Skocz do zawartości

Gdzie można kupić - szukam, poszukuję


mosze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Potrzebuję pomocy, ponieważ dostałem w prezencie piękny zegarek z czarnym skórzanym paskiem i kopertą w kolorze różowego złota. Chciałbym utrzymać koordynację dodatków, a więc potrzebuję skórzany czarny pasek ze złotą klamrą. Oczywiście musi to być pasek klasyczny, z delikatną klamrą, a nie "wywalonym" wielkim, złotem czymś. Tutaj pojawia się problem, ponieważ nie mogę takiego znaleźć. Sklepy oferują niemalże tylko czarne paski ze srebrną klamrą. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym znaleźć taki pasek? Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny za jakieś linki, pomysły, cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Potrzebuję pomocy, ponieważ dostałem w prezencie piękny zegarek z czarnym skórzanym paskiem i kopertą w kolorze różowego złota. Chciałbym utrzymać koordynację dodatków, a więc potrzebuję skórzany czarny pasek ze złotą klamrą. Oczywiście musi to być pasek klasyczny, z delikatną klamrą, a nie "wywalonym" wielkim, złotem czymś. Tutaj pojawia się problem, ponieważ nie mogę takiego znaleźć. Sklepy oferują niemalże tylko czarne paski ze srebrną klamrą. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym znaleźć taki pasek? Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny za jakieś linki, pomysły, cokolwiek.


Napisz może do jakiegoś paskoroba, albo poszukaj samej klamry i popytaj czy ktoś dorobi ci pasek :) zależy jeszcze jaki masz budżet, jak spory to najlepiej uderz do@eye_lip
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Markos napisał:

Witam wszystkich!

Potrzebuję pomocy, ponieważ dostałem w prezencie piękny zegarek z czarnym skórzanym paskiem i kopertą w kolorze różowego złota. Chciałbym utrzymać koordynację dodatków, a więc potrzebuję skórzany czarny pasek ze złotą klamrą. Oczywiście musi to być pasek klasyczny, z delikatną klamrą, a nie "wywalonym" wielkim, złotem czymś. Tutaj pojawia się problem, ponieważ nie mogę takiego znaleźć. Sklepy oferują niemalże tylko czarne paski ze srebrną klamrą. Czy ktoś wie, gdzie mógłbym znaleźć taki pasek? Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny za jakieś linki, pomysły, cokolwiek.

https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Pasek-EM-20/4199

https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Pasek-EM-23/4202

https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Pasek-EM-24/4203

https://akcesoriameskie.pl/pl/p/Pasek-EM-22/4201

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź :)
 

16 godzin temu, Pepo napisał:

 


Napisz może do jakiegoś paskoroba, albo poszukaj samej klamry i popytaj czy ktoś dorobi ci pasek :) zależy jeszcze jaki masz budżet, jak spory to najlepiej uderz do@eye_lip

 

Jest to jakaś opcja :)

15 godzin temu, Marcin_L napisał:

Poszukaj paska Rios - sa dobrej jakosci, w rozsadnych cenach i w sporym wyborze, pewnie znajdziesz i ze zlota klamra. W PL chyba nie do dostania, tylko w sklepach za granica. Poguglaj :)

 

Widzę, że paski Rios są do zegarków raczej, a nie do spodni ;)

15 godzin temu, szithappens napisał:

O kurczę, musiałem gdzieś przegapić tę stronę, bo są bardzo ładne i w fajnej cenie. Tylko rozmiary jakieś bardzo duże albo inaczej mierzone, skoro najmniejszy to 105, a nie ma 90 czy 95.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markos Gdybyś chciał jednak paski lepszej jakości niż "pasek EM", to zerknij np. na te strony:

http://www.equusleather.co.uk/belts/bridle-leather-belts.html

https://timhardy.com/bridle-leather-belts

Chociaż taniej będzie faktycznie jak radził @Pepo zwrócić się do któregoś z forumowych rzemieślników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że jeszcze nikt tego nie zaproponował.

Nie przejmuj się koordynacją złota, bo skoordynujesz i będziesz się dręczył, że jedno różowe złoto jest jednak bardziej żółte od drugiego. Ciesz się zegarkiem (i życiem) i noś pasek ze srebrną klamrą.

  • Oceniam pozytywnie 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Szukam garnituru, który ma być maksymalnie budżetową wersją (rozumiane jako mniej niż 1000, a najchętniej mniej niż 500 :-)) i urozmaiceniem szafy: Inspiracja 1 oraz 2.

