Skocz do zawartości

poszetka.com


Luciano

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, FONos napisał:

Zapytam bardziej doświadczonych kolegów. Do tego typu koszuli który kołnierzyk najlepiej wybrać z tych dostęnych?

Ten ze stylizacji to L011, wybrałem go bo chciałem by przy rozpiętym guziku koszuli, wyłogi chowały się pod klapy marynarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2017 o 14:45, Whitesnake napisał:

Dziękuję za szybką reakcję. 

Hmm ten wide to szczerze mówiąc dalej nie nadaje sie do sylwetki z brzuchem - wymiary klatki i talii powinny być odwrócone, a teraz jest szeroka klatka, talia zwężana :) 

Przy aktualnym wyborze to będę mieć spadochron na plecach i zapewne rękawy przy paznokciach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Caporegime napisał:

Hmm ten wide to szczerze mówiąc dalej nie nadaje sie do sylwetki z brzuchem - wymiary klatki i talii powinny być odwrócone, a teraz jest szeroka klatka, talia zwężana :) 

Przy aktualnym wyborze to będę mieć spadochron na plecach i zapewne rękawy przy paznokciach 

Ja dla odmiany musiałbym mieć mix rozmiarów wide i slim: mały kołnierzyk, więcej na torsie i w plecach oraz dłuższe rękawy. Nie da sie stworzyć standardowej tabeli na niestandardowe sylwetki. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poszetka.com

Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie popovera bez marynarki, ew. napisał, jak się on układa bez niej. Do tej pory byłem zdecydowany na projekt jak w Twoim prototypie, ale przed kliknięciem "kup" naszły mnie wątpliwości, czy aby kołnierzyk LO31 nie lepiej by się prezentował niż L011 bez marynarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bodzixon napisał:

@poszetka.com

Mógłbyś wrzucić jakieś zdjęcie popovera bez marynarki, ew. napisał, jak się on układa bez niej. Do tej pory byłem zdecydowany na projekt jak w Twoim prototypie, ale przed kliknięciem "kup" naszły mnie wątpliwości, czy aby kołnierzyk LO31 nie lepiej by się prezentował niż L011 bez marynarki...

Dołączam się do prośby. Mam ten sam dylemat mimo że już zamówiłem :) Zwłaszcza że ciekaw jestem czy lniany kołnierzyk nie będzie się źle układał i czy nie lepiej wziąć L071.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.