Skocz do zawartości

Yoox


dziko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak wygląda rozmiarówka tych typowo casualowych marynarek Tombolini i Boglioli względem Lancerto x Mr.Vintage? Rozumiem, że na pewno są trochę krótsze i bardziej taliowane (?), ale jak z szerokością w klatce i w barkach? Rozmiar 48 tych włoskich będzie mniej więcej odpowiadał 46 czy może tylko z pół rozmiaru w górę? Jakość podobna czy widać różnicę? Tak generalnie, bo wiem, że zależnie od materiału odpowiedź może być różna. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HansLanda napisał:

Jak wygląda rozmiarówka tych typowo casualowych marynarek Tombolini i Boglioli względem Lancerto x Mr.Vintage? Rozumiem, że na pewno są trochę krótsze i bardziej taliowane (?), ale jak z szerokością w klatce i w barkach? Rozmiar 48 tych włoskich będzie mniej więcej odpowiadał 46 czy może tylko z pół rozmiaru w górę? Jakość podobna czy widać różnicę? Tak generalnie, bo wiem, że zależnie od materiału odpowiedź może być różna. 😉

Porównywalnie, ale marynarki Boglioli mają tolerancję jednego rozmiaru, w zależności od kroju. Czyli czasami 50 jest jak 48, a czasami znacznie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Hej😊 zamówiłam sukienkę na adres mieszkania w Niemczech, zdążyłam odebrać paczkę przed podróżą do Polski. Okazało się, że sukienka jest za duża (miałam okazję wcześniej przymierzyć sukienkę w innym rozmiarze, ale okazała sie za mała, więc zamówiłam tą samą tylko o rozmiar większą) i teraz mam problem. Przez miesiąc nie będzie mnie w miejscu zamieszkania, czy jest możliwość, aby zwrócić towar z innego adresu niż adres zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałbym yoox-a. Na zdrowy, chłopski rozum - jeśli Ty płacisz za zwrot, to powinno im być wszystko jedno. Jeśli masz zwrot darmowy, to mogą się nie zgodzić (wg ich polityki wysyłka do Polski jest droższa, ew. wysyłka jest darmowa, ale cena - wyższa); gdyby tak było, ja zaproponowałbym pokrycie kosztów zwrotu. Trzeba się liczyć z wydatkiem ok. 60 zł, w zależności od ciężaru paczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
3 minuty temu, Manolete napisał:

Panowie, zamówienie od 10 dni nie opuściło magazynu, wysłałem dwie wiadomości, ale nikt nie odpowiada. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

Moje było opóźnione o jakieś 10 dni właśnie z powodu zmniejszonej liczby pracowników na zmianę po corona. Po wysłaniu pytania odpisali mi, że sprawy działają teraz wolniej ale wszystko jest pod kontrolą. Koniec końców po około 16 dniach paczka dotarła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Na Yoox-ie jest teraz trochę klasycznej angielszczyzny, jakby ktoś polował - Drake's, Turnbull & Asser, Emma Willis, Begg & Co, może jeszcze coś.

yoox_TA.JPG.369ec8fc317b61584d6781593b28f6f2.JPG

Swoją drogą, w ramach ciekawostki, to Yoox miał też - na krótki moment - nawet całkiem sporą ofertę Brioni, Berluti i Charvet, tu jednak musicie mi uwierzyć na słowo, bo zanim zdążyłem się tym odkryciem podzielić, wszystko to zostało wymazane niczym w Matrixie (w sensie usunięte  z wyników wyszukiwania, dreamboxów itd) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

Panowie, proszę o pomoc. Planuję kupić spodnie PT Torino i Drumohr. Z reguły kupuję rozmiar 52, ale na stronie jest informacja, że to XL, a to już mi nie pasuje (spodnie, które noszą pasują raczej do L, może M). Czy ktoś kupował może spodnie tych marek i może się wypowiedzieć?

International Size Italian Size
XXS 42
XS 44
S 46
M 48
L 50
XL 52
XXL 54
XXXL 56
XXXL 58
XXXL 60
XXXL 62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 20:33, Aleksander Średni napisał:

Panowie, proszę o pomoc. Planuję kupić spodnie PT Torino i Drumohr. Z reguły kupuję rozmiar 52, ale na stronie jest informacja, że to XL, a to już mi nie pasuje (spodnie, które noszą pasują raczej do L, może M). Czy ktoś kupował może spodnie tych marek i może się wypowiedzieć?

International Size Italian Size
XXS 42
XS 44
S 46
M 48
L 50
XL 52
XXL 54
XXXL 56
XXXL 58
XXXL 60
XXXL 62

Bierz u nich też rozmiar 52.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Koval napisał:

@pablocito, Kolega nie pisał o trzech zamówionych rzeczach,  a o 'trzech zamówieniach' - pamiętam Zuchów, którzy w czasie forumowego boom-u na Yooxa potrafili po kilkanaście rzeczy na raz zamówić; także ten... 😉

Zgadza się, rzeczy było razem 10, tylko dwie do zwrotu, a zatem skuteczność 80%, która jest więcej niż zadowalająca :) A propos zwrotów - czy pakujecie rzeczy z kilku zamówień do jednej paczki? W teorii każdą należałoby wysłać osobno, ale wydaje się nieco nieekonomiczne ;)

Pytam, bo mam obawy, że potem tego nie znajdą...Może chociaż wrzucić do tej paczki tę drugą etykietę?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.