Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniłbym tylko full windsora na half windsora (bo to full, prawda?), ale jak kto woli ;)

taki mi najlepiej wychodzi :)

co do Twojego - ja w marynarkach na 3 guziki zawsze zapinam tylko środkowy. Jak zapnę dwa górne, czuję się jakbym grał w Beatlesach (co może nie byłoby takie niefajne 8-) )

r66 - skróć rękawy marynarki, wymień buty, poćwicz wiązanie krawata i zrezygnuj z poszetki z polyestru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Casualowo na późno-letnio jesienne dni:

Kurtka: Sterling Leathers, granatowa

Sweter: Ralph Lauren, pima cotton (z kołnierzykiem, zapinany na dwa guziki)

Koszula: no name, biała w niebiesko-granatową kratę

Pasek: no name, brązowo-granatowa plecionka

Spodnie: Quiksilver ( :mrgreen: ), beżowe, len 100%

Buty: Dubarry, granatowe, skóra licowa

Skarpetki: oczywiście brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konstruktywną krytykę :) Faktycznie muszę coś zrobić z tymi rękawami. Co do spodni to może są za obszerne, wiąże się to z tym, że z racji tego, że całe życie bardzo dużo jeździłem na rowerze, mam duże uda i praktycznie nie sposób dla mnie kupić spodni, które nie byłyby za duże w pasie... Z tego właśnie względu spodnie będą moim pierwszym zamówieniem bespoke i to już wkrótce.

Poszetki poliestrowej już więcej nie kupię. Niestety kupując dwie poszetki nie byłem jeszcze świadomy tego z jakiego materiału powinny być wykonane.

Ale:

- buty out,

- buty, ojejej :cry:

wymień buty

Praktycznie jednomyślnie stwierdziliście, że buty się nie nadają. Jakie buty w takim bądź razie by się tu nadawały? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja, skoro taki wysyp.

Wczorajsze wieczorne wyjście na miasto:

Naprawdę ciężko zrobić wieczorem dobre zdjęcia w mieszkaniu. Marynarka za szeroka w barkach trochę, to wiem.

Chyba nie zapiąłeś marynarki na wewnętrzny guzik, albo trochę Ty/ ktoś przesunął je (najprostszy sposób zwężania dwurządówek) i część poły wysuwa Ci się spod spodu.

ediat: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niezbyt często publikuję w tym temacie, zresztą moja aktywność z różnych względów jest, jaka jest :-)

Startuję na dwutygodniowy urlop i pozwalam sobie zamieścić ostatni zestaw przed tym ważnym dla mnie zdarzeniem:

Dołączona grafika

Więcej na moim blogu.

pozdrowienia Vislav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Po prostu jak dla mnie z tym kapeluszem i kamizelką to za duża awangarda. Ale zdradzę w sekrecie, że sam dziś jestem znacznie gorzej ubrany ;)

Wiem, wiem - większość ponad garnitur, koszulę i krawat jest awangardą (i nigdy na rowerze), no i żadnych żywych kolorów. Nawet w "casual friday" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jkrol: koszula wydaje sie miec zbyt wysoki kolnierz, ale malo widac na zdjeciu, wiec trudno ocenic na 100%. Kolorystycznie jest dobrze, tylko brak skarpetek do ciezkiej gory (kurtka) srednio mi gra.

@saint benji: pomine poszczegolne elementy ubioru, bo to nie moj styl, ale kolorystycznie jest niestety slabo, kapelusz nijak sie ma do reszty i 'odstaje' zbyt mocno. Spodnie sa moim zdaniem zbyt jasne do czarnych butow. Oczywiscie zakladajac, ze zdjecie nie przeklamuje kolorow.

Pozdrawiam,

dsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vislavie, na pierwszym zdjęciu wyglądasz wręcz gniewnie-buntowniczo :D Widzę u Ciebie zamiłowanie do poziomych pasów - bardzo fajnie to współgra z Twoim miejscem zamieszkania :) Pozdrawiam i wpadaj częściej!

dzk b, czasami tu zaglądam gniewnie i buntowniczo, z całkowicie innej bajki zresztą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.