Skocz do zawartości

Yoox


dziko

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś szukał ultralekkich wełnianych spodni to polecam: https://www.yoox.com/pl/13124659SK/item#dept=men&sts=sr_men80&cod10=13124659SK&sizeId=&sizeName=

Tkanina ekstremalnie lekka i przewiewna, lejąca jak jedwab. Spodnie wykonane i wykończone z najwyższą dbałością, a cena śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na Yooxie wszystko jest możliwe ;-) 

@Castorp - sprawdź czy (np. z reklamy kontekstowej) nie miałeś przypadkiem inne kraje dostawy na telefonie i na komputerze, wówczas oczywiście ceny tej samej rzeczy mogą być bardzo różne.

Zdarzało się (acz teraz już bardzo rzadko) że Yoox daje większy rabat przy zakupach na aplikacji mobilnej (n[p. 25% vs. 20%) - ale wówczas różnice dopiero widać w koszyku, poza nim wyświetlane ceny są takie same.

Możliwe wreszcie, że trafiłeś na specjalne okienko, kiedy Yoox zmienia ceny w związku z promocją - wówczas ten sam towar nawet przez parę godzin ma dwie ceny, które sobie tak losowo "przeskakują" (jakieś lagi w bazie danych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kody 20/25% które Yoox rozsyła po kilku dniach od rejestracji z zachętą do pierwszych zakupów pomimo rzekomej siedmiodniowej aktywności działają w zasadzie bezterminowo. Ja swój kod wykorzystałem po około miesiącu. Druga ciekawostka to fakt, że można je wykorzystać kilka razy. W moim przypadku było tak, że kod po każdych zakupach "słabł" - najpierw było to 25%, potem 20, potem 15% zniżki. Ale... co najlepsze. Kody nie są przypisane w żaden sposób do konta, a wykorzystać je można na dowolne zakupy,  nie tylko pierwsze. Są to całkowicie samodzielne kody które może wykorzystać każdy na swoim własnym koncie, więc można je rozdawać, albo przyjmować, albo bawić się w rejestrację na kilka maili. Czy to spryt czy już cwaniactwo to trzeba sobie odpowiedzieć samemu... ;) 

 

Kolejna marka warta polecenia:

B Settecento - spodnie jakości PT01. Świetnie wykończone. Niektóre skromniej, niektóre ciekawiej - niemniej jednak zawsze bardzo dokładnie i bez zarzutów. Nogawki bardzo mocno slim. Ja niestety tylko pooglądałem...

https://www.yoox.com/us/men/shoponline/b settecento_d#/d=26652&dept=men&gender=U&page=1&season=X&sort=3

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka lofersów to śmiało można brać te z linka. Ja niestety mam ekstremalnie wysokie podbicie i się nie zmieściłem ale osoby ze standardowym podbiciem będą zadowolone. Długość standardowa 42 to 8UK. Za 53 Euro brać nie czekać! :-)

https://www.yoox.com/pl/11448725AT/item#sts=dreambox80&cod10=11448725AT&sizeId=&sizeName=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NieMy napisał:

Jeżeli ktoś szuka lofersów to śmiało można brać te z linka. Ja niestety mam ekstremalnie wysokie podbicie i się nie zmieściłem ale osoby ze standardowym podbiciem będą zadowolone. Długość standardowa 42 to 8UK. Za 53 Euro brać nie czekać! :-)

https://www.yoox.com/pl/11448725AT/item#sts=dreambox80&cod10=11448725AT&sizeId=&sizeName=

Jak z innymi butami tej marki (monki, chukka)? To jest jakaś własna marka Yooxa?

Hmm, przy długości stopy 26cm to chyba lepiej brać 40 (6UK)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cineos napisał:

Jak z innymi butami tej marki (monki, chukka)? To jest jakaś własna marka Yooxa?

Hmm, przy długości stopy 26cm to chyba lepiej brać 40 (6UK)?

Z innymi modelami nie miałem do czynienia. Weź rozmiar taki jaki najczęściej kupujesz. Zwroty, wymiany są darmowe, niczym więc nie ryzykujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka z yoox, a w niej Lju Jo - lniane, zielone (oczywiście :mrgreen:) no i troszkę chyba za krótkie. Jak uważacie? zostawiać czy na bazarek? rozmiar 46 i zastanawiam się czy to nie przyczyna nie do końca ciekawego ułożenia na barkach (zdjęcie nr 3). długość o 2 cm mniejsza niż lniany oscar, który jeszcze dobrze na mnie leży...

IMG_20180818_121027.jpg

IMG_20180818_121048.jpg

IMG_20180818_121112.jpg

IMG_20180818_123146.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yooxie znalezienie nie przykrótkiej graniczy z cudem :P

@Krzysiek_W mi też wydaje się odrobinę za krótka, ale zdjęcie całokształtu byłoby lepsze do wydania ostatecznego werdyktu i faktycznie w okolicy pach dzieją się dziwne rzeczy. Jak oceniasz jakość wykonania? Bo ta marka często się mi przed oczami przewija, ale póki co się na nic nie skusiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zwrotu, materiał i kolor wyglądając fajnie, ale krótkość, a zwłaszcza wysoko położony guzik przekreślają sprawę, do tego jeszcze dopasowanie...

@Bażant, trochę mierzyłem Liu Jo na wakacjach w tym roku, te rzeczy moim zdaniem są dość przeciętne, przy niskich cenach (np. do 100 euro za marynarkę) można się pobawić, zwłaszcza że ryzyko żadne, najwyżej zwrot. W wyższych kwotach są fajniejsze marki. Gdzieś tam widziałem to Polsce (chyba na Mokotowskiej) w jakichś absurdalnie wysokich cenach

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nie jest zła, typowo lniane ustrojstwo. Kolor jest zielony, stąd taki opór co do zwrotu :)

ale rzeczywiście górny guzik nie daje mi spokoju ze swoją wysokością, więc poddam się i odsyłam

dzieki za wsparcie :)

Ps. Trochę dziwne ułożenie je wynika też z jej poskładania i przemieszczania się w paczce. Być może prasowanie by pomoglo

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mosze napisał:

Zdjęcie zrobione z boku sugeruje, że guzik nie jest aż tak wysoko, jak na (zapewne zrobionym nieco z dołu, a na pewno zbyt blisko) zdjęciu przodem. Mimo wszystko jest bardzo krótka, ale może masz młodszego brata?

Brat ma 49 lat, więc tu nie przejdzie, a synek ma 8, więc jeszcze nie pora na niego :)

sprobuje wieczorem jeszcze z jakimś zdjęciem, bo rzeczywiście to robił właśnie synek z poziomu łóżka, niecały metr ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek_W napisał:

sprobuje wieczorem jeszcze z jakimś zdjęciem, bo rzeczywiście to robił właśnie synek z poziomu łóżka, niecały metr ode mnie 

@Krzysiek_W, ale jak by się synek nie starał zrobić zdjęcia to spod tej marynarki wystaje Ci 1/3 pośladków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.