Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie może któryś z was pomoże mi zidentyfikować produkt. 
W szafie u babci znalazłem płaszcz męski uszyty na miarę (chyba?). 
Wydaje mi się, iż może być to produkt miarowy z racji na widoczne ręczne obszycie butonierki i dziurek na guziki. 
Staram się wyszukać w internecie chociażby szczątkowych informacji na temat tego płaszcza ale bezskutecznie. 
Chciałbym dowiedzieć się czy rzeczywiście jest to produkt bespoke i z jakiego kraju/pracowni krawieckiej pochodzi. 
Może któryś z Panów mi pomoże w identyfikacji? Poniżej zamieszczam zdjęcie metki (jedynej w całym płaszczu) która to wszyta jest w 
środku jednej z wewnętrznych kieszeni. 

post-8191-0-32211300-1460409974_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn to Wielka Brytania, Ballards sugeruje nazwę sklepu/zakładu, a 11.10.54 datę (zapewne) wykonania. Cameron Clark to czyjeś nazwisko, nie wiem czy krawca czy klienta, ale obstawiałbym to drugie.

 

 

Sherlock Holmes byłby z Ciebie dumny! :)

 

A mole go nie zjadły, tego płaszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutejsi sympatycy sądzą o kolorowych sznurówkach? Kupiłem wiśniowe oxfordy i noszę je w zestawach raczej casual niż smart. Myślałem nad jakimiś ciemnozielonymi...

 

Wiśniowe oxfordy i casual = something no yes.

 

Tak czy inaczej, kolorowe sznurowadła są dla kobiet i gimbusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem żadnych butów z kolorowymi sznurowadłami które by pasowały… Zawsze się gryzą. Według mnie warto popróbować z odcieniami, ale kontrastowe (pod względem koloru) sznurówki są kiepskim pomysłem.

 

@Damszczak zrób zdjęcie butów, to zrobię wizualizację z zielonymi sznurówkami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem żadnych butów z kolorowymi sznurowadłami które by pasowały… Zawsze się gryzą. Według mnie warto popróbować z odcieniami, ale kontrastowe (pod względem koloru) sznurówki są kiepskim pomysłem.

 

@Damszczak zrób zdjęcie butów, to zrobię wizualizację z zielonymi sznurówkami :-)

 

Tyle, ze zielen nie pasuje do wisni:/ 

Po co cudowac, skoro bedzie to kiepsko sie prezentowalo? Jeszcze ktos zobaczy i nie daj Boze, jeszcze sie spodoba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w Politechniczne klimaty by się dobrze wpasowywał - więcej - na rozmowę o pracę dla inżyniera byłby dobry (tak, strój przy rozmowie rekrutacyjnej bardzo dużo mówi o kandydacie, a lekka krata i jaśniejsze kolory sugerują pewność co do swoich kwalifikacji, przynajmniej u technicznych) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z dobraniem szarego garnituru w kratę PoW do odpowiedniej okazji. Bo właściwie na jaką okazję będzie dobry? Patrząc z perspektywy studenta :-)

 

Krata jest nieformalna. Bardzo nieformalna. Mozesz ja ubrac na codzien, jesli lubisz. Ale krata jest wymagajaca i szczera. 

Na krate musisz, niestety, uczciwie zapracowac po pierwsze na silowni, bo strasznie pogrubia a dwa z dodatkami, bo nie lubi nudy. 

I taki to mamy problem z krata. Ale jak juz Cie pokocha, to calym sercem. 

Nie odbieraj tego jako zart:) Ja jeszcze uczciwie pracuje na silowni, bo dodatki juz mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.