Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bezradny. Przeszukałem cały internet i nigdzie nie ma zwykłej białej koszuli na ślub.

Czego szukam:

- biała koszula twill,

- kołnierzyk pół-włoski,

- mankiet na spinki,

- kryta plisa.

Proszę o namiary gdzie jest dostępna koszula z takimi parametrami. Ja się poddaję, będę chyba zmuszony zmienić muchę na krawat, bo znalazłem np. z tymi parametrami, oprócz krytej plisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bezradny. Przeszukałem cały internet i nigdzie nie ma zwykłej białej koszuli na ślub.

Czego szukam:

- biała koszula twill,

- kołnierzyk pół-włoski,

- mankiet na spinki,

- kryta plisa.

Proszę o namiary gdzie jest dostępna koszula z takimi parametrami. Ja się poddaję, będę chyba zmuszony zmienić muchę na krawat, bo znalazłem np. z tymi parametrami, oprócz krytej plisy.

Jaja sobie robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Chwp napisał:

Jestem bezradny. Przeszukałem cały internet i nigdzie nie ma zwykłej białej koszuli na ślub.

Czego szukam:

- biała koszula twill,

- kołnierzyk pół-włoski,

- mankiet na spinki,

- kryta plisa.

Proszę o namiary gdzie jest dostępna koszula z takimi parametrami. Ja się poddaję, będę chyba zmuszony zmienić muchę na krawat, bo znalazłem np. z tymi parametrami, oprócz krytej plisy.

Proszę..

https://eleganckipan.com.pl/koszule/1547-elegancka-biala-koszula-meska-do-muchy-mankiety-na-spinki-kryta-listwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1.09.2016 at 5:25 PM, lubo69 said:

Najtańsze garnitury SS kosztują 1400 zł i poniżej tego poziomu bez przecen/rabatów/opustów nic sensownego nie ma. Najdroższe garnitury SS kosztują 3250 zł i poniżej tego poziomu da się spokojnie znaleźć "coś sensownego".

Jeden granatowy garnitur powinien mieć każdy. Kilkakrotnie byłem w sytuacjach, kiedy ktoś z rodziny lub znajomy wpadał "pożyczyć garnitur", ciężko przerażony, bo został zaproszony na wesele, a ze "strojów eleganckich" ma czarną sztruksową marynarkę, chinosy i czarne adidasy.

Ok, teraz pytanie; czy czekać na jakieś rabaty w vistualch i innych wulczankach czy kupić w SuSu? Pewnie istotne jest też to że jestem dosyć drobny (szczupły i niski), nie wiem któa z marek (modeli) ma lepszy krój na ten typ sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koval napisał:

Z moich obserwacji wynika, że Timberland w Polsce operuje rozmiarówką amerykańską - mam dwie pary ich butów, nabyte w polskiej dystrybucji; i obydwie są w rozmiarze US 10,5/EU 44,5 (28,5 cm) choć inne ('niesportowe') buty, zazwyczaj kupuję w rozmiarze 9/43.

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Vaolin napisał:

Dokąd powinien sięgać rękaw koszuli po rozpięcie mankietu? Myśle czy skręcać rękaw czy nie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wg mnie to nie ma znaczenia. Istotna jest dlugosc po zapieciu mankietu - jesli koszula ma "wspolpracowac" z marynarka, musi byc zapas, bo inaczej mankiet koszuli moze sie chowac w rekawie marynarki.

[przepraszam za brak polskich znakow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaże są z założenia sezonowe. W grudniu będą wyprzedaże kolekcji zimowych, a Ty potrzebujesz letnią (gramaturowo, bo kolorystycznie to jak rozumiem granat), która z kolei będzie wyprzedawana w czerwcu. Natomiast Suit Supply ma "lepsze ceny" cały rok:-) A jeszcze przez 4 godziny możesz zamówić garnitur Milera w lepszej cenie, jeśli nie boisz się że zmienisz wymiary do maja:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lubo69 napisał:

Wyprzedaże są z założenia sezonowe. W grudniu będą wyprzedaże kolekcji zimowych, a Ty potrzebujesz letnią (gramaturowo, bo kolorystycznie to jak rozumiem granat), która z kolei będzie wyprzedawana w czerwcu. Natomiast Suit Supply ma "lepsze ceny" cały rok:-) A jeszcze przez 4 godziny możesz zamówić garnitur Milera w lepszej cenie, jeśli nie boisz się że zmienisz wymiary do maja:-)

Tak, granat.

Chciałbym przeznaczyć na ten cel do 1000 PLN. Czy w ofercie polskich marek znajdę uniwersalne model, które sprzedawane zimą jak i latem mają taką samą gramaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu w portfel nie zagląda, ale mam przeczucie, że suknia panny młodej będzie kosztować >1000 zł, a garnitur można jeszcze wykorzystać wielokrotnie.

W Vistuli czy Bytomiu powinno coś takiego być; nie będzie to raczej nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.