Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Może szpinak sobie darujmy, bo o ile dobrze pamiętam, to wtedy u bohatera następował charakterystyczny dla mężczyzn przepływ krwi z jednego miejsca w drugie, chyba że oglądałem jakąś niegrzeczną wersję bajki :oops::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota. W trasie.

Marynarka - Crombie (84% wełna, 15% jedwab, 1%kaszmir) - ciekawostka - kupiona za 7PLN :)

Poszetka od kolegi Velahrn (dzięki piękne!)

Koszula - Charles Tyrwhitt

Knit - Fraternity

Spodnie - Zara (99% bawełna).

Buty - Barratts (raczej woły robocze:))

pasek - uniqlo

ze spinką w butonierce chyba przesadziłem ;) miłego wieczoru!

post-618-13658920640839_thumb.jpg

post-618-13658920641264_thumb.jpg

post-618-13658920641687_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na mnie. Z góry przepraszam za jakość zdjęć. Nie zdążyłem zrobić fotek za dnia, a sztuczne światło i marny aparat pewnie wiele popsują.

Garnitur Zara

Koszula Sunset Suits

Krawat Graphite

Poszetka No name

Zestaw budżetowy, studencki. Skróciłem rękawy marynarki i spodnie.

Jestem otwarty na Wasze uwagi :)

Edit: literówki

post-376-13658920642097_thumb.jpg

post-376-13658920642375_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie mnie się podoba - jest żywo :) Rozumiem, że zdjęcia robiłeś czekając cierpliwie na TLK? ;)

Co to za pasek, w którym wystają dwie końcówki? Jak prezentuje się marynarka zapięta? Nie jest zbyt obszerna? Ile ma krawat w szerokości?

nie zdaża mi się często jeżdzić TLK :D

Wrzucam jedyne ujęcia w zapiętej marynarce, które posiadam. Dopasowanie sami oceńcie :)

Krawat ma bodajże 5,5/6cm szerokości.

Zdecydowanie letni zestaw do biegania po mieście :)

post-618-13658920642699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wysyp ;)

Pozwolę sobie opisać swoje wrażenia skrótowo:

4inHand - spodnie świetne chociaż w takiej długości i do żeglarskich butów to mi bardziej odpowiada podwinięcie do pożądanej długości, niż skrócenie. Za to kaszkiet, nie wiem czy to kwestia sposobu noszenia czy samego kaszkietu ale jakoś nie pasuje. A tak na marginsie - z czego jest uszyty? Tu wygląda na coś cięższego, ciepłego.

type - rewelacyjne połączenie pasek-zegarek-buty. To, że są podobnego koloru to oczywiście standard, ale tu kolor jest jasny akurat na słoneczną pogodę, dość nietypowy (nie tak często spotykany wberw pozorom) i niemal identyczny w wszystkich 3 elementach.

603przemek - ładna poszetka, wszystko bardzo stonowane ale ona dodaje kropkę nad "i"

eye_lip - straszny misz masz i o dziwo nie gryzący się - brawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

type:

Zestaw stonowany, na luzie i podoba mi się :) spinka w butonierce może zostać, dodaje tylko nieformalnego charakteru!

603przemek:

Wszystko ok, bez żadnych udziwnień. Osobiście wolę dłuższe marynarki, ale to kwestia gustu, a i rozumiem, że to rtw i nie na wszystko od Ciebie zależy :)

eye_lip:

najpierw mi się nie podobało, potem spojrzałem jeszcze raz i uznałem, że w tym szaleństwie jest metoda ;) zestaw bardzo dobry, a chyba każdy przyzna, że jest to trudne przy tylu wzorach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4inHand - spodnie świetne chociaż w takiej długości i do żeglarskich butów to mi bardziej odpowiada podwinięcie do pożądanej długości, niż skrócenie. Za to kaszkiet, nie wiem czy to kwestia sposobu noszenia czy samego kaszkietu ale jakoś nie pasuje. A tak na marginsie - z czego jest uszyty? Tu wygląda na coś cięższego, ciepłego.

IMO taką długość powinny mieć spodnie.

Nie wiem z jakiej tkaniny jest kaszkiet, ale sprawdzę to. Nie jest w nim ciepło, ale niestety ma poliestrową podszewkę, która elektryzuje włosy niczym pałeczka ebonitowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piątku przed wyjściem z pracy na spotkanie w winiarni. Cały dzień kręcenia się na krześle, więc marynarka i przede wszystkim spodnie pomięte jak cholera. :)

Bawełniana marynarka bez podszewki - Atelier Torino

Koszula - Charles Tyrwhitt

Jedwabny Krawat - Savile Row Company

Spodnie - Hawkings McGill

Buty - Barker of Earls Barton Hand Lasted Collection (27 lat)

P.S. Była i poszetka, ale dopiero po wyjściu z pracy, bo miałem ochotę nosić ją tego dnia w stylu bardziej dandy.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.