Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram sie na 'bal' polowinkowy wiadomo ze na taka imprezę nie ma określonego dress codu na zaproszeniu, więc zastanawiam sie jak mam sie ubrać. Czy dobrze bedzie wyglądał ciemno szary garnitur w kratkę z brazowymi chucka buts ponieważ podoba mi sie takie zestawienie. Czy jednak pójść dość klasycznie granatowy bądź czarny garnitur czarne ozfordy? Można ubrać sie mniej formalnie ?

Nie wiem jak ubierają się dzisiaj studenci na połowinki, ale jeszcze kilka lat temu ubierali się tak jak na zwykłą imprezę.

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe może pytanie... Na ile strój MJ w kawałku Smooth Criminal jest klasyczny, a na ile popowy :) Z przyjemnością poznałbym czyjąś analizę :)

jest dość klasyczny, ale z pewnymi (scenograficznymi) modyfikacjami.

teledysk w jutubie jest słabej rozdzielczości, więc wypowiem się na podstawie znalezionych zdjęć.

(...)

- i po co ta opaska na ramieniu?

To może być wariacja na temat sleeve garter, jako elementu dość charakterystycznego dla klimatu saloon'owego i gangsterskiego. Słowem -sprezzatura ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zamawiają towar z magazynów głównych, jednakże "oczekujemy na dostawę" może oznaczać ze złożyli zapotrzebowanie na towar, co nie jest jednoznaczne z tym, że towar jest do nich w drodze.

Najlepiej zadzwonić i zapytać o konkretny, interesujący nas produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się Panowie, cóż w sklepie internetowym Vistuli oznacza status zamówienia: "OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ"

Czy Vistula w e-sklepie nie handluje towarem, która ma? :) Spotkał się ktoś z taką sytuacją?

Spotkałem się z taką sytuacją dwukrotnie podczas wyprzedaży. Wydaje mi się, że w takim przypadku towar jest dosyłany do centrali ze sklepów stacjonarnych (tak wywnioskowałem z dodatkowych metek, które były na opakowaniu garnituru). W moim przypadku trwało to 2-4 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z taką sytuacją dwukrotnie podczas wyprzedaży. Wydaje mi się, że w takim przypadku towar jest dosyłany do centrali ze sklepów stacjonarnych (tak wywnioskowałem z dodatkowych metek, które były na opakowaniu garnituru). W moim przypadku trwało to 2-4 dni.

dziękuję bardzo, faktycznie tak może być

aczkolwiek rzeczona firma ma osobliwy łańcuch logistyczny, bo chyba mniejszym problemem byłaby wysyłka bezpośrednio ze sklepu (niższe koszty, krótszy czas dostawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polowinkach celebruje sie ukończenie półmetku czyli po półtora roku studiów no niektórym zajmuje to półtora roku innym trochę dłużej :P właściwie to demokratycznie zdecydowaliśmy ze bedzie to bal była tez mowa o zwykłej imprezie ale jak cos uczcić to z klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie znalazłem nic zadowalającego na ten temat na forum więc zapytam tutaj. Co sądzicie o kurtce M65? Jestem posiadaczem wiernej repliki takiej kurtki z tym, że kolor czarny.

Co ubierać do tej kurtki?

Na ile jest ona klasyczna, jeśli w ogóle jest (że legendarna to raczej wiadomo)?

Jeśli casual to jaki zestaw?

Osobiście nosze do niej miodowe chinosy, granatowy wełniany sweter w serek, pod spód koszule. Na nogi naciągam brązowe buty z wysoką cholewką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie znalazłem nic zadowalającego na ten temat na forum więc zapytam tutaj. Co sądzicie o kurtce M65? Jestem posiadaczem wiernej repliki takiej kurtki z tym, że kolor czarny.

Co ubierać do tej kurtki?

Na ile jest ona klasyczna, jeśli w ogóle jest (że legendarna to raczej wiadomo)?

Jeśli casual to jaki zestaw?

Ja bym ją nosił jak Cybulski swoją M-kę (poprzedniczka M43), czyli z okularami z grubą oprawką i karabinem maszynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.