Jump to content

Markin

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

54

About Markin

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Tychy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak chcesz coś polskiego to ja polecam garniak Fred z Poszetka.com. Nie ma problemów z ewentualnym zwrotem, a w tym przedziale cenowym to moim zdaniem propozycja warta rozważenia. Chyba, że obawiasz się zakupów przez neta. Suitsupply i Zack Roman to też dobre opcje.
 2. Ja z mojej strony mogę śmiało polecić t-shirty Nautica
 3. Ja bym tym się nie przemował, nie będzie to widoczne. Ja bym natomiast pomyślał nad uwzględniniem innych opcji np. SuSu, ZR, Poszetka. Miler ma niestety sporo mankamentów. (mówię to jako posiadacz).
 4. Dzień dobry, 

  Czy istnieje możliwośč otrzymania indywidualnego kodu zniżkowego w związku z przynależnością do forum?

   

 5. Obie wyglądają w porządku, ale ja chyba też bym postawił na 106
 6. Sama mucha połączona z kamizelką nie stanowi problemu. Pytanie tylko, czy jest konieczność, by sprawiać by zestaw wieczorowy specjalnie był mniej formalny. Może warto np. pomyśleć o białej lnianej poszetce, albo o goździku - te dodatki nie wpłyną na zmianę formalności, a pozwolą się wyróżnić.
 7. Ja miałem na sobie rozmiar 48 ulstera od ZR. Rozmiarówka jest chyba ta sama we wszystkich modelach. Mam 178 cm wzrostu i sięgał dokładnie do kolana. Tkanina jest super - ciężka, ciepła i bardzo „brytyjska”. Moim zdaniem płaszcze od ZR stanowią ciekawą potencjalna opcję w szczególności, że teraz są na promocji. Jeśli chodzi o porownanie do innych producentów to raczej nie podpasowała mi dyplomatka Milera - jak dla mnie przesadnie wytaliowana i kiepsko wypadają w niej ramiona, jest jednak krótsza sięga nad kolano. Tkanina wydaje się jednak fajna. Moge powiedzieć jeszcze coś o nowym ulsterze od Poszetki - jak dla mnie płaszcz idealny - ciężki, ciepły, brytyjski i dwurzędowy. Na mnie rozmiar 48 leży doskonalne, łącznie z rękawami. Wydaje się też być delikatnie dłuższy od tego ZR, ale jest to nieznaczna różnica. Nie jest on jednak dyplomatką i przekracza budżet.
 8. Napoli to dobra opcja, w tym przedziale cenowym chyba suitsupply to najlepsza opcja
 9. 1. Poszukaj sobie butów producentów Crownhill i Berwick - lubiane, polecane, za rozsądną cenę. Brogsy powinny być jak najbardziej w porządku, możesz też popatrzeć na monki (buty z klamerkami) 2. Ja bym stawiał na czarne oksfordy cap toe. Brogsy/monki + oksfordy na spokojnie na początek wystarczą. Oksfordy pozwolą ci budować formalne zestawy z garniturami. Ja bym raczej zrezygnował z pomysłu zakupy czarnych brogsów.
 10. Wygląda w porządku. Jak dla mnie rękawy też wydają się ok
 11. Renovator będzie trochę lepiej pozbywał się tych starych warstw kremów i wosków. Na pewno nie jest tak delikatny jak Creme Universelle. Mam oba i do butów zdecydowanie polecam Renovator - po prostu jest szybszy i skuteczniejszy na większej powierzchni. Creme Universelle sprawdzi się natomiast doskonale w pielęgnacji portfeli lub rękawiczek i innej drobnej galanterii
 12. QMi też się wydaje, że lepiej postawić w tym wypadku na formalną klasykę jeśli chodzi o garnitur i buty. Jednak jeśli chcesz się wyróżnić to moim zdaniem ten knit nie byłby błędem. Miałbym obawy co do łączenia pokazanej przez Ciebie marynarki garniturowej i spodni. Zestawienie bardzo formalnej marynarki ze spodniami w wyraźną kratę może być trochę zbyt dużym kontrastem, jak na taką imprezę. Może to być tylko moje odczucie - kocham zestawy proste i monochromatyczne
 13. Ja bym pokusił się o stwierdzenie, że prawie wszystko. Od jeansów i chinosów, przez sztruks, moleskin, tweed i flanelę, aż po zwykłe spodnie garniturowe z wełny czesankowej. Jesli chodzi o kolory to sytuacja wygląda podobnie. Musiałbyś się tylko zastanowić, czy bardziej wolisz zestawy monochormatyczne, czy te budowane na zasadzie kontrastu. Buty bardzo uniwersalne
 14. W tej cenie warto zerknąć również na garnitury poszetka.com i Zack Roman. Widziałem również, że garnitur do 2000 zł sprzedają rownież w Dąbrowski i Góral, ale nie widziałem ich produktu na żywo i nie czytałem opinii. Może ktoś jest uzytkownikiem i może sié podzielić wrażeniami
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.