Gdzie szukać w Warszawie/ internecie? Co myślicie o podobnych stronach: http://garniturynamiare.pl/, czy warto je brać pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lubo69 napisał:

Trochę mnie dziwi, że jeszcze nikt tego nie zaproponował.

Nie przejmuj się koordynacją złota, bo skoordynujesz i będziesz się dręczył, że jedno różowe złoto jest jednak bardziej żółte od drugiego. Ciesz się zegarkiem (i życiem) i noś pasek ze srebrną klamrą.

Łatwo się mówi, ale "dyskomfort w bańce" pozostaje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2017 o 14:42, Zajac Poziomka napisał:

@Markos Gdybyś chciał jednak paski lepszej jakości niż "pasek EM", to zerknij np. na te strony:

http://www.equusleather.co.uk/belts/bridle-leather-belts.html

https://timhardy.com/bridle-leather-belts

Chociaż taniej będzie faktycznie jak radził @Pepo zwrócić się do któregoś z forumowych rzemieślników.

Dzięki, ale te są ponad moim studenckim budżetem ;)

22 godziny temu, lubo69 napisał:

Trochę mnie dziwi, że jeszcze nikt tego nie zaproponował.

Nie przejmuj się koordynacją złota, bo skoordynujesz i będziesz się dręczył, że jedno różowe złoto jest jednak bardziej żółte od drugiego. Ciesz się zegarkiem (i życiem) i noś pasek ze srebrną klamrą.

No właśnie złoto ze złotem już pół biedy, nikt nie zwróci na to uwagi, a na srebro ze złotem sam zwracam uwagę u innych, więc u mnie też by mnie "kuło" ;)

17 godzin temu, szithappens napisał:

Łatwo się mówi, ale "dyskomfort w bańce" pozostaje :(

Dokładnie, jestem pod tym względem wyczulony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję panamy lub podobnego kapelusza, ale w cenie jak najniższej. Chcę kupić na wyjazd wakacyjny i zobaczyć czy będę go używał, jeśli tak wtedy zastanowię się nad czymś droższym. Na razie najtańszy widziałem w witleather, ale cena oscyluje w granicach 200 zł. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, faber napisał:

Poszukuję panamy lub podobnego kapelusza, ale w cenie jak najniższej. Chcę kupić na wyjazd wakacyjny i zobaczyć czy będę go używał, jeśli tak wtedy zastanowię się nad czymś droższym. Na razie najtańszy widziałem w witleather, ale cena oscyluje w granicach 200 zł. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

W H&M jest dostępna panama, ale z papieru. Niemniej bodajże 39zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie poszukiwania pierwszego garnituru. Szukam jakiegoś uniwersalnego granatowego do 100zł. Będę go wkładał rzadko, więc nie oczekuję niczego specjalnego, ale fajnie byłoby się w końcu w jakiś zaopatrzeć. Mam 179cm / 68kg, w pasie 84cm, w klatce 100. Jestem szczupłą osobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, faber napisał:

Poszukuję panamy lub podobnego kapelusza, ale w cenie jak najniższej. Chcę kupić na wyjazd wakacyjny i zobaczyć czy będę go używał, jeśli tak wtedy zastanowię się nad czymś droższym. Na razie najtańszy widziałem w witleather, ale cena oscyluje w granicach 200 zł. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Prawdziwa panama to koszty nie do przeskoczenia. Najbliższe co dostaniesz, to pewien rodzaj słomkopodobnych kapeluszy papierowych, które o ile dobrze pamiętam występują pod nazwą ,,schantung straw" dla celów marketingowych, które też w pewnym stopniu można zwijać itp. Zwykłym papierem z HMu raczej nie ma się co zajmować, ale jeśli szukasz letniego kapelusza, to warto wypróbować zwykłe słomkowe, które można dostać jeszcze taniej, niż te 39zł za papierowy. U Chorążego w Krakowie dałem za słomkowy kapelusz bodajże 30zł i służy, bardzo intensywnie eksploatowany, już drugi sezon, i według Chorążego powinien starczyć na trzy lata, ja stawiam bardziej na pięć

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Mam problem z dopasowaniem i znalezieniem odpowiednich spodni, spowodowany szerokością łydek i ud. W pasie rozmiar 30, a znalezienie spodni, w które się wcisnę, graniczy z cudem. Czy któryś z Panów ma ten problem i poleci sprawdzone sklepy, w których nie ma problemu z kupieniem spodni. Chodzi głównie o chinosy, powiedzmy na "studencką kieszeń" (200-300 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.