Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Rynek made-to-measure (MTM)


Üxküll

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...

Jaki garniturowy MTM w stolicy jest najlepszy?

Jaki krawiec bespoke w Warszawie jest najlepszy? Nie ma na twoje pytanie jednoznacznej odpowiedzi.

W każdej branży jest ścisła czołówka i ogony. Ja na próbę zdecydowałem się (prawie) na niemieckiego REGENTA.

Więcej o tej manufakturze:

http://www.gentlemansgazette.com/regent ... nufactory/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 2 months later...

W odróżnieniu od węzła krawatowego, muszka nie ma możliwości regulacji i dlatego jej długość powinna być dobrana do obwodu szyi.

 

Po czym następuje relacja fotograficzna z szycia muchy zawiązanej "fabrycznie". Ciekawe czy mają taką samą usługę z krawatami bespoke: "dopasowany do szyi klienta, możliwość wyboru jednego z aż 50 węzłów" ;) .

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wszyciu rękawa i ostatnie linii poziomej na wyłogach im się nie udało oraz pod rękawem na torsie to jest jakaś maszkarada  :)

Również moim zdaniem ważnym miejscem jest szew na rękawie po wewnętrznej stronie (biegnie od pachy). 

 

To tak edukacyjnie dla potomnych, bo krytyka powinna być konstrukcyjna 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

śledzę to forum od dłuższego czasu, ale nie miałem okazji się wypowiedzieć

 

chciałbym się przywitać ze wszystkimi, a zarazem pomóc pattonowi. DaVinci jest upadające. Z tego co dzwoniłem jak chciałem jakiś czas temu zamówić sobie koszule, to niestety dostałem informacje od pracowników, że nie dostają pensji. Zlecenia na koszule nie przyjmują. Jeżeli szukasz koszul, to mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, które trwa już prawie 2 sezony, to polecam www.koszulenamiare.pl - można zrobić dowolną koszulę, materiały są bardzo przyjemne, a to co mi pasuje to fakt, że koszule są dopasowane przez tego Pana, a nie worki jakie kupowałem wcześniej w sklepach albo takie, że wyglądałem jak sardynka. Wpierw zamówiłem jedną na próbę, a żona ostatnio zrobiła mi w wakacje niespodziankę na urodziny i dostałem aż trzy. W pracy się sprawdzają i wyglądam jak człowiek (brzuszek mi nie zniknął, ale wyglądam dobrze jak na moje walory). 

 

Jeżeli szukasz garniturów, to Buczyński www.buczynski-tailoring.pl robi nieźle, choć nie dla każdego cena. No ale coś za coś. Ja uszyłem najtańszą wersję, ale nie zdążyłem się nachodzić bo był mi potrzebny na komunię córki, a tak nie chodzę w garniturach. Jeżeli dobrze pamiętam, to robi też płaszcze, marynarki, buty? Nie wnikałem w to za bardzo, bo zależało mi na garniturze dobrze skrojonym pod mój balast w postaci brzucha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.