Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem marynarka jest po prostu na Ciebie za duża (wzdłuż i wszerz).

Krawat też wydaje się dość szeroki. Choć myślę, że jak na posturę (domyślam się, że użytkownik jest bardzo niski i bardzo szczupły) to i tak jest zadziwiająco ok :) Niestety bez bespoke chyba przy takiej sylwetce lepiej chodzić w dżinsach i tshirtcie (sam mam ten problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za komentarze. Nie było tak źle. Bardzo cenię sobie Wasze uwagi. Marynarka faktycznie mogłaby być mniejsza. Garnitur pochodzi z czasów przed forumowych więc.... sami rozumiecie oraz +kilku kilogramów. Forum zmienia na plus. Marynarka była już zmniejszana i nic więcej więcej nie da się z nią zrobić. Przód jest zbyt obszerny . Dopóki nie kupię lub uszyję czegoś innego musi tak zostać, niestety. Spodnie zdecydowanie do zwężenia do 18 cm, teraz mają 19,5. Rękawy do skrócenia - prawda; kolor - beż (na zdjęciu wyszedł trochę blady i nijaki, w rzeczywistości jest trochę bardziej intensywny) nie jest właściwym dla mnie kolorem jeżeli chodzi o garnitur, bardziej pasuje mi jako kolor dodatków.

Constantin

prawda, w granacie wyglądałbym lepiej.

Styleman

Bardzo dziękuję za zwrócenie mi uwagi na linię ramion. Przeoczyłem to.

Karczmarzu

Etap t-shirtów mam już za sobą i nie mam zamiaru do tego wracać (poza wyjściem z dzieckiem do piaskownicy) więc jak powiedziałeś pozostaje bespoke i/lub bardziej umiejętne wyszukiwanie rtw i przerabianie. Niestety to bardzo trudne bo dla polskich sprzedawców tacy jak ja nie istnieją :D W miarę możliwości finansowych chciałbym realizować bespoke :D

Proceleusmatyk

46 ale regular fit

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto coś jeszcze zmieniać, marynarka dość "klockowato" zamyka się z przodu, dalsze taliowanie tylko zrobi jeszcze większą ścianę. Zbyt mało wyraźne ramiona, wąskie wyłogi... lepiej te pieniądze zainwestować w po prostu nową marynarkę, w przypadku ograniczonych funduszy, takich jak McNeal.

Spodnie bym zwęził i skrócił bo można je użyć do innych zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.