, że z zupełnie innego rejonu kraju, zero wspólnych mianowników, to sprawa jest oczywista. Stąd pytam się tych ludzi, czemu tego zapka wysłali. Zazwyczaj zero odpowiedzi. Oczywiście zapek wisi i wisi, aż go nie usunę (zwykle po tygodniu).

Właściwie to po co? Nie są to fejk-konta. Nawet zakładając przypadkowy klik przy przewijaniu, to przecież, cóż to za problem cofnąć albo krótko odpowiedzieć, że pomyłka. A może to jakaś forma łowienia pokemonów? Akurat mam taką koleżankę co w ten sposób leczy kompleksy (tj. szuka faceta, niestety żaden z jej [statystycznie] ok. 1200 męskich znajomych nie okazał się odpowiedni) i niemal codziennie dodaje kolejnych zewsząd, ale wątpię by tak zawsze było. :D

Acz przyznam, że raz mi jedna osoba odpisała. Był to facet. Coś mi łamaną polszczyzną wmawiał, że znamy się z podstawówki i wspólnie nie raz leżeliśmy, ekhm, ekhm, pijani w rowie po imprezie :D

 

Nie dziwię się że Ci nie odpisują - laski Cię zagadują a Ty do nich "to nie pomyłka?"

Spróbuj: "cześć mała, gorąca jesteś, może zduszę Cię mym ciałem nim cała zajmujesz się ogniem?" 8-)

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FONos

Pomijając konta osób, które coś chcą wepchnąć, czy zapraszają do śledzenia ich twórczości (miewam takie przypadki), to odnoszę wrażenie, iż tego rodzaju fejki są dość proste do odróżnienia, głównie po tym, że nie stoi za nimi długa historia. To można sprawdzić. Acz jestem świadom zjawiska sprzedawania like'ów, trochę musiałbym poczytać na ten temat, bo ciekawi mnie jak w praktyce jest to kreowane. Trudno mi uwierzyć, że ktoś siedzi całymi dniami by rejestrować wirtualne konta z wirtualnymi znajomymi i wirtualną historią. A może?

Wszakże FB upada (jako portal dyskusyjny) przez m.in. wylew trolli (szczególnie w tematach politycznych, strasznie to widać; pomijam chamstwo i bluzgi), a dla mnie już sprowadził się do roli komunikatora.

PS

Kolega niżej miał jednak rację. :D

@Krzysiek_W @Caporegime

Jednak dostałem odpowiedź i po paru aluzyjnych zdankach otrzymałem coś w stylu: "Jesteś z X? Czym się zajmujesz?". Wy to intuicję macie :D

Trzeba to jednak szybciutko przerwać, bo jak się pewna osoba dowie, to niektórym oczy wydłubie. Wam też za... podżeganie mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek_W

Albo prowokacja i ktoś mą wierność sprawdza. Trochę podejrzane. :D

Skąd mam wiedzieć kto tak naprawdę pisze i po co. Jak masz pod ręką prawników od spraw małżeńskich to popytaj się o metody. Czasem się nie dziwię, że niektóre przypadki z tego grona nie potrafią rodziny założyć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 minut temu, secondhand_man napisał:

Elita kończy coś w granicach 15 minut :)  , moja najszybsza piątka jak dotąd to niecałe 25 , myślę że jak zrzucę balast to uda mi się zbliżyć do 20 ( tzn mam nadzieje ) ;-)

Elita to wycinaki, próbowałem bieg w ich tempie przez kilometr,  płuca odpadły ;) mi 5 wychodzi podobnie,  24min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, secondhand_man napisał:

To fakt  , w każdym razie warto biegać regularnie , pod koniec roku zacząłem interwały - na razie krótsze odcinki po 100-200 m i bieganie po schodach ,   już widzę efekty na + . 

Tyle że oprócz biegania mam inne zajęcia związane z ruchem :) więc na samym bieganiu się nie skupiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, secondhand_man napisał:

To fakt  , w każdym razie warto biegać regularnie , pod koniec roku zacząłem interwały - na razie krótsze odcinki po 100-200 m i bieganie po schodach ,   już widzę efekty na + . 

Interwały o wysokiej intensywności, nie tylko biegowe to w ogóle świetny sposób na budowanie kondycji na biegi na 5 i mniej kilometrów. Ja nie cierpię biegać - po prostu mnie to nudzi. Głównie ćwiczę na siłowni, ale nie tylko na dużych ciężarach, czasem robię sobie właśnie interwałowe treningi obwodowe na małych obciążeniach/z ciężarem własnego ciała ( coś w stylu crossfitu). Jakiś czas temu z ciekawości pobiegłem "piątkę" - wynik 21:50 mimo tego, że praktycznie nie biegam. Jakbym ważył z 5 kg mniej to pewnie zbliżyłbym się do 20 minut, bo jednak waga też odgrywa bardzo duże znaczenie.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Interwały o wysokiej intensywności, nie tylko biegowe to w ogóle świetny sposób na budowanie kondycji na biegi na 5 i mniej kilometrów. Ja nie cierpię biegać - po prostu mnie to nudzi. Głównie ćwiczę na siłowni, ale nie tylko na dużych ciężarach, czasem robię sobie właśnie interwałowe treningi obwodowe na małych obciążeniach/z ciężarem własnego ciała ( coś w stylu crossfitu). Jakiś czas temu z ciekawości pobiegłem "piątkę" - wynik 21:50 mimo tego, że praktycznie nie biegam. Jakbym ważył z 5 kg mniej to pewnie zbliżyłbym się do 20 minut, bo jednak waga też odgrywa bardzo duże znaczenie.

No bo zające to tak w ogóle szybkie chyba są ;-)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
17 minut temu, lubo69 napisał:

Takie tam, etui na telefon:

http://us.louisvuitton.com/eng-us/products/eye-trunk-for-iphone-7-plus-crocodilien-mat-015702

Powyżej $3,000 na szczęście wysyłka gratis.

Już klikałem "kup teraz", ale dojrzałem, że to damski, ależ byś mnie Kolego naciął ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobre życie, to pojęcie względne. 

Mój dobry przyjaciel, gdy zaczynamy rozmawiać o interesach, to w większości przypadków kwituje całą rozmowę czymś w stylu 
"Arek, ale czy o to w życiu chodzi? W życiu chodzi o zjedzenie ciepłego posiłku, o kochającą kobietę i ładny krawat..."

Jak tu się z nim nie zgodzić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.