Koval Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Z 'bliska' też nie byłem pewny , ale fajnie to wygląda. Cytuj
Aron Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Z bliska na żywo wyglądają bardziej jak jeans'y. Ogólnie, jestem zadowolony. Jednak, jeżeli ktoś szuka typowej tkaniny jeansowej, to nie jest to. Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 1 minutę temu, Aron napisał: Z bliska na żywo wyglądają bardziej jak jeans'y. Ogólnie, jestem zadowolony. Jednak, jeżeli ktoś szuka typowej tkaniny jeansowej, to nie jest to. O tym już mówiliśmy tylko @benevento.pl upierało się że jest inaczej Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Ataman Opublikowano 17 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Starałem się zgodnie z zaleceniami nie łączyć kilku wzorów. 36 Cytuj
Aron Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 @Ataman i bardzo dobrze zrobiłeś. Wzory i kolory można łączyć, ale nie za dużo na raz. 1 Cytuj
blekit Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 @Ataman moim zdaniem wyszło fajnie, tak trzymaj Cytuj
bulyt50 Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 @Ataman wyszło super moim zdaniem,przyjemnie się patrzy na ten zestaw. Cytuj
Nowoanglik Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 @Ataman po prostu bomba! Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Dnia 15 listopada 2016 o 22:31, Miro napisał: @blekit, ostatni zestaw wybitnie mi się podoba W moim niedynamicznym guście, no i bardzo dobrze współgra z kolorystyką twojej twarzy. Powiedz, co to jest za krawat? @poszetka.com, ten krawat z ostatniej stylizacji to ten nowy szary kaszmir z jedwabiem? tak 1 Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 6 godzin temu, Aron napisał: Marynarka: Sutisupply Spodnie: Benevento Koszula: Osovski & Mr. Vintage Krawat i poszetka: Poszetka.com Buty: Herring Shoes Skarpeta zielona ? Kolorystycznie obłęd. Cytuj
Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 4 godziny temu, Ataman napisał: Starałem się zgodnie z zaleceniami nie łączyć kilku wzorów. Piękna łezka, dobrze się wiążę bawełnę z jedwabiem ? : Cytuj
Ataman Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Piękna łezka, dobrze się wiążę bawełnę z jedwabiem ? : Tak. Nawet bardzo dobrze. 1 Cytuj
dlugaslongas Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Marynarka: Sutisupply Spodnie: Benevento Koszula: Osovski & Mr. Vintage Krawat i poszetka: Poszetka.com Buty: Herring Shoes To przejście od różu koszuli przez krawat do tej głębokiej zieleni poszetki! Takiego wyczucia koloru i stylu nie da wytrenować. To trzeba mieć. Kolega jest pewien, że nie rozminął się z powołaniem? 2 Cytuj
Pan Janusz Opublikowano 17 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 17 Listopada 2016 Kolega Aron miałby projektować przykładowe aranżacje mieszkań do reklam farby Magnat? 4 Cytuj
blekit Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 @Miro Twoje pytanie musiało mi chyba umknąć. Krawat to wełna od EoE, tak jak opisane w spoilerze. 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 18 Listopada 2016 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 Dzisiaj. Było formalnie w poniedziałek, jest formalnie w piątek * garnitur Suitsupply Lazio * koszula CT * krawat Embassy of Elegance * poszetka od Poszetki * Yanko 21 Cytuj
Szydlowsky Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 7 minut temu, blekit napisał: Dzisiaj. Było formalnie w poniedziałek, jest formalnie w piątek Pokaż ukrytą zawartość * garnitur Suitsupply Lazio * koszula CT * krawat Embassy of Elegance * poszetka od Poszetki * Yanko Bez tego kapelutka od razu lepiej 2 Cytuj
4inHand Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 To mój drugi garnitur MTM, ale pierwszy z wykończeniem "sartorial". Uogólniając chodzi o to, że nie było przymiarek jak w MTMie, ale całość jest robiona ręcznie jak w bespoke. Ten sam garnitur nosiłem w naszym video "Mannequin Challenge by Miler Menswear", które obejrzycie tutaj 7 Cytuj
blekit Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 34 minutes ago, 4inHand said: ... chodzi o to, że nie było przymiarek jak w MTMie, ale całość jest robiona ręcznie jak w bespoke. Chyba się zgubiłem 1 Cytuj
4inHand Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 10 minut temu, blekit napisał: Chyba się zgubiłem Po chwili idzie zrozumieć Cytuj
Zajac Poziomka Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 @4inHand pokaż Tauntony w JBMDNS, będą trzecie tego dnia Cytuj
blekit Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 @4inHand chodziło mi o to czy nie było przymiarek bo miałeś już opracowany szablon, czy to jest jakiś inny proces? Cytuj
4inHand Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 Teraz, blekit napisał: @4inHand chodziło mi o to czy nie było przymiarek bo miałeś już opracowany szablon, czy to jest jakiś inny proces? Nie, nie było przymiarek bo to MTM, ale faktycznie było trochę łatwiej bo miałem już wcześniej uszyty jeden garnitur i dwie marynarki w tej samej szwalni więc mogłem ten szablon optymalizować prosząc o korekty Cytuj
blueloafers Opublikowano 18 Listopada 2016 Zgłoś Opublikowano 18 Listopada 2016 3 godziny temu, blekit napisał: Chyba się zgubiłem Biorac pod uwage, ze istota bespoke sa przymiarki to to zdanie jest conajmniej zadziwiajace ok ok chodzilo o reczne wykonanie/wykonczenie. A w jakim stopniu to juz pytanie ponizej 3 godziny temu, 4inHand napisał: To mój drugi garnitur MTM, ale pierwszy z wykończeniem "sartorial". Uogólniając chodzi o to, że nie było przymiarek jak w MTMie, ale całość jest robiona ręcznie jak w bespoke. Czyli plotno na przodzie, klapach i kolnierzu jest recznie pikowane, rekawy recznie wszywane itd? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.