Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry po dłuższej przerwie od Forum:)

Poszukuję Panowie ładnej, przyzwoitej, klasycznej teczki skórzanej w cenie, która niekoniecznie zrujnuje mój nadwątlony budżet. Zaznaczam, że potrzebuję czegoś ciut bardziej pojemnego niż standardowa codzienna torba/teczka na laptopa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdzie ('w internecie') mogę kupić guziki do szarej marynarki? Najlepiej orzech corozo lub podobny mniej formalny materiał z przeznaczeniem do sportowej marynarki. Sklep tkaniny.net odpada gdyż nie mają tego czego szukam w swoim asortymencie.

PozdrawiaM
JR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, JakubER napisał:

Witam,

gdzie ('w internecie') mogę kupić guziki do szarej marynarki? Najlepiej orzech corozo lub podobny mniej formalny materiał z przeznaczeniem do sportowej marynarki. Sklep tkaniny.net odpada gdyż nie mają tego czego szukam w swoim asortymencie.

PozdrawiaM
JR

Pierwsze kroki skierowałbym do rodzimych sklepów (Bytom, Lancerto, etc.) Zwykle mają "na stanie" sporo różnorakich guzików, które dostaniesz za darmo :)

Nie wiem jednak czy będą mieli dokładnie to, czego szukasz - choć sprawdzić warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jackuzzi89 napisał:

Pierwsze kroki skierowałbym do rodzimych sklepów (Bytom, Lancerto, etc.) Zwykle mają "na stanie" sporo różnorakich guzików, które dostaniesz za darmo :)

Nie wiem jednak czy będą mieli dokładnie to, czego szukasz - choć sprawdzić warto!

Dziękuję za odpowiedź. Z mojego doświadczenia wiem, że guziki sieciówek to najgorszy chłam. Marynarka o której mowa ma guziki z wielkim logo 'Lantier' - stąd pomysł na ich wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakich sklepów udać się po klasyczny, granatowy garnitur dla osoby z okrągłą sylwetką, żeby nie powiedzieć z 'brzuszkiem' ;-)
Na liście mam Vistule i Bytom. W tym drugim jest krój regular.
Czy coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suitsupply mają kroje garniturów „regular”. Macaroni Tomato też ma garnitury w rozmiarach „classic”. Słyszałem również, że w przyszłym miesiącu Tomasz Miler ma poszerzyć rozmiarówkę o rozmiary dla trochę tęższych panów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę podepnę się pod ten temat, bo zapytałem w temacie "Zastanawiam się nad kupnem", ale on jest trochę martwy.

Szukam podwójnych monków - moją pierwszą myślą były zamszowe, najlepiej nie takie mega ciemne czekoladowe, ale trochę jaśniejsze (choć od bidy ciemniejsze też by były), natomiast nie wzgardzę też skórą licową (w podobnej kolorystyce). Nie chcę się bawić w odsyłanie nietrafionych rozmiarów zagranicę, jeżeli to ma kosztować dodatkowo.

Biorę pod uwagę monki Crawdor z kolekcji Lancerto & Mr. Vintage (głównie z racji ceny i dostępności na miejscu do przymiarki), Crownhille New Turin via Poszetka.com. Czy coś pomijam? Jakieś inne pomysły w tej półce cenowej (600 - 800)?

Z góry dzięki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MarianoItaliano napisał:

Trochę podepnę się pod ten temat, bo zapytałem w temacie "Zastanawiam się nad kupnem", ale on jest trochę martwy.

Szukam podwójnych monków - moją pierwszą myślą były zamszowe, najlepiej nie takie mega ciemne czekoladowe, ale trochę jaśniejsze (choć od bidy ciemniejsze też by były), natomiast nie wzgardzę też skórą licową (w podobnej kolorystyce). Nie chcę się bawić w odsyłanie nietrafionych rozmiarów zagranicę, jeżeli to ma kosztować dodatkowo.

Biorę pod uwagę monki Crawdor z kolekcji Lancerto & Mr. Vintage (głównie z racji ceny i dostępności na miejscu do przymiarki), Crownhille New Turin via Poszetka.com. Czy coś pomijam? Jakieś inne pomysły w tej półce cenowej (600 - 800)?

Z góry dzięki za odzew!

Szukać promocji np takiej jak ta https://patine.pl/yanko-306-softy-satel.html

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubAnderwald możesz proszę pochwalić się później efektami, tutaj albo w prywatnej wiadomości?

Sprawdzałem ich kamizelki (te dostępne w sklepie) oraz wzorniki i nie zrobiły one na mnie dobrego wrażenia, a sam jakiś czas szukam kamizelki dla siebie. Byłbym wdzięczny! Ciekaw jestem jak im wyjdzie szycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś się gdzieś rzucił w oczy pasek pasujący do double monków Berwicka w kolorze snuff? Widzę po zdjęciach (co oczywiście może być przekłamane), że ten ich snuff to bardziej wpada w taki ciepły brąz idący w stronę czerwieni/pomarańczu, niż tony zieleni, a dużo pasków zamszowych w takim jaśniejszym kolorze brązowym da się znaleźć właśnie idących w tony zieleni :( Dodam, że wolałbym nie wydać na ten pasek 200 zł lub lepiej - z góry dzięki!

W razie w - tutaj berwickowy kolor snuff: https://www.google.com/search?q=berwick+3637+snuff&safe=off&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiXr_jhs8_iAhUbi8MKHQLRBFYQ_AUIECgB&biw=1280&bih=585

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.