Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem


jabberwocky

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem church'sów nigdy, ale buty od JW szczerze polecam.

Plusem RTW jest to,że buty możesz wcześniej przymierzyć, ale raczej z rozmiarem nie miałem większych problemów u JW. Na te kilka (większe kilka) par, które mam z dwóch nie jestem superzadowolony i są po prostu dobrymi butami, które rzadziej noszę/mniej lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem church'sów nigdy, ale buty od JW szczerze polecam.

Plusem RTW jest to,że buty możesz wcześniej przymierzyć, ale raczej z rozmiarem nie miałem większych problemów u JW. Na te kilka (większe kilka) par, które mam z dwóch nie jestem superzadowolony i są po prostu dobrymi butami, które rzadziej noszę/mniej lubię :)

Widziałem niedawno czarne lotniki z ażurem od JW na stopach Skara. Jednym słowem: wybitne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Zastanawiam się nad kupnem takich oto butów

http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/vasto_472626/472635?navId=216

stąd pytanie do Szanownych Forumowiczów: Czy ktoś z Państwa miał okazję oglądać te buty "na żywo"? Zastanawia mnie przede wszystkim jakość ich wykonania, ocena ich wyglądu już niekoniecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecco udało się wyprodukować całkiem ładne bootsy. Normalnie cud nad Wisłą... ;-) Tych konkretnie butów na żywo nie widziałem, natomiast miałem do czynienia z butami Ecco (znosiłem ogółem dwie pary w ciągu studiów) i jakość skóry jest w moim odczuciu nieadekwatna do ceny. Jeżeli i tak masz zamiar kupować buty wysyłkowo, nabyłbym na twoim miejscu zamiast nich któryś z modeli oferowanych przez Bexley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Zastanawiam się nad kupnem takich oto butów

http://shopeu.ecco.com/pl/pl/ecco/vasto_472626/472635?navId=216

stąd pytanie do Szanownych Forumowiczów: Czy ktoś z Państwa miał okazję oglądać te buty "na żywo"? Zastanawia mnie przede wszystkim jakość ich wykonania, ocena ich wyglądu już niekoniecznie ;)

Dokładnie do Ecco Vasto (tylko że w jaśniejszej kolorystyce) przymierzałem się w zeszłym sezonie. Byłem wtedy wiernym klientem tej marki i prawie kupiłem ten model wysyłkowo. Na szczęście trafiła się okazja zobaczenia butów na żywo i przymiarki, dzięki czemu zaoszczędziłem na przesyłce w dwie strony. Czemu?

Po pierwsze, były niedokładnie wykończone. Na tyle niedokładnie, że po obejrzeniu dwóch butów z wystawy (jeden w kolorze jak poniżej na zdjęciu, drugi czarny) poprosiłem o przyniesienie całkowicie nowej pary, tylko po to, żeby sprawdzić czy to wyjątkowy pech czy po prostu jest aż tak źle. Byłem wtedy całkowitym laikiem - z resztą niewiele się zmieniło od tamtej pory - i zwracałem uwagę na naprawdę podstawowe rzeczy:

post-2138-13658923325793_thumb.jpg

* przeszycia oznaczone na czerwono były nierówne - nić była w widocznie różnej odległości od krawędzi skóry;

* w miejscu oznaczonym na zielono ktoś robiący przeszycie mocno ułatwił sobie pracę całkowicie ścinając ten "ostry" kawałek skóry. W modelu czarnym było to jeszcze do przeżycia (dawało się "przygiąć" niedoszyty trójkącik, żeby nie odstawał), w modelu brązowym - już nie;

* podeszwy były nierówno odlane w części zaznaczonej błękitnym kółkiem (ale tylko od strony wewnętrznej).

Po drugie, buty były naprawdę bardzo szerokie. Wcześniej rozmiar "42" w Ecco mogłem w zasadzie kupować w ciemno, pasowały zawsze. W przypadku Vasto o ile długość wciąż była "akurat" o tyle na szerokość były po prostu nieakceptowalnie (a moja stopa szczupła nie jest). Wrażenie "pływania w bucie" potęgowała śliska wkładka (no ale ta akurat może się wyrobić lub można ją wymienić).

Najśmieszniejsze było to, że wchodziłem do sklepu tylko w celu potwierdzenia rozmiaru (to miał być pierwszy "wysyłkowy" zakup obuwia), a co do jakości i wygody Ecco nie miałem żadnych wątpliwości. Z drugiej strony dzięki tej przypadkowej wizycie w Galerii Mokotów w Warszawie poszerzyłem swoje horyzonty i wyszedłem w poszukiwaniach poza markę Ecco, więc narzekać nie powinienem :-)

Szczerze życzę Ci, aby moje doświadczenia z tymi trzema parami Vasto były jednostkowe, dotyczyły tylko zeszłorocznej kolekcji lub tylko tego sklepu itp., ale jednak odradzam zakupy w miejscu, gdzie zwroty są niemożliwe lub nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.