Skocz do zawartości

SAPHIR MEDAILLE D'OR - PIELĘGNACJA BUTÓW Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@50groszy, @Fant - podeślijcie proszę zapytania na e-mail multirenowacji. Tam support albo od razu będzie wiedział, albo ekipa wykona próby na konkrecie i podzieli się wynikami. Przepraszam za spychologię, ale tam już dziś faktycznie wiedzą lepiej i nie chciałbym wprowadzić w błąd, bo już mi się zdarzyło. Teraz mam zakaz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zwykle produkty Saphira mają shelf life 10 lat. Otwarcie słoiczka czy butelki wiele tu nie zmienia. Bez obaw, to nie jogurt:) Mam krem do cordovanu Md’or od 4 lat i nie zauważyłem zmiany właściwości fizycznych czy chemicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
1 godzinę temu, saphir.pl napisał:

Pojemności industrialne dla producentów, firm oraz szewców, którzy dysponują specjalistycznymi urządzeniami i własnymi dozownikami :) Zaopatrujemy takie punkty w chemię. 

Można jaśniej? Zwykły spryskiwacz np do szyb nie nada się ? Na stronie nie pisało o tym a nawet pisało, że w spray,u to jest Co mam do tego kupić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Być może obydwu. Kurierowi się nie chciało skontaktować, a firma wysłała maila: "przyjdźta i se weźta". Nie korzystam zbyt często z firm kurierskich, ale znam paru kurierów i najczęściej wg nich to własnie efekt kiedy nakłada się zła wola/lenistwo/nieudaczność/zbyt duże obciążenie do zatrudnienia/etc firmy i pracownika.  W każdym bądź razie nigdy więcej UPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, BrotherM napisał:

@saphir.pl

A można jeszcze prosić o tipy dotyczące zalecanego używania sole guard do podeszw i desaltera? Szczególnie to ostatnie, stosować zaraz po przyjściu z dworu?

Co prawda pytanie nie jest skierowane do mnie, ale pozwolę sobie odpowiedzieć (na podstawie własnego doświadczenia).

Desalter stosuję tylko raz, kiedy czyszczę buty po sezonie i planuję je schować do pudełka. Nie brodzę w nich w solonym śniegu, ot zwykłe zimowe wiejsko-miejskie używanie. Nie widzę potrzeby, żeby przeprowadzać ten zabieg częściej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BrotherM,
niektórzy stosują ten produkt (DeSalter) również profilaktycznie, ale to jest jednak cleaner, także ja sam jestem zwolennikiem podejścia, jakie prezentuje @Wodzu. Czyli po sezonie lub ewentualnie w momencie, w którym wyraźnie widzę, że dana para przyjęła nadmiar soli. Wtedy reaguję i nie pozwalam, by sól miała czas na pracę w skórze. Sole Guard u mnie również 1-2 razy do roku w minimalnych ilościach. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Czym najlepiej przywrócić kolor skórze olejowanej / wax leather ? Wpadłem w solną breje i musiałem użyć dużo De saltera z Tarrago i mydła do skór jak tylko wróciłem do domu. Niestety razem z solą pozbyłem się też ciemno brązowego koloru i buty są teraz wysuszone i wyblakłe .

Używałem do tej pory SAPHIR BDC Onguent Oiled jako okresowa pielęgnacja tych butów , ale on ma podobno mało barwnika, a tylko odżywia? Czy krem SAPHIR MDOR Creme Oiled Leather  będzie odpowiedni czy będzie coś lepszego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.