Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Może po prostu niech krawiec usztywni tym, czym chce. Może nawet kleić, jeśli nie jest to jakaś archaiczna klejonka która za chwilę zacznie się odklejać i klapa spuchnie. Już się tłumaczę z tej herezji: jeśli poprosisz go o zastosowanie techniki, w której nie czuje się pewnie, której ostatni raz używał xx lat temu lub z jakichś powodów jej nie lubi, szanse na powodzenie całego przedsięwzięcia będą raczej mniejsze niż przy zastosowaniu techniki "gorszej", ale chętnie przez niego używanej.

Jeśli to krawiec na tyle budżetowy, abyś musiał wybierać wkłady usztywniające za niego - niestety, również sugeruję zmianę krawca (na podstawie własnego doświadczenia - mam w szafie kilka argumentów zbierających tylko kurz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu niech krawiec usztywni tym, czym chce. Może nawet kleić, jeśli nie jest to jakaś archaiczna klejonka która za chwilę zacznie się odklejać i klapa spuchnie. Już się tłumaczę z tej herezji: jeśli poprosisz go o zastosowanie techniki, w której nie czuje się pewnie, której ostatni raz używał xx lat temu lub z jakichś powodów jej nie lubi, szanse na powodzenie całego przedsięwzięcia będą raczej mniejsze niż przy zastosowaniu techniki "gorszej", ale chętnie przez niego używanej.

Jeśli to krawiec na tyle budżetowy, abyś musiał wybierać wkłady usztywniające za niego - niestety, również sugeruję zmianę krawca (na podstawie własnego doświadczenia - mam w szafie kilka argumentów zbierających tylko kurz).

dziękuję, byłem właśnie u krawca w Warszawie (zdecydowanie nie budżetowego) i podpytałem go o tę kwestię, jak bedą gotowe garnitury to wstawię zdjęcia i poproszę o kontruktywną krytykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z brustaszy-atrapy można jakoś zrobić prawdziwą, oczywiście kosztem wyglądu warstwy wewnętrznej? Mam namiary na piękny garnitur w bardzo niskiej cenie prawdopodobnie w sam raz na mnie, ale niestety ma właśnie wspomniany mankament. 

 

EDIT: Poczytałem zagraniczne fora i podobno nie ma czegoś takiego, jak lipne kieszonki na piersi, są tylko te wyjątkowo dobrze zaszyte. Ale chętnie poznam Wasze zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie mojej torby - czy firma Vooc też cieszy się dobrą opinią? Znalazłem coś takiego - zainteresował mnie materiał (jucht) o ile nie jest to jakiś bełkot marketingowy:

http://top-trend.pl/pl/p/Raportowka-tor ... oniak/1660

Z VOOC-a mam dwie torby jedną z juchtu z funkcją plecaka (opłaca się zakup w zestawie z portfelem oraz etuii na długopisy) oraz torbę na ramię z crazy horse. Według mnie dokonalem świetnego wyboru i mam je juz od ok. 8-10 m-cy. O vooc -u mozna powiedzieć,że jest marka niszową dla ludzi dla których noszenie marki puma czy adidas to "lekki obciach". W Polsce są od niedawna i asortyment jak widzę ciągle rośnie. Jak potrzebujesz to przesyłam linki do tych toreb:

http://top-trend.pl/pl/c/CRAZY-HORSE/189

http://top-trend.pl/pl/c/JUCHT-CLASSIC/152

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.