Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, 50groszy napisał:

Czy jeśli mam bordowe szelki to krawat też może być bordowy?

Czy np bordowe szelki i granatowy krawat?

i na odwrót szelki  granatowe i bordowy krawat?

 

Wszystkie opcje są ok. Szelki zazwyczaj są niewidoczne pod marynarką, więc mogą być nawet tęczowe.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wełna wielbłądzia (baby camelhair) ma podobne właściwości jak owcza? Czy jasny camelowy płaszcz będzie się brudził łatwiej, tak samo czy trudniej niż jasny płaszcz wełniany?

I w ogóle czy płaszcz w takim kolorze nie kojarzy się nieco z czasami minionymi?

 

imgres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lubo69 napisał:

I w ogóle czy płaszcz w takim kolorze nie kojarzy się nieco z czasami minionymi?

W zeszłym roku można było zaobserwować duży powrót camelowych płaszczy. Wg mnie piękny kolor, wbrew pozorom bardzo uniwersalny i nie przywołuje wspomnień minionych czasów;-)

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam monaco, jestem zadowolony. Dobre, mięsiste, dwuskrętna bawełna. Brakuje tylko innych kolorów :)



Koszule Bytom za 100 zł to inna "klasa" i tych nie lubię.

A, jedna uwaga. Nie kupuj w Bytomiu za cenę nominalną, czekaj na promocję 2 koszule za 300 zł, sa dość czesto, czasem nazywa się to "druga koszula za 50" ale i tak każdy wie o co chodzi :)
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

potrzebuje pomocy, zakupiłem dzisiaj buty Berwicka 1707 w KB i mam teraz wątpliwości. To był mój pierwszy zakup butów GYW.
Czy przy dobrze układają się przy sznurowadłach? Mam wysokie podbicie, sprzedawca zapewniał że but leży dobrze a ten element powinien się rozejść i będzie wyglądać dobrze.Wiem że są nowe i się rozejdzie skóra ale wole być pewny niżeli później mam wyglądać co najmniej śmiesznie w takich butach.

 

Z góry dziękuje za podpowiedź.

IMG_3762.JPG

IMG_3763.JPG

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. "rozwarcie na dwa palce" (spotykane także w innych sytuacjach;-)) i jako takie słusznie budzi Twój niepokój. Przyszwa się trochę zejdzie, ale oba skrzydła raczej nie zetkną się ze sobą przy takim podbiciu.

Jeżeli buty są wygodne i nie spadają (wyglądają jakby były kiepsko zawiązane?) to zostaw i się nie przejmuj.

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak buty ewidentnie za ciasne w podbiciu. Przyszwa zejdzie się trochę, ale do zamknięcia wiele jej brakuje (z reguły schodzi się nie więcej niż 0,5-1cm). Po załamaniach widać, że długość nawet trafiona, ale tęgość raczej nie. Odeślij, nie warto.
@Vaolin jak na chinosy, dla mnie długość okej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.